manosmanus

manosmanus adatlapja

Regisztráció2015.12.28
Utoljára itt2015.12.28

2023. december 28.a párjával járt itt
Az előző véleményeket olvasva kicsit bizonytalanul indultunk neki a dolognak , de kellemesen csalódtunk . Az épület a kórház része , de nem kórház hanem szálloda , a szobák modernek , tiszták . Nekem az ágy kicsit kemény volt (vékony a matrac), az étkezde tiszta , az ételek finomak , a választék megfelelő , aki ebből nem tud választani az csak kötözködik .
Kiváló 2015. december 28.a párjával járt itt
A szálloda és a környék a pihenésről szól nem a "pörgésről". Szerintem aki karácsony tájékán szállodába menekül, az nem pörögni akar, hanem végre egy kis nyugalomra vágyik, amit itt megtalál. Beszéltünk olyannal, aki kevésnek találta a programmokat, mert ők bulizni jöttek. Szerintünk bulizni szilveszterkor kell.
Kiváló 2023. március 5.a párjával járt itt
Olvastam az előző kommenteket és muszály reagálnom nekem is ! A felnőttbarát szálloda isteni annak , aki pihenni akar . írta valaki , hogy hideg a víz a jakuzziban . Hát 32-34 fokot ígértek , 38 fokos volt mikor mérték ( benne ültünk , láttuk a mérőt ) . A szobákra azt írták , hogy nagyon kicsik meg hogy hideg van , nem tudom , hogy hol ?