Calico Jack Pub Debrecen
4026 Debrecen, Bem tér 15.

Calico Jack Pub Debrecen a térképen

Calico Jack Pub Debrecen értékelése:

36. helyezett a 212 debreceni étterem közül
82. helyezett Észak Alföldön - 726 étterem közül

étterem, pub, vendéglő
francia, magyar, olasz
bio alapanyagú ételek ...
magyar, angol
Különtermek:
Külön terem - max. 50 fő
2000 Ft (kb. ár)
Visa, EC/MC, Amex
Pilsner Urquell, Heineken, Soproni, Edelweiss

Calico Jack Pub Debrecen bemutatkozása

Éttermünk nemzetközi konyhával, széles étel- és italválasztékkal várja kedves vendégeit.

Calico Jack Pub Debrecen képei

Szállások Debrecen városában
Wellness csomagok Debrecen városában

Calico Jack Pub Debrecen vélemények

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 6.
Még nem jártunk itt, de tetszett az utcára nyíló terasz, már az is kicsit hajó hangulatú, így betértünk. Késői ebédidő volt, így nem sok vendéget kellett kiszolgálni, gyorsan felvették velünk a pincérek a kapcsolatot. Örömömre volt üveges barna sör is, csak éppen nem volt eléggé lehűtve! Az első apró hiba! Az étlap kifejezetten meglepő kínálatot mutat, fantáziadús ételekkel.

2018. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2019. április 1.
Nagyon szeretünk ide járni, itt ünnepelni. :) A hely varázslatos, az étlapon bőséges a választék, az ételek nem átlagosak. A kiszolgálás nagyon gördülékeny, figyelmesek a felszolgálók, lesik minden kívánságunkat. Fontos előre foglalni időpontot, mert általában telt ház uralkodik, ami azt gondolom jelzi a hely népszerűségét. Jó szívvel tudom ajánlani!

2019. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. március 15.
A múlt héten nem jutottunk be,így ma asztalt foglalunk,s be is jutunk 14,15-kor,majdnem telt ház miatt csak az emeleten. A kalózhajónak maszkírozott étterem kétségkívűl egyedi,akár hangulatos hely is lehetne. A sarokban kapunk helyet egy 4-es asztalnál,ami hármunknak is kevés. Régi kifogásom az étteremről a zsúfoltság.

Deilinger TOP szállásértékelő
Deilinger TOP étteremértékelő
Deilinger TOP egyébhely értékelő
2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 3.
Párommal jártunk itt romantikus vacsorán. A hely hasonló mint a Hajdúszoboszlói Nelson étterem (ugyan az a tulaj) egy csatahajó belsőt formáló étterem. A pincérek kedvesek, segítőkészek. Kellemes lágy zene szól, az asztalok jól el vannak rendezve, nincsenek szűk helyek. Az ételek a modern kor számára teljes mértékben megfelelnek.

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 21.
Már második alkalommal ünnepeltük itt az évfordulónkat, nagyon hangulatos hely. A teraszon ültünk, kellemes volt. A pincérek kedvesek, figyelmesek. Az ételek nagyon szépen tálaltak, finomak, és kiadósak. A tányéron lévő ízek nagyon jól passzoltak egymáshoz. A desszertek különösen jók és látványosak (pl. házi krémes). Biztosan visszatérünk még..

2018. májusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. június 17.
Ajánlásra mentem. A főétel finom, omlós volt, de ár-érték arányban kiegyenlítettlen. Viszont a desszert (pisztáciás somlói, bodzás-mézes teszínhabbal) pocsék volt. Számítottam rá, hogy egy kissé újragondolt somlóival találkozom, de nem erre. A tejszín még nyomokban sem látott tejszínt, ragadós műanyag volt.

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 7.
Legutóbb májusban jártunk itt a párommal, de voltunk már itt néhány alkalommal. A hely nagyon hangulatos kívül-belül, a pincérek informáltak, illedelmesek és figyelmesek. Az ételek ízletesek, szépen tálaltak, és nagy adagokat készítenek. A desszertek nagyon finomak, már azért megéri betérni a vendéglőbe. Árban nem a legolcsóbbak, de egy-egy alkalommal megengedheti az ember magának.

Mobilról küldte. | 2017. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. május 21.
Nem először voltunk az étteremben. Azért választottuk, mert szeretjük az ott készített ételeket. Most azonban felháborító kiszolgálással szembesültünk. A pincér figyelmetlen, udvariatlan, flegma volt, piszkos ruhában. Elment a kedvem az étteremtől.

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 5.
Régebben ez egy nagyon jó hely volt, de valami történhetett, mert az utóbbi időben nagyon-nagyon hullámzó lett. Az ételek nem a legjobbak, viszont elég drágák ehhez képest. A kiszolgálás csapnivaló olyan szempontból, hogy rengeteget kell várni, mire kihozzák az ételeket, és a pincér addig csak azt kérdezi, mit szeretnénk inni.

2015. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 13.
Először jártam itt. Hangulata van a helynek, nekem nagyon bejött. Mivel szülinapot ünnepeltünk előre foglalás után, nekem nem tűnt fel az idő. De azért telt rendesen a rendelés után. Az ételek, italok átlagosak voltak ízvilágukat tekintve. (Ezért egy kicsit drága ez az étterem.)A pincérek kedvesek, udvariasak voltak.Ajánlom másoknak.

Legnépszerűbb csomagok Debrecenben és környékén
Hotel Nagyerdő
Debrecen
5 nap/4 éjszaka 7.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, termálvizes medence- és szaunahasználattal, gyógykezeléssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.01. - 2020.12.22.
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference
3 nap/2 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, üdvözlőitallal, fürdőbelépővel, gyerekjátszó használattal, fürdőköntös bekészítéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.16. - 2020.08.31.
Muskátli Apartmanház 4
3 nap/2 éjszaka 7.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, 1 napi Aqua Palace belépővel
2020.01.03. - 2020.12.31.
Hunguest Hotel Apollo
3 nap/2 éjszaka 45.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internettel
2020.12.22. - 2020.12.27.
Hotel Aurum Family
3 nap/2 éjszaka 9.848 - 18.084,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fogadó itallal, a szálloda szaunájának és gőzkamrájának használatával, köntös bekészítéssel
2018.09.19. - 2020.12.20.
Muskátli Vendégház
4 nap/3 éjszaka 6.166,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, 1 napi Aqua Palace belépővel
2020.01.02. - 2020.12.31.
Outlet Hotel Polgár
Polgár
3 nap/2 éjszaka 13.244,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, üdvözlő itallal, kerékpár használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.05.28. - 2020.06.01.
Riviera Apartman
3 nap/2 éjszaka 8.000 - 9.000,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
2020.03.12. - 2020.10.24.
Hotel Lycium
Debrecen
3 nap/2 éjszaka 17.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, szauna szeánsszal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.01. - 2020.12.22.
Kristály Hotel
4 nap/3 éjszaka 5.500 - 8.150,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
2020.05.31. - 2020.08.31.
Kastély Panzió II.
6 nap/5 éjszaka 2.800 - 3.350,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.05.31. - 2021.05.31.
Hotel Bungalló
5 nap/4 éjszaka 7.500 - 13.300,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, félpanzióval, internet elérhetőséggel
2020.05.31. - 2020.12.19.

Szállodák Debrecen környékén
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Debrecen
Hotel Rudolf Debrecen
Silver Hotel Debrecen
Nyári csobbanás (min. 2 éj)
Lazító Rudolf napok félpanziós ellátással (min. 2 éj)
Nyári ajánlat (min. 2 éj)

Calico Jack Pub DebrecenX