madsun

madsun adatlapja

Regisztráció2014.01.06
Utoljára itt2014.07.25

Kiváló 2014. július 13.a párjával járt itt
Először is : HIBÁTLAN! Az étterem nagyon jó helyen van, sokadik alkalommal jártam ott. Az ételek közül eddig bármit választottunk, tökéletesek voltak. Mennyiségben . . és ízben, tálalásban nem lehet belekötni a legnagyobb rosszindulattal sem. RENGETEG pincér futkos, pillanatokon belül megérkeznek, voltam már hétköznapon és szombaton is.
Kiváló 2014. január 6.a párjával járt itt
Tegnap voltunk párommal, hirtelen ötlet volt, és közel is van. A hely két (eltolt)szintes, a pincérek egy helyiséggel arrébb vannak, de folyamatosan jött, nem kellett várakoznunk semmiért. Az ételek viszonylag hamar elkészültek, csak jót tudnék írni. A hús pont jól volt sütve, a bunda hibátlan, a köret bőséges, és jól fűszerezett, a paradicsomsaláta friss apró paradicsomból készült.
2014. július 13.a párjával járt itt
Nemrég jártunk itt Párommal, sajnos csak egy éjszakára volt időnk. A szállás tiszta, rendezett, kényelmes, és csodálatos a panoráma. A szoba nagy, és tiszta. Az étterem terasza kissé kopott, de tiszta, és rendben volt. Az étel kiváló. Remek volt a vacsora is és a reggeli is. Nem kirívóan, de tényleg nagyon jó szálloda.