Marcsi2013

Marcsi2013 adatlapja

Regisztráció2013.07.18
Utoljára itt2013.08.14

Kiváló 2013. július 18. járt itt
Hangulatos kis étterem. Nagyon finom ételekkel. Bőséges a választék és az adagok. Közelben parkoló és a nevezetességek nincsenek messze, úgyhogy ha valaki degeszre ette magát utána nem árt egy jót sétálni. Ahogy elmondták társaságok rendezvények vendéglátását is vállalják. Érdemes kipróbálni mert biztosan nem fog csalódni!
Kiváló 2013. július 19.egyedül járt itt
Már háromszor jártam itt, de mindig alig várom, hogy visszatérhessek. A szálloda légköre nagyon családias, mindenben a vendég "kegyét" keresik. Az ételek nagyon finomak, változatosak. A reggeli olyan bőséges, hogy estig nyugodtan ki lehet bírni, ennek ellenére délben még egytál étel is volt mindhárom alkalommal, amikor voltam.
Felhasználó fényképei:
Art Hotel Zalakaros -
Kiváló 2013. július 19.egyedül járt itt
Nem tudom miért nem írtak erről az étteremről még semmit, pedig az ételek nagyon finomak, gusztusosak. Ha jót akar enni valaki Szombathelyen feltétlenül el kell ide jönnie. Az étterem javára írható, hogy menű kiszolgálás is van mindennap, nagyon sokan viszik el is az ebédet, s ez azért is van, mert a menű házias választékos mindennap kétféle és árban nagyon jó.
Felhasználó fényképei:
Omlett Étterem Szombathely -