The Sweet by Vintage Garden Budapest

Holiday Hotel Csopak - Kedvezményes ajánlat
Kedvezményes ajánlat

The Sweet by Vintage Garden Budapest vélemények

Kiváló 2022. július 12.egyedül járt itt
A romantikus cukorka - történet tovább folytatódik. A szomszédos - szintén nagyon romantikus - Vintage Garden kishúga azokat szólítja meg, akik nem akarnak hosszabb időre beülni a hátsó kertbe, de azért szeretik ezt a pink rózsás, virágos, "cukiság" világot. Én amúgy nem, de a minőségi vendéglátást igen. Itt ezt meg is kapja az ember.
The Sweet by Vintage Garden Budapest - EgyébThe Sweet by Vintage Garden Budapest - EgyébThe Sweet by Vintage Garden Budapest - EgyébThe Sweet by Vintage Garden Budapest - EgyébThe Sweet by Vintage Garden Budapest - EgyébThe Sweet by Vintage Garden Budapest - EgyébThe Sweet by Vintage Garden Budapest - EgyébThe Sweet by Vintage Garden Budapest - EgyébThe Sweet by Vintage Garden Budapest - EgyébThe Sweet by Vintage Garden Budapest - EgyébThe Sweet by Vintage Garden Budapest - EgyébThe Sweet by Vintage Garden Budapest - EgyébThe Sweet by Vintage Garden Budapest - EgyébThe Sweet by Vintage Garden Budapest - EgyébThe Sweet by Vintage Garden Budapest - EgyébThe Sweet by Vintage Garden Budapest - EgyébThe Sweet by Vintage Garden Budapest - BelsőThe Sweet by Vintage Garden Budapest - Étel/italThe Sweet by Vintage Garden Budapest - BelsőThe Sweet by Vintage Garden Budapest - Étel/italThe Sweet by Vintage Garden Budapest - Étel/italThe Sweet by Vintage Garden Budapest - Külső képThe Sweet by Vintage Garden Budapest - Étel/italThe Sweet by Vintage Garden Budapest - BelsőThe Sweet by Vintage Garden Budapest - BelsőThe Sweet by Vintage Garden Budapest - Étlap/itallapThe Sweet by Vintage Garden Budapest - BelsőThe Sweet by Vintage Garden Budapest - BelsőThe Sweet by Vintage Garden Budapest - Étel/italThe Sweet by Vintage Garden Budapest - BelsőThe Sweet by Vintage Garden Budapest - BelsőThe Sweet by Vintage Garden Budapest - BelsőThe Sweet by Vintage Garden Budapest - BelsőThe Sweet by Vintage Garden Budapest - BelsőThe Sweet by Vintage Garden Budapest - MosdóThe Sweet by Vintage Garden Budapest - BelsőThe Sweet by Vintage Garden Budapest - Külső képThe Sweet by Vintage Garden Budapest - Külső kép
Kiváló 2020. szeptember 13.egyedül járt itt
5 évvel az előző értékelésem után rövid aktuális helyzetjelentés. A Vintage Garden cukrászdája továbbra is nagyon rózsaszín, nagy cukorkás doboz és nagyon romantikus. A falakon burjánzik a pasztellrózsák tömege, felettük hintaló páros, szintén pinkben. A fagylaltpult kínálata csábító, kinézetre és ízek alapján is.
Kiváló 2017. február 1.családjával járt itt
Megérte bűnözni a cukrászdában! Imádnivaló sütemények, amit alig várok már, hogy újra megkóstolhassak.
Kiváló 2016. március 17.családjával járt itt
Többször jártam már az étteremben - az egyik kedvencem. Utoljára 80 körüli édesanyámmal és hasonló korú barátnőivel csüccsentünk be egy kellemes, könnyű ebédre - az Öreglányok el voltak bűvölve! A pincérek kedvesek, segítőkészek, de semmi tolakodás. . . Minden korosztály számára optimális barátnőzős hely, biztosan jópárszor benézek még. . .
Kiváló 2016. február 18.a párjával járt itt
A Sweets by Vintage valójában egy másik hely mint a Vintage, akkor is, ha azonos tulajdonban van. Más a személyzet, a beltér, és a profil, magyarán a kínálat. Ez egy cukrászda, desszertbolt, míg a Vintage hagyományos étterem. De ha már így egybe lettek olvasztva e felületen, akkor hadd számoljak be itt az édességszekcióról is.
2016. január 31.barátokkal járt itt
Két közösségi oldalon is látom, hogy nagyon sok ismerősöm megfordult már a Vintage Gardenben. Ahogy a képekről is kiderült, nagyon esztétikus, vonzó és egyedi helyről beszélhetünk. Őszintén gratulálok a tulajnak, nagyon jól összehozták, viszont egy kicsit átestek a ló túlsó oldalára.
The Sweet by Vintage Garden Budapest - Étel/ital
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 27 városban járt már2 évnyi aktív tagság
2015. november 5.barátokkal járt itt
Már régen el akartunk jönni ide és most meg is tettük előre látható volt hogy ez olyan hely ahova azétt mész hogy poszold a közöségi oldaladon hogy jaj uristen itt voltam és ettem 1 méregdrága oreos sajttortát és igen így is volt :) nagyon szep francia hangulatu nekem olyan Marie antoanett hangulatu burzsuj ,igazábol kedvesek de valahogy mégis ugy feszeng mindenki annyira mű az egész hogy már szinte rosszul érzed magad ,meg persze mikor a számlát hozzák az is durva 1500ft 1 süti ami a kintről megközelithető kis mini vintage fagyizoban 900ft na bumm hát jol átvágtak bent minket biztos az élmény és a fotok miatt drága ha bent eszed meg ugyanazt mint a kinti boltjukba .
Átlagos 2015. október 9.a párjával járt itt
Úgy látszik mostanában ez a sorsom, ha az élbolyból választok.
Megint egy étterem, amelyik semmit nem ír magáról, semmi bemutatkozás az ittjártamon, persze ez nem számít, ha jól érezzük magunkat.
Sajnos ez a felcicomázott agyondíszített giccsparádé nem tetszik, de azért biztos van, akinek ez bejön.
Az ételek egyszerűen nem voltak jók, a felszolgálás lassú volt.
Ezüst fokozatú értékelőFelfedező - 15 helyen első értékelőNépszerű író - 28 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2015. július 30.a párjával járt itt
2 év győzködés után végre eljutottam ide a párommal. A képekről már jól ismertem a helyet, így ez nem okozott csalódást és meglepetést sem. A WC nem a legtisztább volt, viszont a kiszolgálással nem volt probléma. Tetszett, hogy a felszolgálóknak egyenruhájuk van. Csak sütizni ültünk be.
Kiváló 2015. július 26.barátokkal járt itt
Nagyon szép diszkrét nőcis hely. Barátnős beszélgetős, fantázia világ. Kedves személyzettel és finom ételekkel.A berendezés nagyon tetszett, főleg a piros kanapé és mögötte a rózsafal. Születésnapot voltunk ünnepelni, oreos sajttortát kértünk, kaptunk rá még tüzijátékot is , nagyon finom volt a torta.