2481 Velence, Fő u. 68.

Battonya
Létavértes

2018. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az Édes Velence fagyizó egy hangulatos, barátságos hely, jó kis terasszal, tisztes fagylaltokkal, mely annak dacára, hogy el van dugva, a helyiek körében igen népszerű. Vagy tán épp azért. Ketten háromféle ízt próbáltunk ki, kellemes állagú, ízletes fagylaltok voltak ezek, katarzis nélkül. Magyarán nem érték el a Damniczki- Chocolatte-La Rosa-Valdocco-Erdős stb.

2017. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 11.
Rendszeresen járjuk a Csákvár- Lovasberény- Velence útvonalat, és ezen tengelyben elhelyezkedő cukrászdákat is sűrűn meglátogatjuk. A triumvirátus csúcspontja mindenképpen az Édes Velence cukrászda fagyija! ! ! Volt szerencsém a szicíliai Cefalu településen és Palermóban is fagylaltot kóstolni, az ottani fagyi krémes állagát és természetes, könnyed ízvilágát tudnám csak ehhez hasonlítani, de hogy melyik a legjobb, arra már nem tudok felelősen visszaemlékezni.

2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 6.
Egy szép "nyárias" napom meglátogattuk Velencén a Vízi Vár strandot. Ettől a strandtól nem messze található ez a kis gyöngyszem. A fagyikat kóstoltuk meg, én csokis kekszet, epret, gránátalmás maszkarponét vettem. A Csokis keksz isteni! Egy gombóc ára 190 Ft, ebben a minőségben Pesten 240-től kezdődnek az árak, így ez is hibátlan.

Legnépszerűbb csomagok Velencén és környékén
Kristály Imperial Hotel
Tata
3 nap/2 éjszaka 16.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kedvezményes masszázzsal, Sóklinika próbaalkalommal, vízsugaras masszázzsal, Dunamente kedvezménykártyával, fürdőköntös bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.01. - 2020.12.28.
Bazilika alatti Panzió
3 nap/2 éjszaka 12.450,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üveg bor bekészítéssel, wellness-részleg használattal, fürdőköpeny és törölköző bekészítéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.05.29. - 2020.12.31.
Hotel Magyar Király
3 nap/ 2 éjszaka 14.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ajándék limonádéval, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.05.29. - 2020.06.02.

Szállodák Velence környékén
Royal Club Hotel Velence
City Hotel Unió  Velence
Kedvezményes ár félpanzióval - teljes előrefizetéssel
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Napi árak reggelis ellátással - teljes előrefizetéssel (1 éjtől)

Édes Velence Cukrászda VelenceX