Édes Velence Cukrászda Velence

4,8Kiszolgálás
4,5Hangulat
4,8Ár / érték
4,8Tisztaság
Láttad már a nyereményjátékunkat?Megnézem, nyerni szeretnék!
Népszerű szállások a környéken
Thermal Hotel Visegrád
Kérd ajánlatunkat!

Édes Velence Cukrászda Velence vélemények

Kiváló 2020. december 1.a párjával járt itt
Helyi lakosként csak ajánlani tudom ezt a kedves kis helyet. Kiváló főzött fagyijuk van, és nagyon finom, mindig friss sütemények. Igaz, mi a fagyit részesítjük előnyben. A kiszolgálás a lehető legjobb egy fagyizóban. Nincs méregetés, hogy egy gombóc fagyi 4-5-6 dkg. Fogják a kerek kis gomb kanalat és már teszik is az általam választott tölcsérbe.
5Hangulat
5Tisztaság
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 315 városban járt márFelfedező - 1963 helyen első értékelőNépszerű író - 1399 hasznos szavazat9 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 16482 feltöltött kép
2018. augusztus 23.barátokkal járt itt
Az Édes Velence fagyizó egy hangulatos, barátságos hely, jó kis terasszal, tisztes fagylaltokkal, mely annak dacára, hogy el van dugva, a helyiek körében igen népszerű. Vagy tán épp azért. Ketten háromféle ízt próbáltunk ki, kellemes állagú, ízletes fagylaltok voltak ezek, katarzis nélkül.
4Ételek / Italok
4Kiszolgálás
4Hangulat
4Ár / érték arány
4Tisztaság
Itt fényképeztem:
Édes Velence Cukrászda Velence - Külső képÉdes Velence Cukrászda Velence - Étlap/itallapÉdes Velence Cukrászda Velence - Étel/italÉdes Velence Cukrászda Velence - EgyébÉdes Velence Cukrászda Velence - EgyébÉdes Velence Cukrászda Velence - EgyébÉdes Velence Cukrászda Velence - Egyéb
Még több kép (4 db) >>
Kiváló 2017. szeptember 11.családjával járt itt
Rendszeresen járjuk a Csákvár- Lovasberény- Velence útvonalat, és ezen tengelyben elhelyezkedő cukrászdákat is sűrűn meglátogatjuk. A triumvirátus csúcspontja mindenképpen az Édes Velence cukrászda fagyija! ! !
4Hangulat
Kiváló 2016. szeptember 6.a párjával járt itt
Egy szép "nyárias" napom meglátogattuk Velencén a Vízi Vár strandot. Ettől a strandtól nem messze található ez a kis gyöngyszem. A fagyikat kóstoltuk meg, én csokis kekszet, epret, gránátalmás maszkarponét vettem. A Csokis keksz isteni! Egy gombóc ára 190 Ft, ebben a minőségben Pesten 240-től kezdődnek az árak, így ez is hibátlan.
5Hangulat
Itt fényképeztem: