3300 Eger, Érsekkert u. 1

könnyűzene, magyar népzene
Gépzene:
könnyűzene, reneszánsz
magyar, angol, német
ingyenes WIFI, kerthelyiség, légkondícionált helyiség, asztalfoglalási lehetőség, csoportokat szívesen fogad ...
Különtermek:
Liget Dance Hall - max. 385 fő
Grove Cofe - max. 140 fő
Visa, EC/MC, Amex
Házi Sör

Excalibur Középkori Lovag Étterem Eger bemutatkozása

Eger zöld szívében, az érsekkertben a kuriózum számba menő Excalibur Középkori lovagi Étterem, ahol a korhű környezet és zene, látványkonyha és kemence, lovagi műsorok, valamint eredetei receptúrák alapján speciális fűszerezéssel elkészített ételek fejedelmi lakomák és finomabbnál finomabb parázson sült étkek fogadják az ide betérő vendégeket.

Excalibur Középkori Lovag Étterem Eger képei

Excalibur Középkori Lovag Étterem Eger vélemények

2020. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 29.
Interneten találtuk és foglaltuk le a helyet. Hangulatos, autentikus étterem, bőséges, ízletes vacsora, kedves, gyors kiszolgálás - maximálisan teljesítette az elvárásainkat. NINCS ételszag!!
A vacsora alatt Tinódi Lantos Sebestyén élőben szolgáltatta a zenét :D , kellemes aláfestés volt.
Maximálisan elégedetten távoztunk!

2019. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. február 12.
Az étterem nagyon jól néz ki,az ételek is finomak és jól is néznek ki. Látványos az egész, én még nem jártam hasonló helyen, de nekem nagyon bejött. Mondjuk előre kell foglalni asztalt ha biztosra akarsz menni. Persze nem a legolcsóbb de a jó éttermek nem is azok. Például a fiamnak egy elég nagy kardra szúrva hozták ki az ételt.

Mobilról küldte. | 2019. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. január 5.
A vadmalac leves nagyon finom volt tehát nem kezdődött rosszul a dolog viszont a sültek egytől egyig előre lesütött majd nagyon sokadszorra újramelegített kiszarított kőkemény förmedvények voltak. Nem sok etteremben jártam ahol meg a nyárson sült rablóhús sem frissen van sütve de itt ezt is kipipáltuk. Soha többet nem jövünk vissza.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 30. - 3 látogató hasznosnak vélte
Kiváló étterem. Egri kirándulásunk alkalmával véletlenül láttuk meg a helyet. Betértünk, gondoltuk iszunk egyet a jó meleg időben. Már ott kellemes meglepetés ért, mert nagyon szép kupákban szolgálták fel az italainkat. Másnap visszamentünk ebédelni is. A párommal egy tálat rendeltünk 2 személyre, de alig tudtuk megenni akkora mennyiséget szolgáltak fel.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 8. - 2 látogató hasznosnak vélte
Kifejezetten tetszett a hely különlegessége, átjött a középkori hangulat érzés. Az étterem berendezése jól van kitalálva, egész meglepő apróságokra is odafigyeltek. A felszolgálók korrekten álltak hozzánk, nem akadt semmi probléma ebből. Kétszemélyes lakoma tálat rendeltünk a párommal, de bármennyire is igyekeztünk, nem tudtuk elfogyasztani az egészet, így még vacsorára is maradt belőle.

2018. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ez az az étterem ami olyan hangulatot biztosít amit más egri étterem nem tud nyújtani. Szinte kötelező kézzel lábbal enni, persze lehet kérni evőeszközöket is. A malackodás hozzá tartozik az étterem hangulatához. Finom ételek, eddig kedves és korrekt kiszolgálásban volt részem. Többször jártunk már itt és még sosem csalódtunk. Hamarosan újra betérek ide.

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
Csodás környezetben lévő, színvonalas étterem. Az ételek bőségesek, ízletese. Az árak elég borsosak, de az adaghoz mérten elfogadhatóak. A kiszolgálás hagy egy kis kivetni valót, szerintem a pincérek rámenősek . Mindenáron a borravalóra hajtanak, kicsit türelmetlenek, amikor az étlapot nézzük. Ezt ellensúlyozza az igazán jóízű étel és italválaszték.

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
A sok pozitív értékelés hatására látogattunk el az étterembe. Számomra nagy csalódás volt: A pincér végig a szakáccsal trécselt a nyitott konyhánál. Éppen a levest ettük,amikor a szakács megkérdezte ,hogy eszik még a levest? (olyan hangnemben,mintha azt kérdezte volna:zabálnak még? )
Utána elment az étvágyam is.

Mobilról küldte. | 2018. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. március 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az étteremmel egyetlen egy probléva volt, hogy nem lehet közvetlen megállni mellette kocsival. Éppen amikor ott voltunk szakadt az eső és mível nem volt kiírva hogy hol van ezért bojongtunk egyet. De amikor megérkezdtünk. . . . A kiszolgálás és az étterem kialakítása tökéletes. A mennyiség szenzációsan sok és látványos. Ha valaki nagy étvágyú ajánlom.

2017. szeptemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2017. október 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
Többször jártam már Egerben, de erről az étteremről még nem hallottam. Ezért amikor a hotel recepcióján érdeklődtem, hogy hol van a közelében egy étterem, amihez nem kell sokat sétálni, mert már teljesen elcsigázottak vagyunk kollégáimmal az éhségtől, meglepődtem, hogy van egy ilyen hely kb. 200 méterre.

Legnépszerűbb csomagok Egerben és környékén
Hotel Eger & Park
3 nap/2 éjszaka 17.196 - 24.092,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szauna szeánsszal és vízi programokkal, szabadidős szolgáltatásokkal
2019.03.01. - 2021.03.31.
Hotel Narád & Park
Mátraszentimre
3 nap/2 éjszaka 14.250 - 40.788,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.09.10. - 2021.09.30.
Old House
Bogács
Akár 1 éjszaka 4.333,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.02.20. - 2020.12.31.
Marienka Panzió
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, WIFI-vel
2020.10.31. - 2021.01.15.
2 nap/1 éjszaka 9.189 - 13.434,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2020.10.20. - 2021.02.28.
Silver Club Hotel
Mátraszentimre
3 nap/2 éjszaka 7.100 - 8.200,- Ft/fő/éj között: privát wellness használattal, gyermekbarát szolgáltatásokkal, játszótér, trambulin és mini golf használattal, szabadtéri sütési lehetőséggel, parkolással
2018.06.06. - 2020.12.15.
Hunguest Hotel Palota
Lillafüred
3 nap/2 éjszaka 16.873 - 23.885,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.23. - 2020.12.28.
Gábor Vendégház
2021.03.01. - 2021.10.31.
Harmony Vendégház
Egerszalók
2 nap/1 éjszaka 6.000,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, kedvezménykártyával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.04. - 2021.12.31.
Szakal Vendégház
Aggtelek
2020.12.01. - 2021.10.31.

Szállodák Eger környékén
Kikelet Club Hotel Eger
Kastélyhotel Sasvár Eger
Szenteste Miskolctapolcán (min. 2 éj)
Tombol a nyár (1 éjtől)
Az év szilvesztere a kastélyban (min. 3 éj)

Excalibur Középkori Lovag Étterem EgerX