8392 Zalavár, József Attila utca 8/a

Katica Csárda Zalavár vélemények

agi32 TOP szállásértékelő
agi32 TOP egyébhely értékelő
2017. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. július 6.
A tulaj kedves, pörgős, igen segítőkész,délben nyit a hely, mi 11 óra körül álltunk meg, és mire visszaértünk a bivalyrezervátumból, össze voltak tolva a társaságnak az asztalok, meg volt terítve nekünk külön. Az ételek finomak, frissek, tiszta volta hely, kívül belül hangulatos. és a házi szörp tényleg házi szörp volt ! Adagok rendben, kiszolgálás rendben.

tarhonya TOP szállásértékelő
2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
A kiszolgálás kedves, udvarias volt. A rendelt ételekre és italokra nem kellett sokat várni. A tisztaság tökéletes, az asztalterítő makulátlan, még egy kis morzsa se volt rajta. Az ételek finomak voltak, ízletesség és mennyiség tekintetében is meg voltunk elégedve. Az árak sem magasak. Minden erre járónak jó szívvel ajánlom!!!

2016. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
A napokban kétszer is megáltunk a csárdánál ebédelni. Az ételek kiválóak, ízletesek. A mákos palacsinta szilvalekváros öntettel fantasztikus. Mi nálunk hárman dolgoztak együtt az étteremben a szakács és két pincér, köztük a tulaj aki egyben a séf is. Sok vendégnél a kiszolgálás kicsit csúszik, de barátságos, sőt kicsit vicces mikor az asztalok számozásait összekeverik.

2014. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. november 22.
Október elején tévedtünk a Katica csárda felé, ahol rendkívül udvarias kiszolgálás fogadott igazi vendéglátós kiszolgálással. Az étlapon egyedi ételek közül választhattunk és nem kellett sokat várni a megrendelt ebédre. Nagyon finoman főznek, szép a tálalás és az árak is jók. Ez a vendéglátós hozzáállás hiányzik sok helyről, de itt ez kifogástalan volt.

2014. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. július 27.
Nagy családként érkeztünk. első kérdésünk az volt, hogy 15-en vagyunk, tudnak e így is, előzetes bejelentés nélkül fogadni. A válasz pozitív volt így leültünk a teraszra 3 egymás mellé szóló asztalhoz. Az italrendelés felvétele után jött az étel rendelés is. Sorban felvette a tulajdonos mind a három asztalnál a kért ételeket. Közben az italokat kihozták.

2014. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. július 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
Megálltunk itt ebédelni négyen. Az első dolog ami mellbe vágott, hogy a hölgy, aki kiszolgált, alig adta át az étlapot, sürgetni kezdett, hogy nem rendelünk már italt? Amikor időt kértünk az étlap áttanulmányozására, duzzogva távozott. A kálváriánk akkor kezdődött, amikor kihozták a rendelést. A halászlé annyira csípős volt, hogy a hölgyek nem bírták megenni.

2013. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2013. november 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Hát én is ettem ott a családommal nyáron és minden elment amit rendeltünk,mikor haza értünk sorra kapott mindenki hascsikarást és nem értettük miért. Gondoltuk adunk még egy esélyt az étteremnek,mit ne mondjak az ételek minősége -csak most vettük észre-nem volt túl elfogadható. Az eredmény ugyan az lett otthon.

2013. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. szeptember 22.
Érdemes megállni egy finom, friss halászlére, istenien készítik. Elsősorban nyáron ajánlom, szúnyoghálóval védett kerthelysége van, saját parkoló, közel a Kis-Balatonhoz. Egyszerű, családias étterem, maga az étterem vezetője szolgál fel, mindenkihez van egy-két kedves szava. Ha arra járunk, mindig itt állunk meg, a halászlé mellé finom palacsintát választunk.

2013. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. szeptember 14.
Tavaly véletlenül találtunk rá a Katica csárdára, amikor jöttünk hazafelé Orfűi nyaralásunkból. Már akkor nagyon elégedettek voltunk a kiszolgálással, az ételek minőségével és mennyiségével. Az idén már tudatosan kerestük fel a csárdát, Zalakarosról hazafelé. Barátainkkal voltunk, így mind a négyen mást ettünk, de valami fenséges finom volt mindegyik!

2013. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
A Katica csárdában tavalyelőtt jártunk először. Zalahídvégen nyaraltunk, ott ajánlották ezt az éttermet. Az egyhetes ott-tartózkodásunk alatt szinte végigettük az étlapot. Minden nagyon ízletes. A konyhája házias, a kiszolgálás barátságos. A férjem a "férfias" ételeket kóstolta, én a vasi specialitásokat. Az ördöglángost bárkinek tudom ajánlani!

Legnépszerűbb csomagok Zalaváron és környékén
Astoria Panzió
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, WIFI-vel
Klaudia Apartmanház
4 nap/3 éjszaka 11.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
2020.08.30. - 2020.09.02.
Club Dobogómajor
Cserszegtomaj
3 nap/2 éjszaka 17.900 - 18.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, masszázs kuponnal, Wi-fi elérhetőséggel, parkolással
2020.06.01. - 2020.08.31.
Tokajer Wellness Panzió
2020.07.13. - 2020.09.30.
Admiral Panzió
4 nap/3 éjszaka 15.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, strandbelépővel és wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.03. - 2020.08.30.
Batthyány Kastélyszálló
Zalacsány
3 nap/2 éjszaka 18.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, minigolf és footgolf pályahasználattal, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.15. - 2020.08.31.
Lekics Apartmanok
2020.07.13. - 2020.10.31.
Lotus Therme Hotel & Spa
Akár 1 éjszaka 30.870,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szaunaszeánszokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.19. - 2020.08.31.
Németh Apartmanok
3 nap/2 éjszaka 5.670 - 10.825,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.08.15. - 2021.01.01.
Oázis Panzió

Szállodák Zalavár környékén
Wolf Panzió Zalavár
Club Dobogómajor Zalavár
A Club Dobogómajor hotel a Balaton és Hévíz között kínál szállást - kényelmes apartmanokkal,...
Hunguest Hotel Pelion  Zalavár
Szuperakció (min. 3 éj)
Cserszegtomaji vakáció (min. 2 éj)
Pelion nyár 15% kedvezménnyel (min. 2 éj)

Katica Csárda ZalavárX