Pál Csárda Tihany
8237 Tihany, Visszhang u. 19.

Pál Csárda Tihany a térképen

Pál Csárda Tihany értékelése:

1. helyezett a 38 tihanyi étterem közül
10. helyezett Balatonon - 711 étterem közül

csárda
hagyományos magyar fogások ...
magyar, angol, német, orosz
hitelkártya elfogadás, ingyenes WIFI, kerthelyiség, kisgyermekes családokat szívesen fogad, éttermi csekk elfogadás ...
Visa, EC/MC, Amex
Dreher Classic, Pilsner Urquell

Pál Csárda Tihany bemutatkozása

„Tihany egyik legszebb pontján,
a Visszhang-domb árnyas útján,
vendégeit visszavárja,
már negyven éve a Pál Csárda.”

„Tihany egyik legszebb pontján,
a Visszhang-domb árnyas útján,
vendégeit visszavárja,
már negyven éve a Pál Csárda.”

A Balaton egyik legszebb pontján, a Tihanyi-félszigeten, a híres visszhangdomb közelében, a kálvária lábánál, egy hangulatos szőlőlugas árnyékában találják éttermünket.

A Pál Csárda 1970. óta családi vállalkozásként működik. Eredeti csárda hangulattal, magyaros ételekkel, többek közt balatoni pontyhalászlével, finom halételekkel, családi vegyes tálainkkal, és balatoni borokkal várjuk az ide látogató kedves vendégeinket.

Pál Csárda Tihany képei

Szállások Tihany városában
Wellness csomagok Tihany városában

Pál Csárda Tihany vélemények

2020. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 28.
35 éve járunk ide, de megúnhatatlan. Kellemes környezet, finom ételek, gyors és előzékeny kiszolgálás. A folyó bor is finom, változatlanul mindig jó minőségű. Elsősorban a halételeket ajánlom, sajnos már nincs a balatoni egyben sült fogas citrommal a szájában:), de ennek a megszűnt balatoni halászat az oka.

Mobilról küldte. | 2020. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 7.
Családias hangulat, otthoni ízek Tihany szívében a szőlőlugas alatt. Bőséges és finom minden amit eddig ettünk. Több éve visszajárunk már. Köszönjük.

Mobilról küldte. | 2020. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. június 29.
Isteni finom ételek, nagyon kedves kiszolgálás, gyönyörű környezet. Jó szívvel ajánlom mindenkinek.

2019. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. október 21.
Nagyon kellemes hely. Tihanyi látogatásunk alatt külföldi vendégemmel jártam itt. akinek vágya igazi halászlé volt, mert ő még olyat sosem evett. Nagyon finomnak találta és örültem, hogy ezt a helyet találtuk ott nagy hirtelenjében. Hideg rozé fröccsöt is ittunk mellé így teljes volt az élmény a szőlőlugasok alatt megterített asztalunknál.

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 14.
Június elején az egyhetes nyaralásunk alatt három alkalommal ebédeltünk ebben a Tihany folklór hangulatához teljesen illeszkedő kedves, barátságos, vidékies hangulatú csárdában. Tisztaság, gyors, kedves kiszolgálás, finom ételek jellemzik. Ha Tihanyban járunk ide mindig betérünk. Azt hiszem ez önmagáért beszél. Mindenkinek bátran ajánlom. Természetjáró

Mobilról küldte. | 2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 4.
Kellemes, barátságos hely. Gyors kiszolgálás. A pincérek kedvesek.Az ételek finomak. Ajánlom másoknak is.

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 25.
A levendulás hetek idelye alatt, tértünk vissza a csárdába. Egész Tihany tömve volt túristákkal az éttermek zsúfolásig teltek, nem is reménykedtünk szabad asztalban. Kis várakozás után sikerült asztalt kapnunk. A nagy forgalom ellenére kedves felszolgálás szép, tiszta környezet és finom ételek vártak minket. Másodszor sem okozott csalódást, mindenkinek bátran ajánlom.

