magyarilla

magyarilla adatlapja

Regisztráció2013.12.27
Utoljára itt2014.03.27

Kiváló 2013. december 27.családjával járt itt
Családi esemény alkalmával voltunk az étteremben öten. Már korábban kb. 2 évvel ezelőtt voltunk ott utóljára. Most is jó választásnak bizonyúlt, mert újabb változatos, jó minőségű ételek közül választhattunk most is, az italokból szintén. A kiszolgálás is údvarias, figyelmes volt.
2014. március 27.a párjával járt itt
3 éjszakát töltöttünk a hotelben. A szobák megfelelnek a 4 csillagos követelményeknek hasonlóan a szolgáltatásokhoz. Most előszezonban a fürdő rész kényelmes volt, de gondolom főszezonban szűkös lehet. A köppenyeket nehéz volt a kevés hely miatt felakasztani, így nyugágyra dobtuk hely hiányában.
Kiváló 2014. július 6.a párjával járt itt
Öt évvel ezelőtt voltam először a szállodában, akkor is 4 éjszakát. Az volt a megállapításom, hogy a szobákmég nem lettek felújítva, kicsit "szocreal" volt, de tiszta és a pihenéshez megfelelő. Az ellátás akkor is nagyon jó, változatos és finom. Most azt tapasztaltuk, hogy a szobákat felújították, a fürdőszobát csak részben.
Hotel Annabella válasza
Kedves Vendégünk!

Köszönjük, hogy időt szánt rá és itt-tartózkodása alatti tapasztalatait megosztotta velünk. Nagyon örülünk, hogy pihenése és a szállodánkban töltött idő kellemesen telt.
Engedje meg, hogy jövőbeli foglalásában bízva szíves figyelmébe ajánljam a teljesen felújított, légkondicionálóval felszerelt superior típusú szobáinkat.
2014. július 17., , Hotel Annabella