Tassi Halászcsárda Tass
6098 Tass, Szentgyörgypuszta 3.

Tassi Halászcsárda Tass a térképen

Szállások Tass városában
Wellness csomagok Tass városában

Tassi Halászcsárda Tass vélemények

2019. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 17.
Már többször voltunk családdal, barátokkal, mert nagyon szeretjük a finom ételeket és a hely hangulatát. Ebéd után teli hassal jókat lehet sétálni a környéken, igazi chill out-os ebéd délutáni sétával. Gyerekeknek van egy szép játszótér, ahol jól elvannak, amíg a szülők pihegnek az ebéd után.

2018. októberben, csoporttal járt itt
Értékelt: 2018. november 11.
Októberben szerveztünk ide egy motoros találkozót a barátaimmal.
Nagyon kedves és segítőkész személyzet finom ételek vártak itt bennünket.
Kicsit eldugott helyen van és az odavezető út utolsó 1-2 km-re elég rossz állapotú de megérte.
Az étteremtől, 200 méterre a Duna egyik zsilipéhez lehet lesétálni.
Nagyon szép.

2018. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. május 20.
Nagyon jó helyen van,szuper a kiszolgálás,jók és finomak az ételek,gyors kiszolgálás,kedves udvarias kiszolgálás.Oda figyelnek a vendégre .A zene hangulatos és nem üvöltő hanem csendes hangulatos,atulajdonos leül beszélget a vendégekkel.máskor is vissza térünk csodás hely.Hangulatos kölső étterem rész,kertben van a gyermekek számára játszótér.

Editmami TOP szállásértékelő
Editmami TOP étteremértékelő
Editmami TOP egyébhely értékelő
Editmami TOP fotófeltöltő
2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
3 napot töltöttünk a Halászcsárda vendégházában.Igazán minden igényt kielégítő szolgáltatásban volt részünk. Minden kivánságunkat teljesítették. Az ételek minősége, mennyisége, külleme osztályon felüli volt.A jó levegő, csend és a kedves fogadtatás miatt mindenkinek ajánlom. Máskor is visszatérünk.
Ráckeve

Mobilról küldte. | 2017. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. március 31.
Mindíg nagyok kedvesek! A szakács ügyes ,kíváló ételeket készít,jó az étlap össze állítás! Picérek udvariasak! A tulajdonos hölgy Erszi néni beszélget mindenkivel,nagyon kedves ,meleg szívű,barátságos ember! Minden asztalnál megáll,mindenkihez van egy két kedves szava! Régi stílusú étterem,régi berendezési tárgyakkal,hatalmas terasszal!

Szerényke TOP szállásértékelő
2016. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. november 23.
A felszolgálás udvarias, figyelmes. Az ételek finomak, nagy adagok, ízletesek.
Nem kell sokat várni rendelés után!!!
Kicsit hűvös belsőtér, de egy forró leves után elviselhető. :o)
Saját parkolóval és nyári, fedett kert helység ellátott étterem.
(Bár a külső része novemberben már zárva volt.)
Másnak is ajánlom a helyet.

2016. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. július 13.
Egy - autós,kutyás - kirándulás során tévedtünk be a helyre. Nagyon kellemes meglepetésben volt részünk. Parkoló, kerthelyiség, fedett,nagy terasz és légkondicionált étterem rész is található a csárdában. Az ételek jól voltak elkészítve, mennyiség is kielégítő, az italok megfelelő hőfokúak voltak és a ár is elfogadható volt.

Mobilról küldte. | 2014. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. szeptember 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon hangulatos halaszcsarda kivalo etelekkel nagyon udvarias, figyelmes kiszolgalassal. Gyerekeknek kukon aprosaggal kedveskedtek.

2014. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 26.
Gyerekünkkel és az egy hónapos unokánkkal jártunk itt. A konyha és a kiszolgálás udvarias volt, a rendelt frissen sültek bőségesek, finomak és jók voltak. Az egyedüli dolog, ami kilógott a sorból az a tárkonyos ragu leves, ami nem igazán nyerte meg a tetszésünket. A pincérek hozzáállása tanítani való!

2013. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. május 20.
Férjem Születésnapját ünnepeltük kicsi családi körben. Nagyon jól éreztük magunk. Az ételek nagyon finomak voltak,bőségesek és nagy választékban. A kiszolgálás udvarias,mosolygós,látszik a vendégszeretet,sokan tanulhatnának itt. A főnöknő /Erzsike /kedvessége külön említendő. Persze Guszti is megér egy piros pontot.

Legnépszerűbb csomagok Tasson és környékén
Velence Resort & Spa
Velence
3 nap/2 éjszaka 27.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szobai bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, programokkal, játszóház használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.10.25. - 2019.11.03.
Aquaworld Resort Budapest
3 nap/2 éjszaka 25.425 - 61.375,- Ft/fő/éj között;tartamára Szaunavilág használattal, az Oriental Spa Wellness-és Fitneszközpontjának korlátlan használata (relaxációs medence kerti kiúszó résszel, mandala-medence), a szálloda szaunáinak korlátlan használata, a szálloda fitnesztermének korlátlan használata, fürdőköpeny bekészítés a szobában, korlátlan vezeték nélküli internet-hozzáférés a szálloda egész területén (Wi-Fi), ingyenes szabadtéri parkolás, idegenforgalmi adó., parkolással
2019.10.13. - 2019.12.31.
Fried Kastélyszálló Resort
Simontornya
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázzsal, borkóstolással, sport eszközök használatával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.02. - 2019.12.31.
Faházas Villapark
Ráckeve
3 nap/2 éjszaka 7.990,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, welness-részleg használattal, gépkocsi beállóval
2019.10.01. - 2019.12.22.
Bodrogi Kúria Wellness Hotel
Inárcs
3 nap/2 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, őszi csemege bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.10.25. - 2019.10.31.
Duna Parti Vendégházak
Szigetbecse
2 nap/1 éjszaka 5.000 - 6.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.10.13. - 2020.10.13.
Nyerges Hotel Termál
Monor
3 nap/2 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és teniszpálya használattal, szórakozási és sportolási lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.02. - 2019.12.23.
Airport Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 15.764 - 18.087,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.10.21. - 2019.12.29.
Vital Hotel Nautis
Gárdony
2019.10.12. - 2020.10.13.
Duna Hotel
Paks
2 nap/1 éjszaka 11.500 - 12.500,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.10.13. - 2019.12.31.
Kis Szárcsa Vendégház
Agárd
2 nap/1 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.10.13. - 2020.10.13.
Smart Rooms Motel
3 nap/2 éjszaka 7.475,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.05.16. - 2019.12.30.

Szállodák Tass környékén
Zichy Park Hotel Tass
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness Tass
Bodrogi Kúria Wellness Hotel Tass
A Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs határában, Budapesttől 34 kilométerre helyezkedik el,...
Napi ár félpanzióval (min. 2 éj)
Karácsonyi kikapcsolódás (min. 2 éj)
Őszi szünet (min. 2 éj)

Tassi Halászcsárda TassX