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 10.
A csárda Tihany központi részén található rövid sétára az Apátságtól. Meleg későtavaszi(május vége)napon hangulatos, árnyas szöllőlugas alatt, a helyhez harmonizáló vidékies berendezésü udvaron foglalhattunk helyet. Kedves, figyelmes és gyors a kiszolgálás. Az ételek nagyon ízletesek voltak, megfelelő mennyiségben szépen tálalva.

varadym TOP szállásértékelő
varadym TOP étteremértékelő
varadym TOP egyébhely értékelő
varadym TOP fotófeltöltő
2017. júniusban, üzleti partnerrel járt itt
Értékelt: 2017. június 23. - 2 látogató hasznosnak vélte
47 év ide 47 oda, sajnos a kor már el járt pl: a wc-k felett. Hihetetlen büdös és ódivatú,és kifordúl met nem lehet megmaradni, és még kicsi is. Nem igazán költenek a helyre-vagy nem látszik, pedig kellenem mert jó helyen van és van hangulata is. Kevés az étel választék egy csárdához képest, levesekből 3-4 hal és csak egy erőleves kapható semmi más.
Balatonfüred
Veszprém
Zirc

2016. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. november 7.
A tihanyi Pál csárda igazán jó helyen fekszik. Nagyon szép és hangulatos kerthelyiségében foglaltunk helyet külföldi vendégeinkkel és égtünk, mint a rongy. A legforgalmasabb nyári napon fogast rendeltünk és szinte ehetetlenül sós volt. Utólag megsószhatod a leves, vagy akár a pórköltet is, de a rántott halat nem. Bizonyára el volt varázsolva a szakács.

Legnépszerűbb csomagok Tihanyban és környékén
Aquilo Hotel Panoráma Tihany
Tihany
2 nap/1 éjszaka 18.950,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, saját strand használattal, kerékpárhasználattal egy napra, parkolással, internet elérhetőséggel
2021.06.14. - 2021.09.03.
Akadémia Hotel
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 14.250 - 29.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, Balatonfüredi Városi Uszoda használatával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.20. - 2021.12.23.
Bél Mátyás Vendégház
Balatonkeresztúr
2021.09.01. - 2021.12.31.
Villa Campana
2 nap/1 éjszaka 8.950 - 11.450,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, WIFI-vel
2021.05.14. - 2021.09.30.
Szent György-hegy Residence
Hegymagas
3 nap/2 éjszaka 175.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, medencével, parkolással
2021.12.22. - 2021.12.27.
Csóka Apartman
Pápa
4 nap/3 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, gyümölcskosár bekészítéssel, kerékpár használattal
2020.08.18. - 2021.12.31.
Holiday Hotel Csopak
Csopak
4 nap/3 éjszaka 7.695 - 27.045,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, strandbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2021.05.21. - 2021.09.05.
Holiday Resorts
Balatonszárszó
5 nap/4 éjszaka 20.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, 1 óra ingyenes bowlingpálya használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.05.29. - 2021.09.01.
Sirály Hotel
3 nap/2 éjszaka 18.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2021.05.14. - 2021.09.19.
Residence Konferencia és Wellness Hotel
5 nap/4 éjszaka 13.233 - 38.828,- Ft/fő/éj között: bőséges büféreggelivel és büfévacsorával, köszöntőitallal, fürdőköpeny bekészítéssel, élményfürdő használattal, wellness oázis használattal, szaunavilággal, gyermekjátszó használattal
2021.05.11. - 2022.01.09.
Zenit Hotel Balaton
Vonyarcvashegy
2 nap/1 éjszaka 14.321 - 36.504,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, szaunavilág és wellness használattal, péntek esti fürdőestekkel, szaunaprogramokkal, gyermekbarát szolgáltatásokkal
2021.03.19. - 2022.01.01.
Somogy Kertje Üdülőfalu és Étterem
Bonnya
4 nap/3 éjszaka 13.990,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, jakuzzi és szauna használattal, fitneszterem használattal, üdvözlőitallal, gyermekjátszótér használattal, változatos programokkal, parkolással
2021.05.21. - 2021.05.24.

Szállodák Tihany környékén
Holiday Hotel Csopak Tihany
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Tihany
Senior ajánlat (min. 3 éj)
Napi árak félpanzióval (1 éjtől)
Nyárindító Wellness Pihenés (min. 2 éj)

Pál Csárda TihanyX