LAPÁTHY LAJOS

LAPÁTHY LAJOS adatlapja

Regisztráció2018.04.01
Utoljára itt2023.06.22

2023. június 10.a párjával járt itt
2023. 06. 04-09 5 Éjszakás welnesen voltunk feleségemmel a szállogával tökéletesen elégedettek voltunk minden tekinteben. a további dicséretek a csodálatos fürdőt illetik minden élményelem és a gyógyvíz is kiváló . számomra a legkellemesebb érzés a gyógyászati részleg , kedvesen nagyon profin végzik munkájukat.
Felhasználó fényképei:
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom - Colosseum Wellness Hotel Mórahalom - Colosseum Wellness Hotel Mórahalom - Colosseum Wellness Hotel Mórahalom - Colosseum Wellness Hotel Mórahalom - Colosseum Wellness Hotel Mórahalom - Colosseum Wellness Hotel Mórahalom - Colosseum Wellness Hotel Mórahalom - Colosseum Wellness Hotel Mórahalom - Colosseum Wellness Hotel Mórahalom - Colosseum Wellness Hotel Mórahalom - Colosseum Wellness Hotel Mórahalom - Colosseum Wellness Hotel Mórahalom - Colosseum Wellness Hotel Mórahalom - Colosseum Wellness Hotel Mórahalom - Colosseum Wellness Hotel Mórahalom - Colosseum Wellness Hotel Mórahalom - Colosseum Wellness Hotel Mórahalom - Colosseum Wellness Hotel Mórahalom - Colosseum Wellness Hotel Mórahalom - Colosseum Wellness Hotel Mórahalom -
2018. április 1.a párjával járt itt
Feleségem születésnapjáig voltunk a szálloda vendégei természetesen ez alkalomból,Tudom sokan mennek családi ünnepeken, de azért egy ünnepi kis kártyát /névnapi,születésnapi,házassági évforduló/ lehetne köszönteni a vendégeket, magán hotelekben ez megvan a hungesthoteleknél ilyen nincs.