Globall Hotel Telki ★★★★

Globall Hotel Telki
2089 Telki, Szajkó utca 39.

Globall Hotel Telki a térképen

Szállások Telki városában
Wellness csomagok Telki városában

Globall Hotel Telki vélemények

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 24.
2019 őszén töltöttünk el 5 napot a hotelben a párommal. Bár a megérkezéskor tapasztaltunk pár problémát, de a személyzet és a vezetőség maximálisan kárpótolt érte. Idén tavasszal újból megyünk! Egyébként az ételválaszték pazar és finom, a wellness kiváló, a dolgozók kedvesek, segítőkészek. Bátran ajánljuk mindenkinek a szállodát.

2019. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. április 28.
Húsvétkor voltunk a Globall hotelben, 2 felnőtt és egy 11 éves gyerek.
Mindennel meg voltunk elégedve a szállodában, a szobával, a wellness részleggel, az étkezéssel. Az animátorok foglalkoztak a gyerekekkel, felnőttekkel egyaránt, a személyzet extra kedves volt mindig. Mi jól éreztük magunkat, mindenkinek csak ajánlani tudom a szállodát.

2019. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. március 26.
Udvarias volt a fogadtatás és kiszolgálás, a konyha rendkívül jó, a welness részleg is. Nagy és színvonalas konditerem áll a vendégek rendelkezésére. Különös meglepetés volt részünkre, hogy a barátunkat meglepték vacsora után egy születésnapi tortával is.
2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 17.
Rendkívül kényelmes ágyak, nagy beltér ( superior szoba), ízletes ételek, korrekt árazás az italoknál is, hatalmas wellness, profi konditerem.

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 29.
A karácsonyi ünnepeket töltöttük a hotelban. A személyzet az elsö pillanattól kezdve nagyon kedves, segítőkész volt. Az ünnepi fogások (előétel, leves, föétel) választéka böséges, minösége kiváló. Sütemény kínálaton lehetne javítani, háziasabb készítmények választékával. Gyümölcs bőségesen volt. A hotel tiszta, tágas. Sportolási lehetőségek maximálisan adottak.

2018. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. november 6.
A hosszú hétvégén meglepő módon nem volt zsúfoltság. A szaunaszeánszok, wellness szolgáltatások és a fitnessz terem felszereltsége átlagon felüli. Udvarias kiszolgálásban volt részünk.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 25.
Párommal 2 éjszakát töltöttünk a Globall hotelben. Remek kikapcsolódást nyújtott, mi mindig úton vagyunk, rohanunk, ezért örülök, hogy itt pihenhettünk. A szoba kényelme, tisztasága remek volt, bár voltak apró hiányosságok. (Minibár nem hűtött) Az étterem kínálata nagyon gazdag és ízletes volt, mindig nagyon jól laktunk.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 13.
Nagyon modern,tiszta,igényes szálloda. Hétköznap voltunk ott a férjemmel,így egyáltalán nem volt zsúfolt. Kedves,figyelmes volt a kiszolgálás,nagyon kellemes volt a wellness részleg. Tisztaság és igényesség volt a jellemző. Egy picivel több választékot is elbírtam volna az ételeknél,de így is finomak és bőségesek voltak.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 12.
Nagyon jól éreztük magunkat,a személyzet kedves és segítőkész,az ételek változatosak, minden igényt kielégítenek és finomak! A wellness részleg kultúrált, tiszta!

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 11.
Szuper jó hétköznapokat töltöttünk a Globalban, ha lett volna kinti medence csillagos 5.ös lenne. Reggeli finom böséges, vacsora se volt rossz.. köszönjük mégegyszer.

Telki
2 nap/1 éjszaka 16.110 - 32.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, üdvözlő itallal, sportolási lehetőségekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.11.23. - 2021.02.28.
Telki
2 nap/1 éjszaka 30.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness használattal, üdvözlő itallal, sportolási lehetőségekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.29. - 2021.01.02.
Ezüstfenyő Üdülő
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, félpanzióval, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.11.22-ig
Villapark Várgesztes
Várgesztes
3 nap/2 éjszaka 57.000,- Ft/család/éj ártól: félpanziós ellátással 2 felnőtt és 4 gyermek részére, wellness-részleg és játszóház használatával, szabadidős játékokkal, sport- és animációs programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.22. - 2020.11.01.
Tó Wellness Hotel
Bánk
3 nap/2 éjszaka 19.329 - 27.744,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig
VVSI Sport Hotel
Gárdony
3 nap/2 éjszaka 7.200,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, kerékpár használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.10.31-ig
Visegrád Vendégház
Érvényes: 2021.09.30-ig
Bodrogi Kúria Wellness Hotel
Inárcs
Napi árak, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 18.900 - 33.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.03.31-ig
Boutique Residence Budapest
2 nap/1 éjszaka 13.951,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.22. - 2020.10.26.

Szállodák Telki környékén
City Hotel Unió  Budapest
Libra Hotel Veresegyház
Thermal Hotel Visegrád Visegrád
Egy éjszakás meglepetés (1 éjtől)
Adventi kikapcsolódás (min. 3 éj)
Legjobb ár (min. 2 éj)

TelkiX