8392 Zalavár, József Attila utca 8/a

Wellness csomagok Zalavár városában

Katica Csárda Zalavár vélemények

agi32 TOP egyébhely értékelő
2017. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. július 6.
A tulaj kedves, pörgős, igen segítőkész,délben nyit a hely, mi 11 óra körül álltunk meg, és mire visszaértünk a bivalyrezervátumból, össze voltak tolva a társaságnak az asztalok, meg volt terítve nekünk külön. Az ételek finomak, frissek, tiszta volta hely, kívül belül hangulatos. és a házi szörp tényleg házi szörp volt ! Adagok rendben, kiszolgálás rendben.

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
A kiszolgálás kedves, udvarias volt. A rendelt ételekre és italokra nem kellett sokat várni. A tisztaság tökéletes, az asztalterítő makulátlan, még egy kis morzsa se volt rajta. Az ételek finomak voltak, ízletesség és mennyiség tekintetében is meg voltunk elégedve. Az árak sem magasak. Minden erre járónak jó szívvel ajánlom!!!

2016. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
A napokban kétszer is megáltunk a csárdánál ebédelni. Az ételek kiválóak, ízletesek. A mákos palacsinta szilvalekváros öntettel fantasztikus. Mi nálunk hárman dolgoztak együtt az étteremben a szakács és két pincér, köztük a tulaj aki egyben a séf is. Sok vendégnél a kiszolgálás kicsit csúszik, de barátságos, sőt kicsit vicces mikor az asztalok számozásait összekeverik.

2014. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. november 22.
Október elején tévedtünk a Katica csárda felé, ahol rendkívül udvarias kiszolgálás fogadott igazi vendéglátós kiszolgálással. Az étlapon egyedi ételek közül választhattunk és nem kellett sokat várni a megrendelt ebédre. Nagyon finoman főznek, szép a tálalás és az árak is jók. Ez a vendéglátós hozzáállás hiányzik sok helyről, de itt ez kifogástalan volt.

2014. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. július 27.
Nagy családként érkeztünk. első kérdésünk az volt, hogy 15-en vagyunk, tudnak e így is, előzetes bejelentés nélkül fogadni. A válasz pozitív volt így leültünk a teraszra 3 egymás mellé szóló asztalhoz. Az italrendelés felvétele után jött az étel rendelés is. Sorban felvette a tulajdonos mind a három asztalnál a kért ételeket. Közben az italokat kihozták.

2014. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. július 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
Megálltunk itt ebédelni négyen. Az első dolog ami mellbe vágott, hogy a hölgy, aki kiszolgált, alig adta át az étlapot, sürgetni kezdett, hogy nem rendelünk már italt? Amikor időt kértünk az étlap áttanulmányozására, duzzogva távozott. A kálváriánk akkor kezdődött, amikor kihozták a rendelést. A halászlé annyira csípős volt, hogy a hölgyek nem bírták megenni.

2013. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2013. november 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Hát én is ettem ott a családommal nyáron és minden elment amit rendeltünk,mikor haza értünk sorra kapott mindenki hascsikarást és nem értettük miért. Gondoltuk adunk még egy esélyt az étteremnek,mit ne mondjak az ételek minősége -csak most vettük észre-nem volt túl elfogadható. Az eredmény ugyan az lett otthon.

2013. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. szeptember 22.
Érdemes megállni egy finom, friss halászlére, istenien készítik. Elsősorban nyáron ajánlom, szúnyoghálóval védett kerthelysége van, saját parkoló, közel a Kis-Balatonhoz. Egyszerű, családias étterem, maga az étterem vezetője szolgál fel, mindenkihez van egy-két kedves szava. Ha arra járunk, mindig itt állunk meg, a halászlé mellé finom palacsintát választunk.

2013. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. szeptember 14.
Tavaly véletlenül találtunk rá a Katica csárdára, amikor jöttünk hazafelé Orfűi nyaralásunkból. Már akkor nagyon elégedettek voltunk a kiszolgálással, az ételek minőségével és mennyiségével. Az idén már tudatosan kerestük fel a csárdát, Zalakarosról hazafelé. Barátainkkal voltunk, így mind a négyen mást ettünk, de valami fenséges finom volt mindegyik!

2013. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
A Katica csárdában tavalyelőtt jártunk először. Zalahídvégen nyaraltunk, ott ajánlották ezt az éttermet. Az egyhetes ott-tartózkodásunk alatt szinte végigettük az étlapot. Minden nagyon ízletes. A konyhája házias, a kiszolgálás barátságos. A férjem a "férfias" ételeket kóstolta, én a vasi specialitásokat. Az ördöglángost bárkinek tudom ajánlani!

Legnépszerűbb csomagok Zalaváron és környékén
Csiga Apartman
3 nap/2 éjszaka 3.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Zsanett Hotel
Balatonkeresztúr
5 nap/4 éjszaka 22.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, falusi disznóvágással, szilveszterkori gálavacsora all inclusive italfogyasztással, élőzenével, tombolával, finn szauna-, és kültéri jakuzzi használatával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.29. - 2020.01.02.
Equital Lovasudvar és Wellness Panzió
Nemesvita
4 nap/3 éjszaka 20.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal
2020.05.28. - 2020.06.01.
Szerencsemák Panzió
Kehidakustány
2 nap/1 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Platán Hotel Sárvár
2 nap/1 éjszaka 8.750,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.12.05. - 2020.03.13.
Batthyány Kúria
Zalacsány
4 nap/3 éjszaka 32.000,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, kedvezménnyel, animátori és ünnepi programokkal, tűzijátékkal, műsorokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.27. - 2020.01.02.
Berki Margit Apartman
4 nap/3 éjszaka 3.500 - 5.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Papp Apartmanház
Zalakaros
Venus Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázs kuponnal, wellness teával. fürdőköpeny és szauna-lepedő használattal, sportos programokkal, játszószobával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.11.01. - 2020.12.23.
Kolping Holiday Resort
Alsópáhok
3 nap/2 éjszaka 19.625 - 41.050,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, gyermekprogramokkal, élményfürdő és fitness-terem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.02.25. - 2021.04.27.
Barbara Apartmanház
Kehidakustány
4 nap/3 éjszaka 3.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.20. - 2019.12.30.
Toldi Panzió
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.12.05. - 2022.01.04.

Szállodák Zalavár környékén
Hotel Panoráma Balatongyörök Zalavár
Hotel Bonvino Wine & Spa Zalavár
A Hotel Bonvino Wine & Spa, Magyarország első aktív- és borszállodája 2011 júniusában...
Palace Hotel  Zalavár
Télbúcsúztató (min. 2 éj)
Pihenés a két ünnep között (min. 2 éj)
Szilveszter (min. 2 éj)

Katica Csárda ZalavárX