LErika

LErika adatlapja

Regisztráció2015.01.02
Utoljára itt2019.08.12

2015. január 2.gyerekekkel járt itt
Néhányszor voltunk ott és kedveljük, de mindig akad valami probléma. Most kiderült, hogy az eddigi kisállat napidíj 1000,- Ft helyett 3000,- Ft lett, amit a honlapon nem láttam. Ez sajnos nem jelenti azt, hogy kutyafuttató lenne, vagy bármi, pórázon sétálnak a kutyák ennyi pénzért, a 6 év alatti gyerekek pedig ingyen mehetnek a szállodába.
Felhasználó fényképei:
Puchner Kastélyszálló Bikal -
Gyenge 2019. augusztus 6.a párjával járt itt
Felújítottnak van hirdetve, de minden lerakott betonkocka mozog, még az emeleti teraszon is. Van ugyan benti medence, de linóleummal van beborítva, ugyanis az alatt is billegnek a csempék, vagyis nem tudom mik, de ilyet még nem láttam. Kissé veszélyes hely olyannak, aki nem készül rá, hogy eleshet bármikor.
Felhasználó fényképei:
Hévíz Resort & Spa Cserszegtomaj -
Kiváló 2019. április 23.a párjával járt itt
Rendkívül kellemes, nagyszülőkre emlékeztető népies hangulatú belső enteriőrrel, rendkívül finom ételekkel, figyelmes kiszolgálással bíró étterem. Nem első alkalom, hogy itt ebédeltem és nem is utolsó. Párosan, családdal is kiváló. Mindent megoldanak az ott dolgozók, vendégszerető hely, bátran ajánlom Mindenkinek.