Lalee

Lalee adatlapja

Regisztráció2014.07.27
Utoljára itt2021.03.02

Szörnyű 2014. július 27.családjával járt itt
Nagy családként érkeztünk. első kérdésünk az volt, hogy 15-en vagyunk, tudnak e így is, előzetes bejelentés nélkül fogadni. A válasz pozitív volt így leültünk a teraszra 3 egymás mellé szóló asztalhoz. Az italrendelés felvétele után jött az étel rendelés is. Sorban felvette a tulajdonos mind a három asztalnál a kért ételeket.
Kiváló 2015. július 13.gyerekekkel járt itt
Családdal mentünk, hármasban. Én már voltam többször üzleti ebéden itt, az ételek finom íze miatt úgy gondoltam elhozom a családomat is. A kiszolgálás, rendelésfelvétel, várakozás teljesen emberi időben, körülmények között történt. Minden amit rendeltünk, friss, finom volt. A kiszolgálás kedves, minden plusz kérésünket azonnal, gond nélkül teljesítették.
Kiváló 2015. augusztus 18.gyerekekkel járt itt
kb 8-9 évvel ezelőtt már jártunk itt, az akkor még a 2 éves kislányunkkal, de akkor már megfogott a hely hangulata, varázsa, csendessége, klímája az árnyékot adó szőlőlugas alatt. A kiszolgálók kedvessége, az ételek mennyisége, minősége. Akkor megfogadtuk, hogy ha újra Tihanyban járunk felkeressük Pál úr csárdáját.
Felhasználó fényképei:
Pál Csárda Tihany -