Levegö

Levegö adatlapja

Ilyen vagyok
Ár-érték figyelő  •  Luxust szerető utazó  •  Ínyenc  •  Nyugalomra és csendre vágyó  •  Akció-figyelő  •  Kultúraéhes  •  Gyógyvízben ázó  •  Wellness-mániás  •  Vízimádó  •  Kritikus
Regisztráció2016.11.18
Utoljára itt2018.11.11

Átlagos 2016. november 20.a párjával járt itt
Két éjszakát töltöttünk a hotelben, a hirdetett csodás panoráma miatt, ami sajnos a szobák jó részéből nem élvezhető. A fogadtatás nem volt túl vendégbarát ami nem esett jól, még akkor sem ha nem egy drága szállodába érkezik az ember. A szálloda hangulata, a wellness kínálata nem négy csillag / lehet régen az volt/ Ami számunkra elismerést kap, az az étkezés.
Kiváló 2016. november 18.a párjával járt itt
Őszi nyaralás! Köszönöm, hogy a hotel vendége lehettem, mert párommal együtt csodásan éreztük magunkat 2016 szeptemberében. Igaz, hogy nem "modern" / a vendégkönyvben kifogásolták/ ugyanakkor minden területen magas színvonalat nyújtó vendégbarát, patinás szálloda. A környezet lenyűgöző,az ételek kínálata nagyon jó.
2018. június 19.gyerekekkel járt itt
Harmadik alkalommal látogattunk Szarvasra, most is kisgyerekkel, családdal. A nagyon szépen kialakított természeti környezet valóban hívogató, ezért tértünk mi is vissza. Biztosított a nyugodt pihenés, a gyerekek számára az önfeledt játék. A hotel ízléses, tiszta,kényelmes. Az étkezés minőségén lehetne kicsit javítani a "csillagoknak" megfelelően.