Excalibur Középkori Lovag Étterem Eger

Excalibur Középkori Lovag Étterem EgerExcalibur Középkori Lovag Étterem Eger
Excalibur Középkori Lovag Étterem EgerExcalibur Középkori Lovag Étterem Eger
26 fotó

Excalibur Középkori Lovag Étterem Eger bemutatkozása

Eger zöld szívében, az érsekkertben a kuriózum számba menő Excalibur Középkori lovagi Étterem, ahol a korhű környezet és zene, látványkonyha és kemence, lovagi műsorok, valamint eredetei receptúrák alapján speciális fűszerezéssel elkészített ételek fejedelmi lakomák és finomabbnál finomabb parázson sült étkek fogadják az ide betérő vendégeket.

53 vendég értékelése alapján

4,7Kiszolgálás
4,6Hangulat
4,1Ár / érték
4,6Tisztaság
Láttad már a nyereményjátékunkat?Megnézem, nyerni szeretnék!
Népszerű szállások a környéken
Hotel Narád Park Mátraszentimre
75.600 Ft / 2 fő / 2 éj-től félpanzióval

Excalibur Középkori Lovag Étterem Eger vélemények

Kiváló 2022. május 4.családjával járt itt
Többször jártunk már itt és most is minden fantasztikus volt. Remek ételek remek felszolgálással.
5Tisztaság
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 43 városban járt márFelfedező - 27 helyen első értékelő5 évnyi aktív tagság
Kiváló 2021. szeptember 18.a párjával járt itt
Őszi hétvége - az Érsekkertben, , mellette egy középkori , hangulatos étterem. . . Ahová érdemes betérni. . Előre lehet helyet foglalni sok a vendég. . Gyorsan megtaláljuk az ételt étlapon. . A z étel nagy fa tálcán érkezik, elég hamar. . Felakasztva középkorian- hús- bőségesen három szelet, mellette nagyon finom krumpli, zöldség köret.
Kiváló 2021. szeptember 9.gyerekekkel járt itt
Előre asztalt foglaltunk,mert általában sokan vannak az étteremben.Nagyon nehéz választani a széles kínálatból.Az ételeket gyorsan kihozták,ízlésesen,középkori stílusban vannak tálalva. Az adagok nagyok,meg sem bírtuk enni,pedig nagyon finom volt minden. Az árak rendben vannak,bátran ajánlom mindenkinek!
5Tisztaság
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márFelfedező - 16 helyen első értékelő4 évnyi aktív tagság
Kiváló 2020. október 28.gyerekekkel járt itt
Egy szép őszi napot fogtunk ki. A családdal kimozdultunk az Alföldről Eger környékére. Ebbe a Középkori Lovagi Étterembe előre kell asztalt foglalni mert amikor megérkeztünk is teltház volt. Az érseki kertben található ez az impozáns étterem. Már a bejáratnál elált a lélegzetünk. A bejárat is ámulatba ejtő volt.
4Tisztaság
Itt fényképeztem:
Excalibur Középkori Lovag Étterem Eger - Étel/ital
Kiváló 2020. szeptember 29.barátokkal járt itt
Interneten találtuk és foglaltuk le a helyet. Hangulatos, autentikus étterem, bőséges, ízletes vacsora, kedves, gyors kiszolgálás - maximálisan teljesítette az elvárásainkat. NINCS ételszag! !
A vacsora alatt Tinódi Lantos Sebestyén élőben szolgáltatta a zenét :D , kellemes aláfestés volt.
Maximálisan elégedetten távoztunk!
4Tisztaság
Kiváló 2020. február 12.gyerekekkel járt itt
Az étterem nagyon jól néz ki,az ételek is finomak és jól is néznek ki. Látványos az egész, én még nem jártam hasonló helyen, de nekem nagyon bejött. Mondjuk előre kell foglalni asztalt ha biztosra akarsz menni. Persze nem a legolcsóbb de a jó éttermek nem is azok. Például a fiamnak egy elég nagy kardra szúrva hozták ki az ételt.
4Kiszolgálás
Bronz fokozatú értékelő
Gyenge 2019. január 5.gyerekekkel járt itt
A vadmalac leves nagyon finom volt tehát nem kezdődött rosszul a dolog viszont a sültek egytől egyig előre lesütött majd nagyon sokadszorra újramelegített kiszarított kőkemény förmedvények voltak. Nem sok etteremben jártam ahol meg a nyárson sült rablóhús sem frissen van sütve de itt ezt is kipipáltuk. Soha többet nem jövünk vissza.
1Ételek / Italok
3Kiszolgálás
1Hangulat
1Ár / érték arány
3Tisztaság
Kiváló 2018. október 30.a párjával járt itt
Kiváló étterem. Egri kirándulásunk alkalmával véletlenül láttuk meg a helyet. Betértünk, gondoltuk iszunk egyet a jó meleg időben. Már ott kellemes meglepetés ért, mert nagyon szép kupákban szolgálták fel az italainkat. Másnap visszamentünk ebédelni is. A párommal egy tálat rendeltünk 2 személyre, de alig tudtuk megenni akkora mennyiséget szolgáltak fel.
Kiváló 2018. október 8.a párjával járt itt
Kifejezetten tetszett a hely különlegessége, átjött a középkori hangulat érzés. Az étterem berendezése jól van kitalálva, egész meglepő apróságokra is odafigyeltek. A felszolgálók korrekten álltak hozzánk, nem akadt semmi probléma ebből. Kétszemélyes lakoma tálat rendeltünk a párommal, de bármennyire is igyekeztünk, nem tudtuk elfogyasztani az egészet, így még vacsorára is maradt belőle.
Bronz fokozatú értékelő
Kiváló 2018. szeptember 4.családjával járt itt
Ez az az étterem ami olyan hangulatot biztosít amit más egri étterem nem tud nyújtani. Szinte kötelező kézzel lábbal enni, persze lehet kérni evőeszközöket is. A malackodás hozzá tartozik az étterem hangulatához. Finom ételek, eddig kedves és korrekt kiszolgálásban volt részem. Többször jártunk már itt és még sosem csalódtunk. Hamarosan újra betérek ide.
53 értékelés / 6 oldalon
Excalibur Középkori Lovag Étterem Eger a térképen
3300 EgerÉrsekkert u. 1
06 36 427 754
Szolgáltatások
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • csoportokat szívesen fogad • élő zene • kisállat bevihető • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín
Nyitva tartás
H-CS