Globall Hotel Telki ★★★★

Globall Hotel Telki
2089 Telki, Szajkó utca 39.

Globall Hotel Telki a térképen

Szállások Telki városában
Wellness csomagok Telki városában

Globall Hotel Telki vélemények

2019. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. április 28.
Húsvétkor voltunk a Globall hotelben, 2 felnőtt és egy 11 éves gyerek.
Mindennel meg voltunk elégedve a szállodában, a szobával, a wellness részleggel, az étkezéssel. Az animátorok foglalkoztak a gyerekekkel, felnőttekkel egyaránt, a személyzet extra kedves volt mindig. Mi jól éreztük magunkat, mindenkinek csak ajánlani tudom a szállodát.

2019. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. március 26.
Udvarias volt a fogadtatás és kiszolgálás, a konyha rendkívül jó, a welness részleg is. Nagy és színvonalas konditerem áll a vendégek rendelkezésére. Különös meglepetés volt részünkre, hogy a barátunkat meglepték vacsora után egy születésnapi tortával is.
2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 17.
Rendkívül kényelmes ágyak, nagy beltér ( superior szoba), ízletes ételek, korrekt árazás az italoknál is, hatalmas wellness, profi konditerem.

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 29.
A karácsonyi ünnepeket töltöttük a hotelban. A személyzet az elsö pillanattól kezdve nagyon kedves, segítőkész volt. Az ünnepi fogások (előétel, leves, föétel) választéka böséges, minösége kiváló. Sütemény kínálaton lehetne javítani, háziasabb készítmények választékával. Gyümölcs bőségesen volt. A hotel tiszta, tágas. Sportolási lehetőségek maximálisan adottak.

2018. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. november 6.
A hosszú hétvégén meglepő módon nem volt zsúfoltság. A szaunaszeánszok, wellness szolgáltatások és a fitnessz terem felszereltsége átlagon felüli. Udvarias kiszolgálásban volt részünk.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 25.
Párommal 2 éjszakát töltöttünk a Globall hotelben. Remek kikapcsolódást nyújtott, mi mindig úton vagyunk, rohanunk, ezért örülök, hogy itt pihenhettünk. A szoba kényelme, tisztasága remek volt, bár voltak apró hiányosságok. (Minibár nem hűtött) Az étterem kínálata nagyon gazdag és ízletes volt, mindig nagyon jól laktunk.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 13.
Nagyon modern,tiszta,igényes szálloda. Hétköznap voltunk ott a férjemmel,így egyáltalán nem volt zsúfolt. Kedves,figyelmes volt a kiszolgálás,nagyon kellemes volt a wellness részleg. Tisztaság és igényesség volt a jellemző. Egy picivel több választékot is elbírtam volna az ételeknél,de így is finomak és bőségesek voltak.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 12.
Nagyon jól éreztük magunkat,a személyzet kedves és segítőkész,az ételek változatosak, minden igényt kielégítenek és finomak! A wellness részleg kultúrált, tiszta!

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 11.
Szuper jó hétköznapokat töltöttünk a Globalban, ha lett volna kinti medence csillagos 5.ös lenne. Reggeli finom böséges, vacsora se volt rossz.. köszönjük mégegyszer.

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 4.
A személyzet udvarias és készséges, a szobák tiszták, a wellness részleg hatalmas. Az ételek finomak voltak, bőséges volt a választék. A szálloda tele volt a focistával, a folyosók tele voltak használt mezekkel és cipőkkel.

Telki
3 nap/2 éjszaka 14.963 - 15.794,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem, sportpályák használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
Telki
4 nap/3 éjszaka 14.175 - 15.225,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem, sportpályák használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 18.900 - 25.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.29-ig
Vitta Hotel Superior Budapest
3 nap/2 éjszaka 10.344 - 13.299,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.09.09-ig
Villapark Várgesztes
Várgesztes
4 nap/3 éjszaka 54.800,- Ft/család/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, strandolási- és sportolási lehetőséggel, gyerekprogramokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.08.31-ig
Airport Hotel Stáció Wellness & Konferencia
3 nap/2 éjszaka 13.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.08-ig
Hotel Gottwald
Tata
Napi árak, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.29-ig
Hotel Velence Resort & Spa
Velence
3 nap/2 éjszaka 18.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szoba bekészítéssel, gyermekprogramokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.10.25-ig
Tavi Panzió
Veresegyház
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Szent Adalbert Hotel
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.09.03. - 2019.12.28.
Visegrád Vendégház
Érvényes: 2020.08.24-ig
Telki
2 nap/1 éjszaka 15.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem, sportpályák használatával, parkolással, internet elérhetőséggel

Szállodák Telki környékén
Libra Hotel Veresegyház
Hotel Bellevue Esztergom
Tó Wellness Hotel Bánk
Szilveszteri vigadalom (min. 3 éj)
Indián nyár (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés min. 2 éjszaka félpanzióval