L3vin

L3vin adatlapja

Regisztráció2013.06.14
Utoljára itt2014.01.27

Átlagos 2013. június 14.a párjával járt itt
Párommal mentem el az étterembe. Neten keresztül asztalt foglaltam, amit később telefonon is megerősítettem. A helyszínen viszont nem találták a foglalást. A személyzet megoldotta a dolgot, ez pozitívum! A helység és az étlap is nagyon hangulatos, az ételek minősége átlagos.
2013. június 16.a párjával járt itt
Kellemes, hangulatos indiai étterem a Csengery utca egyik pincehelyiségében. A személyzet kedves, mosolygós, barátságos. Az elkészült fogások mennyiségre kielégítőek, finomak és frissen készültek. A főételeket egy vastálon, sercegve hozták az asztalunkhoz. A Mango Lassi stílusosan fém pohárban érkezik.
Felhasználó fényképei:
Maharaja Indiai Étterem - Csengery utca Budapest - Maharaja Indiai Étterem - Csengery utca Budapest -
Átlagos 2013. június 17.barátokkal járt itt
A menza név tökéletesen takarja azt a mennyiségű embert, ami itt megfordul naponta. Asztalfoglalás tényleg szükséges, annak, aki itt akar enni. A kialakítás és a hangulat szerintem remek. Nem egy meghitt romantikázásra való hely. A személyzet kedves volt és az étel kiválasztásánál felmerülő kérdésekre is készségesen válaszoltak.