lindus401

lindus401 adatlapja

Regisztráció2013.11.23
Utoljára itt2018.11.14

2013. november 23.a párjával járt itt
Két alkalommal jártam az étteremben. Meghitt vacsorára invitált a párom. A kiszolgálás kellemes volt, az ételek kínálata is bőséges, finom is volt nagyon. Viszont az árak kissé magasak egy átlag embernek. :( Sajnos ami nem igazán tetszett,hogy nyár révén a teraszon fogyasztottuk vacsoránkat,és mellettünk lévő asztaloknál cigarettázók füstjét is nyelnünk kellett.
Kiváló 2013. november 23.gyerekekkel járt itt
Nyáron kiruccanás céljából Keszthelyre esett a választásunk. A Hotel Kakadu- ban szálltunk meg. Azt hiszem ez volt az egyik legjobb választásunk. . :) Nagyon szép a környezet,családias hangulat,a személyzet tökéletesen végzi munkáját,barátságosak, segítőkészek, a tisztaságra se lehet panaszunk,kényelmes,hangulatos szobák.
Kiváló 2013. december 27.családjával járt itt
Kicsi családommal jártam Egerben,ahol a választásunk az Önök Hotelére esett,és ez számunkra jó döntés volt. Igaz rövid időre tudtunk csak eljutni,de annál több élménnyel tértünk haza. . A vár,az egész napos szórakozást biztosított számunkra. . Másnap ellátogattunk a Szépasszony völgybe,ahol finom borokat kóstolhattunk,-vásárolhattunk.