Kapos Étterem Kaposvár

CE Plaza Hotel Siófok
74.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval

Kapos Étterem Kaposvár vélemények

Kiváló 2023. június 14.gyerekekkel járt itt
Családias, kellemes hely az étterem. Mint ahogy a feltett képeim is igazolják hogy mennyire kedves pincérek dolgoznak itt, akik két kiszolgálás között is képesek egy egy kedves szóval illetni a vendégeket! Ha kell átmennek pár percre babysitternek is. Egyszóval, mindent a vendégekért.
Kapos Étterem Kaposvár - EgyébKapos Étterem Kaposvár - EgyébKapos Étterem Kaposvár - EgyébKapos Étterem Kaposvár - EgyébKapos Étterem Kaposvár - EgyébKapos Étterem Kaposvár - EgyébKapos Étterem Kaposvár - EgyébKapos Étterem Kaposvár - Egyéb
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 44 városban járt márNépszerű író - 41 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. január 17.a párjával járt itt
Többször voltunk, nyáron is, akkor csak sütizni kávézni. Ha a browniet felmelegítik, isteni finom. Most egy kora szombati fagyos reggel tértünk be, és nagy örömünkre volt villás reggeli választék. Nem csalódtunk. Kiszolgálás kellemes, étel finom, ár érték arány kiváló.
Kiváló 2014. június 17.gyerekekkel járt itt
Rendszeresen térünk be a Kaposba. A város legjobb étterme! A kiszolgálás szívélyes, profi, az ételek minősége és mennyisége nem hagyhat senkiben hiányérzetet. Az ár a színvonalhoz képest is barátságos. Mindenkinek ajánlom, aki jót akar enni, jól akar lakni, és azt szereti, hogy kiszolgálják! Csak így tovább!
Balázsi János Kaposvár
2013. november 23.a párjával járt itt
Két alkalommal jártam az étteremben. Meghitt vacsorára invitált a párom. A kiszolgálás kellemes volt, az ételek kínálata is bőséges, finom is volt nagyon. Viszont az árak kissé magasak egy átlag embernek. :( Sajnos ami nem igazán tetszett,hogy nyár révén a teraszon fogyasztottuk vacsoránkat,és mellettünk lévő asztaloknál cigarettázók füstjét is nyelnünk kellett.