Omlett Étterem Szombathely
9700 Szombathely, MAROS. U. 2.

Omlett Étterem Szombathely a térképen

P 08:00-22:00
Szo 10:00-22:00
V zárva
nemzetközi
hagyományos magyar fogások ...
magyar, angol, német
hitelkártya elfogadás, ingyenes parkolás, ingyenes WIFI, kisgyermekes családokat szívesen fogad, akadálymentes ...
nincs

Omlett Étterem Szombathely képei

Szállások Szombathely városában
Wellness csomagok Szombathely városában

Omlett Étterem Szombathely vélemények

Szandra92 TOP egyébhely értékelő
2016. szeptemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2016. október 21.
Kollégámmal érkeztünk munka után ebédelni. A pincérhölgy kicsit kelletlennek tűnt. Az étterem üres volt, halk zene szólt a háttérben. Az asztalunk nem volt a legtisztább, még az előző vendégek ételmaradványai fel-fel bukkantak a tányéralátét mellett. Bőséges választék volt, (ízesített sört sajnos nem tartanak) italok és ételek tekintetében is.
Szombathely

2016. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. április 19.
Itt az oldalon már régóta szemeztem az étteremmel, ma a város olyan helyén volt megbeszélésem, amihez ez volt legközelebb. Kapva kaptam az alkalmon, beültettem a 'parner't (az amcsik nem vagy csak olyan röviden ejtik a t-t, a twenty-hez hasonlóan, hogy nem hallani).

2013. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. január 16.
Ezt a helyet ajánlották nekünk, így nőnapkor tértünk be egy kellemes ebédre! Tényleg nagyon kellemes, hangulatos, tiszta hely, jól éreztük magunkat! A kiszolgálás kedves, gyorsnak annyira nem mondható, az árak elfogadhatóak, az adagok hatalmasak!

2013. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. július 24.
Szombathelyen töltöttünk egy éjszakát, és egy barátunk javaslatára az Omlett-ben reggeliztünk. Előzőleg azt kértük a barátunktól, hogy olyan helyet javasoljon, ahol könnyen és díjmentesen parkolhatunk, ahol nyugalom és csend van reggel, ahol bent, vagy akár kint is leülhetünk, és ahol finom reggelit adnak. Az Omlett az összes felsorolt kívánságunkat csillagos ötösre teljesítette.

2013. júliusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2013. július 19.
Nem tudom miért nem írtak erről az étteremről még semmit, pedig az ételek nagyon finomak, gusztusosak. Ha jót akar enni valaki Szombathelyen feltétlenül el kell ide jönnie. Az étterem javára írható, hogy menű kiszolgálás is van mindennap, nagyon sokan viszik el is az ebédet, s ez azért is van, mert a menű házias választékos mindennap kétféle és árban nagyon jó.

Legnépszerűbb csomagok Szombathelyen és környékén
Garda Hotel
Szombathely
2 nap/1 éjszaka 5.950 - 8.450,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.04.08. - 2020.12.20.
Hotel Írottkő
Kőszeg
3 nap/2 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.03.01. - 2020.04.29.
Hotel Bassiana
3 nap/2 éjszaka 16.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, wellness-részleg használattal, Arborétum belépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.19. - 2020.12.21.
Kerca Bio Farm
Kercaszomor
3 nap/2 éjszaka 9.500 - 21.500,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.26. - 2021.01.29.
Pólus Panzió
2 nap/1 éjszaka 7.000 - 13.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.04.08. - 2021.04.08.

Szállodák Szombathely környékén
Abbázia Country Club Szombathely
Az Abbázia Country Club családi szállást, kutyabarát hotelt vagy idilli lovas szálláshelyet kínál...
Hotel Írottkő Szombathely
Kőszeg legismertebb és legnagyobb férőhelyű szállodája, a Hotel Írottkő a...
Hotel Viktória Szombathely
Az Őrség Pünkösdi Zsongása (min. 2 éj)
Illatos kisvárosi tavasz (min. 2 éj)
Wellness ízelítő (min. 2 éj)

Omlett Étterem SzombathelyX