LegnagyobbHoHo

LegnagyobbHoHo adatlapja

Regisztráció2014.04.04
Utoljára itt2015.09.02

2014. december 2.a párjával járt itt
Az összkép alapvetően pozitív, szívesen ajánlom bárkinek, de egy pár apróság azért, azért hiányzott. A wellness részleg kicsi, egy ekkora szállodához képest! Szerintem, nem nagy anyagi befektetést kívánna, ha egy ilyen "csomaghoz", amin mi is voltunk "grátisz" járna a fürdőköpeny és a parkoló ingyenes használata.
Felhasználó fényképei:
Szent István Hotel Eger - Szent István Hotel Eger - Szent István Hotel Eger - Szent István Hotel Eger - Szent István Hotel Eger - Szent István Hotel Eger -
2014. augusztus 26.gyerekekkel járt itt
Gyerekünkkel és az egy hónapos unokánkkal jártunk itt. A konyha és a kiszolgálás udvarias volt, a rendelt frissen sültek bőségesek, finomak és jók voltak. Az egyedüli dolog, ami kilógott a sorból az a tárkonyos ragu leves, ami nem igazán nyerte meg a tetszésünket. A pincérek hozzáállása tanítani való!
Felhasználó fényképei:
Tassi Halászcsárda Tass - Tassi Halászcsárda Tass -
2014. április 4.barátokkal járt itt
Évek óta visszajárunk a feleségemmel és a barátainkkal, de a színvonal semmit se változott, hozzák az "erősen jó" érdemjegyet. Talán, az elő és utószezonban lehetnének rugalmasabbak a csomag áraik tekintetében. A Wellness részleg bővítése véleményem szerint igencsak szükségszerű, mert már most az elő -utó szezonban nagy a zsúfoltság.
Szalajka Liget Hotel & Apartmanházak válasza
Kedves Vendégünk ! Köszönjük a " sziveket " és megfogadjuk véleményét,,tanácsait ! Szeretettel visszavárjuk !
2014. május 28., Kulcsár Zsóka, értékesítési vezető