Lehoczkyné

Lehoczkyné adatlapja

Regisztráció2014.05.26
Utoljára itt2015.08.04

Szörnyű 2014. május 26.a párjával járt itt
Rémálmaimban se jöjjön elő ez az éjjel nappal sötét, horrorfilmekbe illő helység, ahol 2 éjszakát töltöttem el a párommal. Azért nem írok 2 napot, mert napközben elviselhetetlen lett volna az ottlét. Igénytelen, maradék anyagokból összetákolt ízléstelen szobabelső.
Kastély Villa válasza
Tisztelt Horrorszobás hölgy!
Ha nem volt megfelelő a szállás, akkor ki kényszerítette 3 nap eltöltésére önt itt a horror szobában a Kastélyban? ?
Az önök előtt lévő vendégek értékeléseket csatolom több tucatot.
Teljes mértékben elégedett vagyok, a házigazda segítőkész,bármilyen problémával lehet felé fordulni.
2014. június 11., Kastély Villa, üzemeltető
Kiváló 2014. augusztus 6.gyerekekkel járt itt
Családi estebéden voltunk minap az étteremben. Még szinte helyet sem foglaltunk a felszolgáló már kedvesen üdvözölt és hozta is az étlapokat, és közölte, ha mást kér a vendég rendelkezésükre álló alapanyagokból szívesen elkészítik. Az étlapjuk választékos a vegáktól kezdve, a húsimádókon át az apróságokon keresztül, mindenki talál megfelelő ételt.
Szörnyű 2014. május 26.a párjával járt itt
Eljöttünk, mert ajánlották, hát többet nem megyünk. A dohányzás megengedett az asztaloknál, büdös és áporodott szag volt , pedig a kerthelyiségben voltunk. Kértem halászlevet, nem volt csak az étlapon aztán csülkös pacalt, az sem volt, majd csípős csirkeszárnyakat, ezt sem tudtak adni. Megalkudtam : hozzanak valami csípőset.