Globall Hotel Telki ★★★★

Globall Hotel Telki
2089 Telki, Szajkó utca 39.

Globall Hotel Telki a térképen

Szállások Telki városában
Wellness csomagok Telki városában

Globall Hotel Telki vélemények

2019. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. április 28.
Húsvétkor voltunk a Globall hotelben, 2 felnőtt és egy 11 éves gyerek.
Mindennel meg voltunk elégedve a szállodában, a szobával, a wellness részleggel, az étkezéssel. Az animátorok foglalkoztak a gyerekekkel, felnőttekkel egyaránt, a személyzet extra kedves volt mindig. Mi jól éreztük magunkat, mindenkinek csak ajánlani tudom a szállodát.

2019. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. március 26.
Udvarias volt a fogadtatás és kiszolgálás, a konyha rendkívül jó, a welness részleg is. Nagy és színvonalas konditerem áll a vendégek rendelkezésére. Különös meglepetés volt részünkre, hogy a barátunkat meglepték vacsora után egy születésnapi tortával is.
2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 17.
Rendkívül kényelmes ágyak, nagy beltér ( superior szoba), ízletes ételek, korrekt árazás az italoknál is, hatalmas wellness, profi konditerem.

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 29.
A karácsonyi ünnepeket töltöttük a hotelban. A személyzet az elsö pillanattól kezdve nagyon kedves, segítőkész volt. Az ünnepi fogások (előétel, leves, föétel) választéka böséges, minösége kiváló. Sütemény kínálaton lehetne javítani, háziasabb készítmények választékával. Gyümölcs bőségesen volt. A hotel tiszta, tágas. Sportolási lehetőségek maximálisan adottak.

2018. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. november 6.
A hosszú hétvégén meglepő módon nem volt zsúfoltság. A szaunaszeánszok, wellness szolgáltatások és a fitnessz terem felszereltsége átlagon felüli. Udvarias kiszolgálásban volt részünk.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 25.
Párommal 2 éjszakát töltöttünk a Globall hotelben. Remek kikapcsolódást nyújtott, mi mindig úton vagyunk, rohanunk, ezért örülök, hogy itt pihenhettünk. A szoba kényelme, tisztasága remek volt, bár voltak apró hiányosságok. (Minibár nem hűtött) Az étterem kínálata nagyon gazdag és ízletes volt, mindig nagyon jól laktunk.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 13.
Nagyon modern,tiszta,igényes szálloda. Hétköznap voltunk ott a férjemmel,így egyáltalán nem volt zsúfolt. Kedves,figyelmes volt a kiszolgálás,nagyon kellemes volt a wellness részleg. Tisztaság és igényesség volt a jellemző. Egy picivel több választékot is elbírtam volna az ételeknél,de így is finomak és bőségesek voltak.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 12.
Nagyon jól éreztük magunkat,a személyzet kedves és segítőkész,az ételek változatosak, minden igényt kielégítenek és finomak! A wellness részleg kultúrált, tiszta!

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 11.
Szuper jó hétköznapokat töltöttünk a Globalban, ha lett volna kinti medence csillagos 5.ös lenne. Reggeli finom böséges, vacsora se volt rossz.. köszönjük mégegyszer.

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 4.
A személyzet udvarias és készséges, a szobák tiszták, a wellness részleg hatalmas. Az ételek finomak voltak, bőséges volt a választék. A szálloda tele volt a focistával, a folyosók tele voltak használt mezekkel és cipőkkel.

Telki
3 nap/2 éjszaka 14.364,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem, sportpályák használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.11.07-ig
Telki
2 nap/1 éjszaka 15.120,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem, sportpályák használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.11.07-ig
Panni Pihenőház
3 nap/2 éjszaka 3.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Airport Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 15.778,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
Faházas Villapark
Ráckeve
Airport Hotel Stáció Wellness & Konferencia
3 nap/2 éjszaka 11.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.31-ig
Hotel Vadászkürt
2 nap/1 éjszaka 6.750,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.01-ig
Atlantic Hotel
3 nap/2 éjszaka 6.809,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással
Érvényes: 2020.10.31-ig
Vadrózsa Panzió
3 nap/2 éjszaka 6.000 - 7.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Klebelsberg Kastély
Kristály Imperial Hotel
Tata
2-3 éjszaka 19.417,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgő bekészítéssel, masszázzsal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kerékpár használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.28-ig
Telki
2 nap/1 éjszaka 18.375,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem, sportpályák használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.04.09. - 2020.04.13.

Szállodák Telki környékén
Royal Club Hotel Visegrád
Károlyi Kastély Hotel & Restaurant  Fehérvárcsurgó
Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Kedvezményes szobaár félpanzióval (min. 2 éj)
Édes kényeztetés (min. 2 éj)

TelkiX