9112 Sokorópátka, Főmajor

Szállások Sokorópátka városában
Wellness csomagok Sokorópátka városában

Sokoró Fogadó Sokorópátka vélemények

2020. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 11.
Itt jártunk 2020. 08. 24-től 28-ig. Remekül éreztük magunkat. Hárman öt napot töltöttünk ott. Udvarias, segítőkész személyzet, svédasztalos reggeli és vacsora, nekem még a vegán ( hús és egyéb állati mentes ) étkezésemet is első osztályúan megoldották. Unokáim sokat úsztak a medencékben melyek vízcseréje állandóan megoldott volt, olyan jól érezték magukat, alig lehetett más programokat szervezni emiatt.

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. október 1. - 1 látogató hasznosnak vélte
Két/5,6 évesek/ örök mozgó unokánkkal jó időjárási körülmények között voltunk ott, ahol a személyzet segítőkész, az étkezés bőséges választékú, elhelyezés családiasan kényelmes volt. De legfőképpen a zárt környezet és a jó kültéri felszereltség miatt nagyon biztonságos, és a gyerekeknek való sok elfoglaltság helyben és kirándulási lehetőség is adott volt!

Mobilról küldte. | 2019. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 3.
4 napot töltöttünk el e kutyabarát helyen! Nagyon kedves, barátságos személyzet fogadott minket. Az ételek bőséges jó ízűek voltak. Kültéri medence környéke az előző napi rendezvény szemetével teli.
Összeségében jól éreztük magunkat, napközben a környék nevezetességeit néztük meg!

2019. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. május 31.
Nagyon kellemesen éreztük magunkat, bár a wellness részleget nem próbáltuk ki, kisebb félreértés miatt. De így is nagyszerűen pihentünk. A személyzet kedves segítőkész. A lovak gyönyörűek. Az ételek finomak. A szobák tiszták. A gyerekeknek van játszótér. A jó időben kint lehet bográcsozni. Csodás a friss levegő. A megközelítéshez sajnos kocsi kell.

2018. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2019. február 20.
Disznóvágáson voltunk családdal és ismerőssel 2018 november 30 - december 02-ig . Nagyon jól éreztük magunkat . A személyzet kiváló ! A szálással , a szobával először volt egy kis gond de hamar megoldották ezt a problémát ! Sajnos az egyik oldalon nem ment rendesen a fűtés , de egy szoba cserét kaptunk ! Az ételek nagyon finoman voltak elkészítve kitűnő kiszolgálással !

2017. júliusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2018. június 14.
A helyet rendszeresen igénybe vesszük pár napos céges rendezvényre, csapatépítésre. Már a szervezésben nagyon rugalmasan kezelik a többször módosuló igényeinket. A szobák rövid tartózkodásra teljesen megfelelnek. A közösségi helyiségek használatához a helyiek minden felszerelést biztosítanak. A sport és szabadidős tevékenységek széles tárháza áll rendelkezésre szabadtéren és épületen belül is.

2015. októberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2015. október 23.
Felderítésen voltam. A találkozást megismételjük gyerekekkel együtt. A hely korrekt. Látszik, hogy van gazdája az épületnek. Minden a rendeltetésének megfelelően működik. Gyerekbarát, tiszta hely. A személyzet kedvesen odafigyelő és mégsincs láb alatt. Az ételek jóízűek és hatalmas adagok. Az ágyak kényelmesek, az ágynemű természetesen tiszta és a huzat anyagában nincs műszál.

2015. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 5.
A csend, a jó levegő, a természet szépsége, a szállással és az ellátással is igen meg voltunk elégedve, a személyzet hozzáállása is kifogástalan. /Kis hiányosság: jó lett volna egy kis hűtő és nem volt szappan a fürdőszobában. /
Sok szép lóban is gyönyörködhettünk. Jó kis kerékpártúrákat és sétákat tettünk a környéken, ami jó hatással volt ránk.

2014. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. december 8.
A szálloda személyzete kedves, rengeteg állat van, ami a gyerekeknek nagyon érdekes. Finoman főztek, nagy adagokat adtak, de amire készültünk-a dicsért házias ízek, az elmaradt. Valószínűleg a zacskós levesek miatt. A lovaglásra érdemes már indulás előtt helyet foglalni, mert ott szembesültünk, hogy alig tudnak minket bepasszírozni.

Kinga-Laci TOP szállásértékelő
2013. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. január 18.
Az épület belülről fával borított, ügyes belső elrendezésű. Folyamatos tisztaság, kellemes meleg. A többi vendéglátóhelyhez képest a személyzet kevés, nem álldogál 24 órában senki a recepciós pultban, de ha szeretnénk valamit, máris ott a segítség.

Sokoró Fogadó
Sokorópátka
Érvényes: 2022.01.16-ig
Révész Hotel, Étterem & Rosa Spa
Győr
2 nap/1 éjszaka 12.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.04.01. - 2021.04.05.
Club Tihany Hotel
Tihany
2 nap/1 éjszaka 20.000 - 30.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással
Érvényes: 2021.10.31-ig
Hotel Szépalma
Porva-Szépalmapuszta
3 nap/2 éjszaka 20.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, kincskereső játékkal, bowling pálya használattal, szépalmás pólóval
Érvényes: 2021.02.28-ig
2 nap/1 éjszaka 7.800,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással
Érvényes: 2021.03.31-ig
Anna Grand Hotel Wine & Vital
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 16.648 - 51.347,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.06.20-ig
Danubius Hotel Marina
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 15.750 - 30.844,- Ft/fő/éj között: all inclusive ellátással, fedett uszoda és szauna használattal, fitness terem és tekepálya használattal, gyerekeknek animációs programokkal, internettel, parkolással
2021.04.22. - 2021.06.17.
Hotel Capitulum
Győr
2 nap/1 éjszaka 15.500 - 21.500,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.04.01. - 2021.12.31.
Hotel Isabell
2 nap/1 éjszaka 12.303 - 12.950,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
Érvényes: 2021.05.01-ig

Szállodák Sokorópátka környékén
Holiday Hotel Csopak Csopak
Senior ajánlat (min. 7 éj)
Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Kedvezményes ár félpanzióval

SokorópátkaX