Sokoró Fogadó Sokorópátka

4,5Szolgáltatás
4,4Étkezés
4,4Elhelyezkedés

A Sokoró Fogadó Sokorópátka legnépszerűbb csomagjai

Sokoró Fogadó Sokorópátka - Szilveszteri mulatság (min. 2 éj)
Szilveszteri mulatság
105.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től félpanzióval
12.30-2022.01.02.
Sokoró Fogadó Sokorópátka - Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
22.000 Ft / 2 fő / éj-től reggelivel
2021.12.30-ig
Ezek a szállások is érdekelhetnek
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Pelion nyár 10% kedvezménnyel
Palace Hotel Hévíz
31.255 Ft / 2 fő / éj-től félpanzióval

Sokoró Fogadó Sokorópátka vélemények

Kiváló 2020. szeptember 11.családjával (gyerekekkel) járt itt
Itt jártunk 2020. 08. 24-től 28-ig. Remekül éreztük magunkat. Hárman öt napot töltöttünk ott. Udvarias, segítőkész személyzet, svédasztalos reggeli és vacsora, nekem még a vegán ( hús és egyéb állati mentes ) étkezésemet is első osztályúan megoldották.
2020. március 17.a párjával járt itt
Tetszett: A családi vállalkozás minden tagja és az alkalmazott munkatársak egységet képezve szolgálják a vállalkozást. Folyamatosan fejlesztik. Nem tetszett: A fejlesztést sok területen egyszerre végzik, sok "munkában" lévő területet lehet látni, időben lassú az előrehaladás. Sajnos a gazdaság területén több használt anyag stb.
2019. november 25.a párjával járt itt
Sajnos csalódnunk kellett, mert az elkészített húsok igen kemények, ill. rágósak voltak. A többi étkek kifogástalanok. Így a zenés főétkezéses vacsorát ki is hagytuk, nem akartunk ismét csalódni. A fogadó, a személyzet tisztaság tökéletes. A környék nagyon szép, így ajánlani tudom mindenkinek.
2Étkezés
2019. október 1.családjával (gyerekekkel) járt itt
Két/5,6 évesek/ örök mozgó unokánkkal jó időjárási körülmények között voltunk ott, ahol a személyzet segítőkész, az étkezés bőséges választékú, elhelyezés családiasan kényelmes volt. De legfőképpen a zárt környezet és a jó kültéri felszereltség miatt nagyon biztonságos, és a gyerekeknek való sok elfoglaltság helyben és kirándulási lehetőség is adott volt!
3Tisztaság
3Elhelyezkedés
Bronz fokozatú értékelő
2019. szeptember 3.barátokkal járt itt
4 napot töltöttünk el e kutyabarát helyen! Nagyon kedves, barátságos személyzet fogadott minket. Az ételek bőséges jó ízűek voltak. Kültéri medence környéke az előző napi rendezvény szemetével teli.
Összeségében jól éreztük magunkat, napközben a környék nevezetességeit néztük meg!
2019. május 31.barátokkal járt itt
Nagyon kellemesen éreztük magunkat, bár a wellness részleget nem próbáltuk ki, kisebb félreértés miatt. De így is nagyszerűen pihentünk. A személyzet kedves segítőkész. A lovak gyönyörűek. Az ételek finomak. A szobák tiszták. A gyerekeknek van játszótér. A jó időben kint lehet bográcsozni. Csodás a friss levegő.
Itt fényképeztem:
Sokoró Fogadó Sokorópátka - Külső képSokoró Fogadó Sokorópátka - Szórakozás/SportSokoró Fogadó Sokorópátka - EgyébSokoró Fogadó Sokorópátka - KörnyékSokoró Fogadó Sokorópátka - KörnyékSokoró Fogadó Sokorópátka - Medence/kertSokoró Fogadó Sokorópátka - Medence/kert
Még több kép (4 db) >>
Kiváló 2019. február 20.családjával járt itt
Disznóvágáson voltunk családdal és ismerőssel 2018 november 30 - december 02-ig . Nagyon jól éreztük magunkat . A személyzet kiváló ! A szálással , a szobával először volt egy kis gond de hamar megoldották ezt a problémát ! Sajnos az egyik oldalon nem ment rendesen a fűtés , de egy szoba cserét kaptunk !
Itt fényképeztem:
Sokoró Fogadó Sokorópátka - EgyébSokoró Fogadó Sokorópátka - EgyébSokoró Fogadó Sokorópátka - Külső képSokoró Fogadó Sokorópátka - VendéglátásSokoró Fogadó Sokorópátka - Belső
Még több kép (2 db) >>
2018. június 14.kollégákkal járt itt
A helyet rendszeresen igénybe vesszük pár napos céges rendezvényre, csapatépítésre. Már a szervezésben nagyon rugalmasan kezelik a többször módosuló igényeinket. A szobák rövid tartózkodásra teljesen megfelelnek. A közösségi helyiségek használatához a helyiek minden felszerelést biztosítanak.
Kiváló 2015. október 23.egyedül járt itt
Felderítésen voltam. A találkozást megismételjük gyerekekkel együtt. A hely korrekt. Látszik, hogy van gazdája az épületnek. Minden a rendeltetésének megfelelően működik. Gyerekbarát, tiszta hely. A személyzet kedvesen odafigyelő és mégsincs láb alatt. Az ételek jóízűek és hatalmas adagok.
2015. augusztus 5.a párjával járt itt
A csend, a jó levegő, a természet szépsége, a szállással és az ellátással is igen meg voltunk elégedve, a személyzet hozzáállása is kifogástalan. /Kis hiányosság: jó lett volna egy kis hűtő és nem volt szappan a fürdőszobában. /
Sok szép lóban is gyönyörködhettünk. Jó kis kerékpártúrákat és sétákat tettünk a környéken, ami jó hatással volt ránk.
3Kényelem
Itt fényképeztem:
Sokoró Fogadó Sokorópátka - KörnyékSokoró Fogadó Sokorópátka - Külső képSokoró Fogadó Sokorópátka - Egyéb
13 értékelés / 2 oldalon
Sokoró Fogadó Sokorópátka a térképen
9112 SokorópátkaFőmajor
Foglalás: +36 1 2253384 (Szállásvadász)
Bejelentkezés
Kijelentkezés
Wellness szolgáltatások
• fedett úszómedence • szabadtéri úszómedence • szauna • masszázs • pezsgőfürdő • finnszauna • gyerekmedence
Internet
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
Szép kártya elfogadás
• OTP SZÉP kártya • K&H SZÉP kártya • MKB SZÉP kártya
Parkolás info
• Szabadtéri parkoló, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Nagy testű kutya, 50 kg-ig: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Egyéb kistestű háziállat, 50 kg-ig: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
Étkezés
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem
Legnépszerűbb cikkek
Érdekes cikkeink