Lilium

Lilium adatlapja

Ilyen vagyok
Városi barangoló  •  Luxust szerető utazó  •  Ínyenc  •  Nyugalomra és csendre vágyó  •  Természetbarát  •  Édesszájú  •  Akció-figyelő  •  Wellness-mániás
Regisztráció2016.08.17
Utoljára itt2016.12.06

Kiváló 2016. szeptember 6.a párjával járt itt
Egy szép "nyárias" napom meglátogattuk Velencén a Vízi Vár strandot. Ettől a strandtól nem messze található ez a kis gyöngyszem. A fagyikat kóstoltuk meg, én csokis kekszet, epret, gránátalmás maszkarponét vettem. A Csokis keksz isteni! Egy gombóc ára 190 Ft, ebben a minőségben Pesten 240-től kezdődnek az árak, így ez is hibátlan.
Felhasználó fényképei:
Édes Velence Cukrászda Velence -
2016. szeptember 6.barátokkal járt itt
Barátnőm olvasott egy jó értékelést a fagyizóról, így meglátogattuk. Nagy sor állt, ütközések, miközben próbáltuk kifürkészni a fagyi neveket, és eldönteni, hogy mit válasszunk. A nagy tumultus miatt nem volt kedvünk bent leülni, így sétálva ízlelgettük az érdekesebbnél érdekesebb variációkat.
Felhasználó fényképei:
Espressoul Budapest - Cukrász Manufaktúra & Kávézó Budapest -
2016. december 6., kollégákkal járt itt
Az év végi céges karácsonyi összejövetelünket tartottunk itt. Pozitívumok: a szálloda helyileg jól fekszik, pár perc sétával Bazilika, Dobó tér, Csillagvizsgáló elérhető. Az ágyban nagyon jó aludni, reggel pár óra alvás után is jól ébredtem. Este a halban élő zongora szó, ami egy ital társaságában nagyon ellazította a fáradt utazót.