Menza Étterem & Kávézó Budapest
1061 Budapest, Liszt Ferenc tér 2.

Menza Étterem & Kávézó Budapest a térképen

Visa, EC/MC, Amex

Menza Étterem & Kávézó Budapest képei

Menza Étterem & Kávézó Budapest vélemények

2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 5.
Barátok ajánlására próbáltuk ki a Menzát, és nem csalódtunk. ûnnepnapon kora este vacsoráztunk ott, hagymás rostélyost és csirkemell szósszal. Minden kiválóan elkészitett, szemnek is tetszetös. Desszert próbánk a meggyes rétes és a csokoládétorta volt, kiváló mindkettö. A kiszolgálás gyors, udvarias. A mellékhelyiség ragyogóan tiszta.

2017. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. január 22.
Egy hely, ahol nagyon figyelmesek és kedvesek a vendéggel. Az ételek kinézete tetszetős, bár nem mindegyik íze volt ínyünkre való, ez viszont szubjektív. Az igaz, hogy nem a napi menüből választottunk, de akkor is elég borsosak az árak. Például 1 szelet sütemény 1090 Ft, és az innivalók sem olcsóak. Na, de tudom, a szép környezetnek, figyelmességnek ára van.

2016. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. december 12.
Bár tele volt a hely, nem kellett sokat várnunk a pultnál (elfelejtettünk asztalt foglalni), a rendelt ételeket is igen hamar kihozták, a pincérek kedvesek voltak, a kiszolgálás kifogástalan volt. Roston sült hízott kacsamáj burgonyapürével és pikáns meggymártással volt az étel amit ettem. Csinos és elképesztően finom volt, a meggymártás kellően édes-savanyú, nem tudok belekötni.

2016. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. november 30.
Születésnapot ünnepelni mentünk erre a helyre, ahol az étlapon a hagyományos magyar konyha és a mai kornak jobban megfelelő, egészségesebb ételek választéka is megtalálható az étlapon. Így fiatalnak, idősebbnek sem volt gond a választás. A fogások különlegesek, finomak voltak és a kiszolgálás annak ellenére, hogy tele volt az étterem, gyors, kedves, udvarias volt.

2016. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. március 8.
Barátnőmmel voltunk itt egy kedd este, de már egy hónappal előre lefoglaltam az asztalt, hogy biztosan legyen helyünk. Egy barátom ajánlotta a helyett, és mint utólag kiderült, a lehető legjobban választottam. A pincérek nagyon kedvesek és készségesek, az ételek finomak és gusztusosak voltak, mi pedig jól éreztük magunkat, szóval tulajdonképpen minden a lehető legnagyobb rendben volt.

2015. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. október 26.
Vasárnap délben voltunk itt párommal, előzetes bejelentkezés nélkül. Kicsit várnunk kellett (kb 5 perc) míg felszabadult asztal, de megérte. Ismerősöktől már hallottam a helyről, és most, hogy a környéken jártunk (Terézvárosi Búcsú) ott ebédeltünk. Nagyon tetszett, hogy míg várni kellett az asztalra, a bár résznél ültettek le minket, az italokat ott megkaptuk, volt rágcsálni való is.

2014. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 2.
Amit rendeltünk fokhagyma krémleves lángossal, a leveshez jobban illett a piritós. A bécsi szeletnek hívott rántott húsnál a magyar étlapon nem írták hogy sertés húsból van, angolul már feltüntették. A kacsamell, hiába kértem átsütve, bizony folyt belőle a véres lé, amitől rosszul lettem. Pincérek készségesek , azonnal ugrottak, a számlát is két percen belül hozták.
Kôszeg
Gyöngyös
Mátrafüred
Nagykovácsi

2014. áprilisban, egyedül járt itt
Értékelt: 2014. április 19. - 4 látogató hasznosnak vélte
Szombaton kora este a Liszt Ferenc téren jártam, és a Menzára esett a választásom. Bár sok az asztal és tágas az étterem, nagy a tumultus, sokan vannak, az üres asztalokon pedig kivétel nélkül "reserved" foglalt táblácskák. Én nem foglaltam előre, de az ajtónál álló fiatal hölgy kedvesen egy 2 személyes asztalhoz invitál, megbeszéljük, hogy 8.

2013. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. október 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
Péntek este 6 körül estünk be foglalás nélkül,de még kaptunk asztalt. A galériára ültettek. A hely kellemes. A pincérünk - Ken Baba kinézetű fazon - sajna átlagon aluli volt. Szerintem nem igazán lelekesedett a munkájáért, úgy gondolta, hogy ő túl jó erre a helyre. Szóval a kiszolgálás nagyon gyengus volt. De persze ő csak egy volt a pincérek közül, és a többiek lehet,hogy kedvesek.

2013. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. június 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
A menza név tökéletesen takarja azt a mennyiségű embert, ami itt megfordul naponta. Asztalfoglalás tényleg szükséges, annak, aki itt akar enni. A kialakítás és a hangulat szerintem remek. Nem egy meghitt romantikázásra való hely. A személyzet kedves volt és az étel kiválasztásánál felmerülő kérdésekre is készségesen válaszoltak.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Aquaworld Resort Budapest
2 nap/1 éjszaka 21.500 - 39.000,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, korlátlan Élményfürdő belépéssel, játszóház használattal, ingyenes buszjárattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.17. - 2022.04.28.
Patak Park Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.428 - 19.553,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, jakuzzi és szaunapark használattal, Fitness Liget használattal, széf használattal, internettel, parkolással
2019.01.04. - 2021.01.31.
Atrium Fashion Hotel
2 nap/1 éjszaka 6.773,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.29. - 2020.11.01.
Visegrád Vendégház
2020.10.30. - 2021.10.30.
Central Hotel 21
3 nap/2 éjszaka 5.716 - 42.353,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.05.20. - 2021.10.31.
Airport Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 16.870 - 19.356,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.22. - 2021.12.31.
Hotel Stáció Wellness & Konferencia
3 nap/2 éjszaka 11.725 - 22.100,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitness terem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.30. - 2021.06.30.
Bodrogi Kúria Wellness Hotel
Inárcs
4 nap/3 éjszaka 38.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, 31-én teljes ellátással, wellness-részleg és fürdőköpeny használattal, téli finomságokkal, szilveszter éjjel ünnepi zenés vacsorával, szilveszteri műsor meglepetés vendéggel, tűzijátékkal, tombolával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.29. - 2021.01.01.
Velence
2020.10.29. - 2021.10.30.
Mater Salvatoris Lelkigyakorlatos Ház
Gödöllő
2 nap/1 éjszaka 8.330,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.10.30. - 2021.10.30.

Szállodák Budapesten és környékén
Abacus Business & Wellness Hotel Budapest
City Hotel Unió  Budapest
Libra Hotel Budapest
Őszi szünet (min. 2 éj)
Adventi ajánlat (min. 2 éj)
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)

Menza Étterem & Kávézó BudapestX