Penta Lux Hotel és Apartman Tata ★★★

Wellness pihenés félpanzióval
Portobello Hotel Esztergom

Penta Lux Hotel és Apartman Tata vélemények

Kiváló 2019. augusztus 10.gyerekekkel járt itt
Kellemes, csendes hotel. Az ott dolgozók nagyon kedvesek és közvetlenek. A szobák tiszták. Reggeli nekünk megfelelő volt. Közel az Öreg tó. Parkolás megoldott. A wellness rész nem nagy, de sosem volt tömeg, mindig használni tudtuk. Kerékpárt is lehet kölcsönözni, amivel a tavat körbetekertük.
2019. június 19.gyerekekkel járt itt
A szobák tiszták és megfelelően tágasak 4 főre is. Az ágyak jók, nem voltak kifeküdve. A reggelinél volt minden, de kicsit furcsa volt a lapka sajt (ugyanolyan áron normális sajt is kapható), ill. az, hogy 2 paradicsom volt cikkekre vágva és kirakva az asztalra egy tányérra, de ugyanez vonatkozik a többi zöldségre is.
Kiváló 2019. január 27.a párjával járt itt
Szép környezetben közel az Öreg tóhoz jól megközelíthető saját parkolóval. Nagyon kedves segítőkész a személyzet. Kellemes a wellnes, nincs benn tumultus. Nagyok kényelmesek melegek a szobák. Tisztaság és rend van az egész hotelben. Reggeli 7-től de kérésre picit előbb is letudtunk már ülni enni! ! ! Minden friss és finom! Bőséges! Reggel is kedves a kiszolgálás!
Mindenkinek ajánlom! :)
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2018. április 2.a párjával járt itt
A személyzet nagyon kedves,segítőkész,mèg a kaput is kinyitotta amikor távoztunk. . Ami pozitív,hogy éjjel nappal nyitva van.
Az ágy kényelmetlen volt.
A tisztaság megfelelő. A falak vékonyak,minden áthallatszott a másik szobából. A párnázott ajtók nem sokat segítenek a csend megtartásában. A szóba nagyon nagyon meleg volt,ablakot kellett nyitni.
Kiváló 2017. július 23.családjával járt itt
Családi nyaralásunkat töltöttük a hotelben. Nagyon kedves és barátságos személyzetük van, minden kérését teljesítik az embernek (bizonyos határon belül persze). Tetszett az ingyenes biciklihasználat, amit maximálisan ki is használtuk, többször körbetekertünk a hotelhez közeli tó körül. Bőséges reggeli fogadott bennünket minden reggel.
2016. május 3.családjával járt itt
Először barátokkal jártunk itt 2014. október 23-i hosszú hétvégén, ha jól emlékszem akkor volt a tó lehalászása, és óriási buli volt a tó környékén. Ragyogó időnk volt. A szállás tiszta, a személyzet nagyon kedves volt. A svédasztalos reggeli bőséges,ami nálunk nagyon számít mert elég bélpoklos a csapat.
Kiváló 2014. május 3.barátokkal járt itt
Másodszor jártunk itt, de most már barátainkat is hoztuk. Az apartmanokban volt a szállásunk. Az apartmanok szépek, kényelmesek voltak. Tudtunk játszani is,volt hozzá tér,lehetett úgy alakítani a helyet. Kértünk és kaptunk plusz kispárnát,dugóhúzót,mehettünk a kerékpárokkal,pontos volt a masszőr ( és ügyes), jó a szauna,finom a reggeli, kedves és udvarias,barátságos a személyzet!
Penta Lux Hotel és Apartman Tata - Külső kép
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt márFelfedező - 15 helyen első értékelőNépszerű író - 42 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2013. november 9.gyerekekkel járt itt
Ez a szállás a tóparthoz közel a belvárostól kicsit távolabb helyezkedik el. A személyzet barátságos és rugalmas, a berendezés tiszta és kényelmes. A reggeli finom és bőséges, választékos. Nagyon szerettük a szálláshely medencéjét, pezsgőfürdőjét és szaunáját. A kerékpárkölcsönzésre nem volt időnk, de még visszatérünk.