Globall Hotel Telki ★★★★

Globall Hotel Telki
2089 Telki, Szajkó utca 39.

Globall Hotel Telki a térképen

Szállások Telki városában
Wellness csomagok Telki városában

Globall Hotel Telki vélemények

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 24.
2019 őszén töltöttünk el 5 napot a hotelben a párommal. Bár a megérkezéskor tapasztaltunk pár problémát, de a személyzet és a vezetőség maximálisan kárpótolt érte. Idén tavasszal újból megyünk! Egyébként az ételválaszték pazar és finom, a wellness kiváló, a dolgozók kedvesek, segítőkészek. Bátran ajánljuk mindenkinek a szállodát.

2019. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. április 28.
Húsvétkor voltunk a Globall hotelben, 2 felnőtt és egy 11 éves gyerek.
Mindennel meg voltunk elégedve a szállodában, a szobával, a wellness részleggel, az étkezéssel. Az animátorok foglalkoztak a gyerekekkel, felnőttekkel egyaránt, a személyzet extra kedves volt mindig. Mi jól éreztük magunkat, mindenkinek csak ajánlani tudom a szállodát.

2019. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. március 26.
Udvarias volt a fogadtatás és kiszolgálás, a konyha rendkívül jó, a welness részleg is. Nagy és színvonalas konditerem áll a vendégek rendelkezésére. Különös meglepetés volt részünkre, hogy a barátunkat meglepték vacsora után egy születésnapi tortával is.
2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 17.
Rendkívül kényelmes ágyak, nagy beltér ( superior szoba), ízletes ételek, korrekt árazás az italoknál is, hatalmas wellness, profi konditerem.

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 29.
A karácsonyi ünnepeket töltöttük a hotelban. A személyzet az elsö pillanattól kezdve nagyon kedves, segítőkész volt. Az ünnepi fogások (előétel, leves, föétel) választéka böséges, minösége kiváló. Sütemény kínálaton lehetne javítani, háziasabb készítmények választékával. Gyümölcs bőségesen volt. A hotel tiszta, tágas. Sportolási lehetőségek maximálisan adottak.

2018. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. november 6.
A hosszú hétvégén meglepő módon nem volt zsúfoltság. A szaunaszeánszok, wellness szolgáltatások és a fitnessz terem felszereltsége átlagon felüli. Udvarias kiszolgálásban volt részünk.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 25.
Párommal 2 éjszakát töltöttünk a Globall hotelben. Remek kikapcsolódást nyújtott, mi mindig úton vagyunk, rohanunk, ezért örülök, hogy itt pihenhettünk. A szoba kényelme, tisztasága remek volt, bár voltak apró hiányosságok. (Minibár nem hűtött) Az étterem kínálata nagyon gazdag és ízletes volt, mindig nagyon jól laktunk.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 13.
Nagyon modern,tiszta,igényes szálloda. Hétköznap voltunk ott a férjemmel,így egyáltalán nem volt zsúfolt. Kedves,figyelmes volt a kiszolgálás,nagyon kellemes volt a wellness részleg. Tisztaság és igényesség volt a jellemző. Egy picivel több választékot is elbírtam volna az ételeknél,de így is finomak és bőségesek voltak.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 12.
Nagyon jól éreztük magunkat,a személyzet kedves és segítőkész,az ételek változatosak, minden igényt kielégítenek és finomak! A wellness részleg kultúrált, tiszta!

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 11.
Szuper jó hétköznapokat töltöttünk a Globalban, ha lett volna kinti medence csillagos 5.ös lenne. Reggeli finom böséges, vacsora se volt rossz.. köszönjük mégegyszer.

Telki
2 nap/1 éjszaka 15.120,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness használattal, üdvözlő itallal, sportolási lehetőségekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.03.11. - 2021.03.15.
Telki
2 nap/1 éjszaka 15.120 - 31.730,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, üdvözlő itallal, sportolási lehetőségekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.23-ig
Hotel Stáció Wellness & Konferencia
3 nap/2 éjszaka 11.725 - 23.725,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitness terem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.06.30-ig
Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 10.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, fürdőköntös és törölköző bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.06.15-ig
Öreg-tó Hotel
Tata
2 nap/1 éjszaka 8.950 - 11.450,- Ft/fő/éj között: önellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.03.31. - 2021.12.31.
Monastery Boutique Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 11.797 - 35.529,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.03.31-ig
Bo18 Hotel Superior
2 nap/1 éjszaka 10.773 - 23.888,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.31-ig
Margaréta Vendégház
Fehérvárcsurgó
3 nap/2 éjszaka 6.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2022.01.24-ig
Ezüstfenyő Üdülő
3 nap/2 éjszaka 10.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.04.05. - 2021.11.30.
Nádas Tó Park Hotel
Vasad
3 nap/2 éjszaka 14.919 - 21.858,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, igénybe vehető játékokkal, játszószobával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.11.30-ig
Boutique Residence Budapest
3 nap/2 éjszaka 15.440,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.03.11. - 2021.03.15.
Telki
2 nap/1 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness használattal, üdvözlő itallal, sportolási lehetőségekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.04.01. - 2021.04.05.

Szállodák Telki környékén
Vital Hotel Nautis Gárdony
Szépia Bio & Art Hotel Zsámbék
A Szépia Bio és Art Hotel a főváros nyugati kapujában helyezkedik el, a gyönyörű,...
Tóparti pihenés (min. 2 éj)
Családi kikapcsolódás (1 éjtől)
1 éjszaka Zsámbékon (1 éjszaka)

TelkiX