Márciusi tél

Márciusi tél adatlapja

Regisztráció2013.11.20
Utoljára itt2017.01.15

Szörnyű 2013. november 20.a párjával járt itt
Tisztelt Tulajdonos! Az alábbiakban szeretném ismertetni a tapasztalataimat, amit az alábbi szolgáltatás kapcsán átéltem: „Fűtetlen szobába érkezünk. A félszoba (306-os) kicsi (ca. 3. 00 x 2. 60 m), nincs 8 m2. Felszereltsége hiányos, egyetlen ülő alkalmatosság sincs benne. Külön kérésre másnap kapunk 2 db széket.
2015. szeptember 18.gyerekekkel járt itt
Ebben az üdülőben megállt az idő. Ez jelentkezik az építmények és felszerelési tárgyak elhasználtságában. Ámde jelentkezik a nyaralás hangulatában is. Ugyanis idézi a régi hangulatot, amikor még előítéletek nélkül, szinte családiasan lehetett eltölteni a pihenésre szánt időt, nem előkelő idegenként mennek el egymás mellett az itt üdülők.
Felhasználó fényképei:
Családi Üdülő Balatonszárszó Balatonszárszó - Családi Üdülő Balatonszárszó Balatonszárszó -
Átlagos 2014. március 27.gyerekekkel járt itt
Bajban vagyok a vélemény formálással, mivel a szubjektum erősen befolyásol. Három óvódáskorú gyerekkel voltunk itt és a gyerekek maximálisan jól érezték magukat. Ez a tény a pozitív oldal felé tolja el a véleményemet. Tényszerűen azonban már nem ilyen egyszerű a helyzet. Alapvetően nekem a négy csillaggal van elsődlegesen problémám.