marcsimka

marcsimka adatlapja

Regisztráció2013.11.20
Utoljára itt2013.12.20

2013. november 20.barátokkal járt itt
Jártunk a Hotel Freya-ban! Nagyon tetszett a szálloda,tiszta,barátságos,kellemes környezet. Étkezés teljesen rendben volt,bőséges,és természetesen finomak ! ! ! ! Személyzet udvarias,és segitőkész. . . Az éjszakákkal megegyező fürdőbelépő pedig hab a tortán. Tehát ajánlom másoknak is.
2013. január 15.egyedül járt itt
Köszönjük szépen az ajánlatot! Összességében jó volt,szép volt nagyon,amit igazából hiányoltunk,csak annyi,hogy nem üzemelt a fürdő alsó részlegében minden,(jakuzzi). Hétvége volt,elég sok vendég volt,nem kellemes ha ennyi vendég tömörül a vízben egyszerre. . . Remek volt a lakomával egybekötött lovasbemutató,tetszett hogy a személyzet mindenhol helytállt.
2013. december 27.gyerekekkel járt itt
A Hotel Millenium Pécsen,nagyon szép helyen található! Csodás a kilátás,közel a központhoz,de mégis csendes helyen. Személyzet kedves,udvarias. Parkolás rendben,zárt helyen. Az ételek nagyon gusztusos,bőséges,és isteni finomak voltak. Nagyon toppon van a szakács,az biztos! ! ! ! Köszönjük:-)A Wellnes rész kicsi,és a víz hőmérséklete nekünk hüvös volt.