Smankerli Cukrászda & Kávézó Budapest

07.01-08.31.
Silver Hotel Hajdúszoboszló

Smankerli Cukrászda & Kávézó Budapest vélemények

Kiváló 2022. december 22.gyerekekkel járt itt
A közeli iskolákból és oviból sétáltunk el a cukrászdába a három unokánkkal. A személyzet nagy türelemmel, mosolyogva várta ki, amíg a három gyerek kitalálta mit is szeretne enni. A legidősebb unoka "törzsvendég", így az Ő irányításával sikerült a kisebbeknek is választani. Végül keksz, és forró csoki mellett döntöttek. Nagyon kellemes hely!
Smankerli Cukrászda & Kávézó Budapest - Belső
Kiváló 2019. február 3.egyedül járt itt
Viszonylag új nyitású cukrászda Zuglóban, ajánlás alapján jöttem el ide. Szép, színes, napfényes belső tér, igényes kialakítás, nagyon jó hangulatú. A sütemények kínálata sokszínű, nehéz a választás. Sok újdonságot is láttam itt. Az árak barátságosak. Egy könnyű epres túrótortát választottam, aki kitűnő volt.
Smankerli Cukrászda & Kávézó Budapest - EgyébSmankerli Cukrászda & Kávézó Budapest - BelsőSmankerli Cukrászda & Kávézó Budapest - MosdóSmankerli Cukrászda & Kávézó Budapest - MosdóSmankerli Cukrászda & Kávézó Budapest - BelsőSmankerli Cukrászda & Kávézó Budapest - BelsőSmankerli Cukrászda & Kávézó Budapest - Étel/italSmankerli Cukrászda & Kávézó Budapest - BelsőSmankerli Cukrászda & Kávézó Budapest - Étel/italSmankerli Cukrászda & Kávézó Budapest - Étel/italSmankerli Cukrászda & Kávézó Budapest - Étel/italSmankerli Cukrászda & Kávézó Budapest - Étel/italSmankerli Cukrászda & Kávézó Budapest - BelsőSmankerli Cukrászda & Kávézó Budapest - Külső képSmankerli Cukrászda & Kávézó Budapest - Külső kép
Kiváló 2017. november 4.gyerekekkel járt itt
Nagy örömömre szolgál, hogy egy újabb olyan cukrászdát találtam, ahol a minőség mindenek felett áll és haladnak a korral, modern és egészséges alapanyagokból finom sütiválasztékuk van.
A gyerekeket nagyon aranyos gyereksarok várja.
Márta
Kiváló 2016. szeptember 12.egyedül járt itt
A Smankerli cukrászda volt a nemrégiben megejtett zuglói gasztro-turném legjelentősebb felfedezése. Már külsőre sejthető volt, hogy “újhullámos” cukrászdáról van szó, belépve e benyomásom csak erősödött. Különösen miután szemügyre vettem a süteményeket, melyek szép formatervezettek, sokat ígérőek voltak.
Smankerli Cukrászda & Kávézó Budapest - Külső képSmankerli Cukrászda & Kávézó Budapest - Étel/italSmankerli Cukrászda & Kávézó Budapest - BelsőSmankerli Cukrászda & Kávézó Budapest - Étel/italSmankerli Cukrászda & Kávézó Budapest - Egyéb