Lászlóné Erzsi

Lászlóné Erzsi adatlapja

Regisztráció2019.11.27
Utoljára itt2019.12.10

2019. november 27.a párjával járt itt
A szálloda egész területén rendkívüli volt a tisztaság, a személyzete udvarias és előzékeny volt. Az ételek finomak és választékosak voltak. Ami negatívumként könyvelhető el az az ágyak kényelmetlensége ugyanis az ágy kétlábát kerekekkel látták el ami minden mozdulatnál gurult, így nem volt a pihentetőnek nevezhető az alvás sem.
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness válasza
Kedves Vendégünk! Köszönjük szépen, hogy időt szánt ránk és megosztotta velünk élményeit. Nagy örömmel fogadtuk, hogy kellemesen telt az itt tartózkodásuk és pozitív benyomással távoztak szállodánkból. Szívből reméljük, hogy egy következő alkalommal, ismét vendégeink között üdvözölhetjük Önöket.
2019. december 22., , Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness
Kiváló 2019. december 10.családjával járt itt
A szállodában már másodszor jártunk, pedig több száz km kellett megtenni. A személyzet nagyon udvarias és szolgálatkész volt, az ételek választékosak és ízletesek voltak. A wellness részleg kicsit kicsinek bizonyult a sok vendég miatt, de így is tudtunk pihenni.A szobáink kifogástalanok voltak. Csak ajánlani tudom mindenkinek.