3300 Eger, Érsekkert u. 1

könnyűzene, magyar népzene
Gépzene:
könnyűzene, reneszánsz
magyar, angol, német
ingyenes WIFI, kerthelyiség, légkondícionált helyiség, asztalfoglalási lehetőség, csoportokat szívesen fogad ...
Különtermek:
Liget Dance Hall - max. 385 fő
Grove Cofe - max. 140 fő
Visa, EC/MC, Amex
Házi Sör

Excalibur Középkori Lovag Étterem Eger bemutatkozása

Eger zöld szívében, az érsekkertben a kuriózum számba menő Excalibur Középkori lovagi Étterem, ahol a korhű környezet és zene, látványkonyha és kemence, lovagi műsorok, valamint eredetei receptúrák alapján speciális fűszerezéssel elkészített ételek fejedelmi lakomák és finomabbnál finomabb parázson sült étkek fogadják az ide betérő vendégeket.

Excalibur Középkori Lovag Étterem Eger képei

Excalibur Középkori Lovag Étterem Eger vélemények

2019. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. február 12.
Az étterem nagyon jól néz ki,az ételek is finomak és jól is néznek ki. Látványos az egész, én még nem jártam hasonló helyen, de nekem nagyon bejött. Mondjuk előre kell foglalni asztalt ha biztosra akarsz menni. Persze nem a legolcsóbb de a jó éttermek nem is azok. Például a fiamnak egy elég nagy kardra szúrva hozták ki az ételt.

Mobilról küldte. | 2019. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. január 5.
A vadmalac leves nagyon finom volt tehát nem kezdődött rosszul a dolog viszont a sültek egytől egyig előre lesütött majd nagyon sokadszorra újramelegített kiszarított kőkemény förmedvények voltak. Nem sok etteremben jártam ahol meg a nyárson sült rablóhús sem frissen van sütve de itt ezt is kipipáltuk. Soha többet nem jövünk vissza.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 30. - 2 látogató hasznosnak vélte
Kiváló étterem. Egri kirándulásunk alkalmával véletlenül láttuk meg a helyet. Betértünk, gondoltuk iszunk egyet a jó meleg időben. Már ott kellemes meglepetés ért, mert nagyon szép kupákban szolgálták fel az italainkat. Másnap visszamentünk ebédelni is. A párommal egy tálat rendeltünk 2 személyre, de alig tudtuk megenni akkora mennyiséget szolgáltak fel.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kifejezetten tetszett a hely különlegessége, átjött a középkori hangulat érzés. Az étterem berendezése jól van kitalálva, egész meglepő apróságokra is odafigyeltek. A felszolgálók korrekten álltak hozzánk, nem akadt semmi probléma ebből. Kétszemélyes lakoma tálat rendeltünk a párommal, de bármennyire is igyekeztünk, nem tudtuk elfogyasztani az egészet, így még vacsorára is maradt belőle.

2018. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 4.
Ez az az étterem ami olyan hangulatot biztosít amit más egri étterem nem tud nyújtani. Szinte kötelező kézzel lábbal enni, persze lehet kérni evőeszközöket is. A malackodás hozzá tartozik az étterem hangulatához. Finom ételek, eddig kedves és korrekt kiszolgálásban volt részem. Többször jártunk már itt és még sosem csalódtunk. Hamarosan újra betérek ide.

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 22.
Csodás környezetben lévő, színvonalas étterem. Az ételek bőségesek, ízletese. Az árak elég borsosak, de az adaghoz mérten elfogadhatóak. A kiszolgálás hagy egy kis kivetni valót, szerintem a pincérek rámenősek . Mindenáron a borravalóra hajtanak, kicsit türelmetlenek, amikor az étlapot nézzük. Ezt ellensúlyozza az igazán jóízű étel és italválaszték.

