Pál Csárda Tihany
8237 Tihany, Visszhang u. 19.

Pál Csárda Tihany a térképen

Pál Csárda Tihany értékelése:

1. helyezett a 39 tihanyi étterem közül
14. helyezett Balatonon - 765 étterem közül

csárda
hagyományos magyar fogások ...
magyar, angol, német, orosz
hitelkártya elfogadás, ingyenes WIFI, kerthelyiség, kisgyermekes családokat szívesen fogad, éttermi csekk elfogadás ...
Visa, EC/MC, Amex
Dreher Classic, Pilsner Urquell

Pál Csárda Tihany bemutatkozása

„Tihany egyik legszebb pontján,
a Visszhang-domb árnyas útján,
vendégeit visszavárja,
már negyven éve a Pál Csárda.”

„Tihany egyik legszebb pontján,
a Visszhang-domb árnyas útján,
vendégeit visszavárja,
már negyven éve a Pál Csárda.”

A Balaton egyik legszebb pontján, a Tihanyi-félszigeten, a híres visszhangdomb közelében, a kálvária lábánál, egy hangulatos szőlőlugas árnyékában találják éttermünket.

A Pál Csárda 1970. óta családi vállalkozásként működik. Eredeti csárda hangulattal, magyaros ételekkel, többek közt balatoni pontyhalászlével, finom halételekkel, családi vegyes tálainkkal, és balatoni borokkal várjuk az ide látogató kedves vendégeinket.

Pál Csárda Tihany képei

Szállások Tihany városában
Wellness csomagok Tihany városában

Pál Csárda Tihany vélemények

2020. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 28.
35 éve járunk ide, de megúnhatatlan. Kellemes környezet, finom ételek, gyors és előzékeny kiszolgálás. A folyó bor is finom, változatlanul mindig jó minőségű. Elsősorban a halételeket ajánlom, sajnos már nincs a balatoni egyben sült fogas citrommal a szájában:), de ennek a megszűnt balatoni halászat az oka.

Mobilról küldte. | 2020. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 7.
Családias hangulat, otthoni ízek Tihany szívében a szőlőlugas alatt. Bőséges és finom minden amit eddig ettünk. Több éve visszajárunk már. Köszönjük.

Mobilról küldte. | 2020. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. június 29.
Isteni finom ételek, nagyon kedves kiszolgálás, gyönyörű környezet. Jó szívvel ajánlom mindenkinek.

2019. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. október 21.
Nagyon kellemes hely. Tihanyi látogatásunk alatt külföldi vendégemmel jártam itt. akinek vágya igazi halászlé volt, mert ő még olyat sosem evett. Nagyon finomnak találta és örültem, hogy ezt a helyet találtuk ott nagy hirtelenjében. Hideg rozé fröccsöt is ittunk mellé így teljes volt az élmény a szőlőlugasok alatt megterített asztalunknál.

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 14.
Június elején az egyhetes nyaralásunk alatt három alkalommal ebédeltünk ebben a Tihany folklór hangulatához teljesen illeszkedő kedves, barátságos, vidékies hangulatú csárdában. Tisztaság, gyors, kedves kiszolgálás, finom ételek jellemzik. Ha Tihanyban járunk ide mindig betérünk. Azt hiszem ez önmagáért beszél. Mindenkinek bátran ajánlom. Természetjáró

Mobilról küldte. | 2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 4.
Kellemes, barátságos hely. Gyors kiszolgálás. A pincérek kedvesek.Az ételek finomak. Ajánlom másoknak is.

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 25.
A levendulás hetek idelye alatt, tértünk vissza a csárdába. Egész Tihany tömve volt túristákkal az éttermek zsúfolásig teltek, nem is reménykedtünk szabad asztalban. Kis várakozás után sikerült asztalt kapnunk. A nagy forgalom ellenére kedves felszolgálás szép, tiszta környezet és finom ételek vártak minket. Másodszor sem okozott csalódást, mindenkinek bátran ajánlom.

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 10.
A csárda Tihany központi részén található rövid sétára az Apátságtól. Meleg későtavaszi(május vége)napon hangulatos, árnyas szöllőlugas alatt, a helyhez harmonizáló vidékies berendezésü udvaron foglalhattunk helyet. Kedves, figyelmes és gyors a kiszolgálás. Az ételek nagyon ízletesek voltak, megfelelő mennyiségben szépen tálalva.

varadym TOP fotófeltöltő
2017. júniusban, üzleti partnerrel járt itt
Értékelt: 2017. június 23. - 2 látogató hasznosnak vélte
47 év ide 47 oda, sajnos a kor már el járt pl: a wc-k felett. Hihetetlen büdös és ódivatú,és kifordúl met nem lehet megmaradni, és még kicsi is. Nem igazán költenek a helyre-vagy nem látszik, pedig kellenem mert jó helyen van és van hangulata is. Kevés az étel választék egy csárdához képest, levesekből 3-4 hal és csak egy erőleves kapható semmi más.
Veszprém
Zirc

2016. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. november 7.
A tihanyi Pál csárda igazán jó helyen fekszik. Nagyon szép és hangulatos kerthelyiségében foglaltunk helyet külföldi vendégeinkkel és égtünk, mint a rongy. A legforgalmasabb nyári napon fogast rendeltünk és szinte ehetetlenül sós volt. Utólag megsószhatod a leves, vagy akár a pórköltet is, de a rántott halat nem. Bizonyára el volt varázsolva a szakács.

Legnépszerűbb csomagok Tihanyban és környékén
Klára Apartmanház
Tihany
3 nap/2 éjszaka 6.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.03.12. - 2021.12.05.
Hotel Silverine Lake Resort
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 25.900,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, koktélakciókkal, programokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Bakonybéli Patakpart Vendégház
Bakonybél
2020.12.07. - 2021.12.05.
Anna Grand Hotel Wine & Vital
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 15.377 - 45.607,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel
2019.12.25. - 2021.06.20.
Hotel Marina-Port
Balatonkenese
3 nap/2 éjszaka 24.102,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, karácsonyi műsorral, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sport és szabadidős szolgáltatásokkal, elektromos autó töltési lehetőséggel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Thermal Panzió Igal
Igal
3 nap/2 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, fürdőbelépővel, wellness-stúdió használattal, masszázs és koktélutalvánnyal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.11. - 2021.03.12.
Danubius Hotel Annabella
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 15.895 - 28.467,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, saját strandhasználattal, medence és szauna használattal, zenés-táncos esttel, tematikus vacsoraestekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.04.01. - 2021.09.01.
Hotel Szépalma
Porva-Szépalmapuszta
2020.12.04. - 2021.12.05.
Hotel Bakony
Bakonybél
4 nap/3 éjszaka 13.890,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, családi kalandtúra játékkal
Judit Panzió
Tapolca-Gyulakeszi
2 nap/1 éjszaka 9.400,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.12.05. - 2021.12.05.
CE Plaza Hotel
3 nap/2 éjszaka 11.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázs- és koktélkuponnal, családbarát szolgáltatásokkal, parkolással, Wi-FI internet eléréssel
2021.01.03. - 2021.12.23.
Hotel Kapitány Superior Wellness
Sümeg
3 nap/2 éjszaka 14.900 - 37.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.10.02. - 2021.10.21.

Szállodák Tihany környékén
Holiday Hotel Csopak Tihany
Karácsonyi csomag (min. 3 éj)
Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Senior ajánlat (min. 5 éj)
1 nap / 0 éj: 0 Ft / fő / éj ártól.

Pál Csárda TihanyX