Pikoló Ételbár Salgótarján

3100 Salgótarján, Kürtgyarmat út 1.

Pikoló Ételbár Salgótarján a térképen

Pikoló Ételbár Salgótarján értékelése:

8. helyezett a 21 salgótarjáni étterem közül
262. helyezett Észak Magyarországon - 880 étterem közül

ételbár

Pikoló Ételbár Salgótarján vélemények

2019. augusztusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 28.
Főnökünk meglátogatott bennünket, majd egy tárgyalás után, ebédelni invitált. Közeli Pikoló Ételbárra esett választásunk, ahol már hat éve nem jártam. Maga a tulajdonos üdvözölt bennünket, majd egy nagyon segítőkész pincér vette fel rendelésünk. Pontosan érkeztek ételek-italok, a nagy melegben, étterem teraszán. Már a jókai bableves majdnem kifogott rajtam, tisztes mennyiségével.
Salgótarján

2016. januárban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. január 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kétkedve érkeztünk ide ,hallottunk a helyről rosszat és jót is. Úgy fogadtak minket mintha törzsvendégek lennénk,körülugráltak bennünket,a kicsinek egyből hozták az etetőszéket:EZ IGEN! A tulajdonos igen figyelmes és meg is kérdezte hogy finom volt e minden. A hely tiszta nem lehet rá panasz. Az ételek kiváló ár-érték arányúak,egy jó étkű embernek elegendő adagokkal.

2015. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. április 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
Salgótarjániként többször megfordultam már itt. Kedves, udvarias pincér fogad általában, vagy maga a tulajdonos, akinél szintén a vendég az úr. Aprólékosan figyelnek a kisgyermekekre. Gondolok itt: elég magas a szék? A gyermek szájához a szívószál megfelelő, vagy vágok belöle? Az ételek nagyon finomak, megfelelő adaggal. A nyári grillezett ételek pedig fantasztikusak.

2014. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 6. - 2 látogató hasznosnak vélte
Családi estebéden voltunk minap az étteremben. Még szinte helyet sem foglaltunk a felszolgáló már kedvesen üdvözölt és hozta is az étlapokat, és közölte, ha mást kér a vendég rendelkezésükre álló alapanyagokból szívesen elkészítik. Az étlapjuk választékos a vegáktól kezdve, a húsimádókon át az apróságokon keresztül, mindenki talál megfelelő ételt.

Legnépszerűbb csomagok Salgótarjánban és környékén
Szent Hubertus Panzió
Parádsasvár
2 nap/1 éjszaka 8.450,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.04.05. - 2020.12.23.
Silver Club Hotel
Mátraszentimre
3 nap/2 éjszaka 7.100 - 8.200,- Ft/fő/éj között: privát wellness használattal, gyermekbarát szolgáltatásokkal, játszótér, trambulin és mini golf használattal, szabadtéri sütési lehetőséggel, parkolással
2018.06.06. - 2020.12.15.
Imola Hotel Platán
4 nap/3 éjszaka 32.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, szobai bekészítéssel, medencék és szaunavilág, kültéri fitneszpark használatával, pálinka kóstolóval, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.10. - 2020.04.14.
Hunguest Grand Hotel Galya
Galyatető
3 nap/2 éjszaka 15.100,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, wellness és sport programokkal, játszóház használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.01. - 2020.11.30.

Szállodák Salgótarján környékén
Tó Wellness Hotel Salgótarján
Szent István Hotel Salgótarján
Hotel Villa Völgy Salgótarján
Kedvezményes pihenés min. 2 éjszaka félpanzióval
Romantika a város felett (min. 2 éj)
Pihentető Villanapok (min. 2 éj)

Pikoló Ételbár SalgótarjánX