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
A sok pozitív értékelés hatására látogattunk el az étterembe. Számomra nagy csalódás volt: A pincér végig a szakáccsal trécselt a nyitott konyhánál. Éppen a levest ettük,amikor a szakács megkérdezte ,hogy eszik még a levest? (olyan hangnemben,mintha azt kérdezte volna:zabálnak még? )
Utána elment az étvágyam is.

Mobilról küldte. | 2018. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. március 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az étteremmel egyetlen egy probléva volt, hogy nem lehet közvetlen megállni mellette kocsival. Éppen amikor ott voltunk szakadt az eső és mível nem volt kiírva hogy hol van ezért bojongtunk egyet. De amikor megérkezdtünk. . . . A kiszolgálás és az étterem kialakítása tökéletes. A mennyiség szenzációsan sok és látványos. Ha valaki nagy étvágyú ajánlom.

2017. szeptemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2017. október 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
Többször jártam már Egerben, de erről az étteremről még nem hallottam. Ezért amikor a hotel recepcióján érdeklődtem, hogy hol van a közelében egy étterem, amihez nem kell sokat sétálni, mert már teljesen elcsigázottak vagyunk kollégáimmal az éhségtől, meglepődtem, hogy van egy ilyen hely kb. 200 méterre.

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
Már említették,hogy ha Egerben jársz,ki ne hagyd ezt az éttermet. Hát most eljött a pillanat,és bementünk. Az első benyomás nem volt a legjobb,valóban mint egy lovagi étterem. 1650 körül. De viszont a felszolgáló nagyon előzékenyen invitált asztalhoz bennünket. Az étlap valóban nem a legolcsóbb,de ha végigolvassuk,nem fogunk csalódni.

Legnépszerűbb csomagok Egerben és környékén
Csillag Apartman
3 nap/2 éjszaka 11.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.02.16. - 2021.02.16.
Kikelet Club Hotel
Miskolctapolca
2-3 éjszaka 9.720,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, szauna szeánsszal, aquafitnesszel, masszázskuponnal, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.03.01. - 2020.06.30.
Hotel Eger & Park
3 nap/2 éjszaka 16.110 - 26.740,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szauna szeánsszal és vízi programokkal, szabadidős szolgáltatásokkal
2019.03.01. - 2020.12.23.
4 Évszak Hegyihotel
Mátraháza
4 nap/3 éjszaka 11.038,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, kuponokkal, ingyenes szabadidős szolgáltatásokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
2020.04.10. - 2020.04.13.
Thermál Park Hotel
Egerszalók
2 nap/1 éjszaka 20.800 - 28.050,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, játszótér és játszószoba használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.01.29. - 2020.10.25.
Lipicai Hotel
Szilvásvárad
2 nap/1 éjszaka 6.000,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.02.16. - 2020.12.23.
Park Hotel Minaret
3 nap/2 éjszaka 5.748,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.10.08. - 2020.03.31.
Romantik Hotel
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.02.16. - 2020.02.29.
Hunguest Hotel Palota
Lillafüred
3 nap/2 éjszaka 19.848 - 20.273,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, kedvezményes belépőkkel, internet elérhetőséggel
2019.12.25. - 2020.06.30.
Alfa Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 10.475,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szauna szeánszokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2020.06.20.
Barrico Thermal Hotel
Demjén
3 nap/2 éjszaka 11.678 - 13.028,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
2019.05.21. - 2022.01.01.
Erzsébet Park Hotel
Parádfürdő
3 nap/2 éjszaka 9.720 - 22.968,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlő itallal, wellness részleg használattal, konditerem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
2018.12.04. - 2020.12.22.

Szállodák Egerben és környékén
Panoráma Hotel Noszvaj Eger
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Eger
Szent István Hotel Eger
Kedvezményes félpanziós ajánlat (min. 2 éj)
Nyugdíjas kedvezmény (min. 2 éj)
Romantika a város felett (min. 2 éj)

Excalibur Középkori Lovag Étterem EgerX