Lmárta

Lmárta adatlapja

Ilyen vagyok
Táplálkozástudatos  •  Ínyenc  •  Sushi imádó  •  Távol-keleti ízek szerelmese  •  Aktívan pihenő  •  Vízimádó  •  Kritikus  •  Sportos
Regisztráció2016.11.13
Utoljára itt2021.05.05

Kiváló 2017. november 4.gyerekekkel járt itt
Nagy örömömre szolgál, hogy egy újabb olyan cukrászdát találtam, ahol a minőség mindenek felett áll és haladnak a korral, modern és egészséges alapanyagokból finom sütiválasztékuk van.
A gyerekeket nagyon aranyos gyereksarok várja.
Márta
Gyenge 2018. január 5.a párjával járt itt
A helyiség nagyon koszos. Ott jártunkkor egy elkészített, kiszállításra váró ételbe ketten is belekóstoltak, hogy mennyire sós, ha nem lett volna túl sós, így vitték volna ki. Miután kiderült, hogy újat kell készíteni, az elrontott ételből vették ki az újba a rákot. A rendelést felcevő hölgy alkalmatlan vendéglátásra.
Átlagos 2016. november 13.családjával járt itt
Vasárnapi reggelinket szerettük volna valamelyik hangulatos helyen elfogyasztani. Minden adottsága a helynek megvan ehhez. Azonban igen hideg van, mivel az asztaloknál nincs fűtés, így nagykabátban összegörnyedve ücsörögtünk. Egy középkorú hölgy szolgált ki bennünket igen unott stílusban.