Sándor Hotel Pécs ★★★★

Sándor Hotel PécsSándor Hotel Pécs
Sándor Hotel PécsSándor Hotel Pécs
28 fotó

Sándor Hotel Pécs bemutatkozása

Közvetlenül Pécs történelmi belvárosa fölött, a Kálvária domb déli oldalán, mindössze öt percnyi sétára a főtértől, található a Hotel Millennium, a magyar mediterrán vidék egyik legszebb szállodája, ahonnan egyedülálló kilátás nyílik a városra és a környező hegyekre.
Tovább olvasom >>

3,6Szolgáltatás
3,4Étkezés
4,8Elhelyezkedés

A Sándor Hotel Pécs legnépszerűbb csomagjai

Sándor Hotel Pécs - Családi csomag színes programokkal (min. 3 éj)
Családi csomag színes programokkal
99.900 Ft / 2 fő / 3 éj-től félpanzióval
2021.08.31-ig
Sándor Hotel Pécs - Augusztus 20. Pécsett (min. 2 éj)
Augusztus 20. Pécsett
61.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től félpanzióval
08.19-23.
Sándor Hotel Pécs - Hurrá nyaralunk! (min. 3 éj)
Hurrá nyaralunk!
72.900 Ft / 2 fő / 3 éj-től reggelivel
2021.08.31-ig
Sándor Hotel Pécs - Pihentető wellness napok (min. 2 éj)
Pihentető wellness napok
64.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től félpanzióval
2021.12.23-ig
Ezek a szállások is érdekelhetnek
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Pelion nyár 10% kedvezménnyel
Palace Hotel Hévíz
31.255 Ft / 2 fő / éj-től félpanzióval

Sándor Hotel Pécs vélemények

Szörnyű 2020. szeptember 8.kollégákkal járt itt
Kollégákkal jártunk itt, ünnepelni szerettünk volna. Koszos wellness, koszos fürdőlepedő, ami büdös is volt. Itallapjuk se volt, egy tanuló lány szolgált ki minket, aki semmit sem tudott megmondani (mi van a hűtőben). A pohár amiből ittunk kiverte a szánkat. Az italok kifejezetten melegek voltak pl. a sör.
1Személyzet
1Tisztaság
1Ár / érték arány
1Szolgáltatások
1Étkezés
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 16 városban járt már
Átlagos 2020. augusztus 13.családjával (gyerekekkel) járt itt
3 napot töltöttünk el itt a családdal, félpanziós ellátással! A svédasztalos reggeli nem túl változatos, de mindig fel volt töltve, a vacsora 1 fajta leves volt és 2 második féléből lehetett választani,desszert. Az ételek finomak voltak és elegendőek. A személyzet nagyon kedves és segítőkész volt.
2Ár / érték arány
4Étkezés
Kiváló 2020. július 11.családjával (gyerekekkel) járt itt
Hat éjszakát töltöttünk a Sándor Hotelban. A megérkezésünktől a távozásunkig mindvégig nagyon kedves, előzékeny, segítőkész volt a a tulajdonos és a személyzet is. A szobánk nagyon kényelmes volt,kilátással a városra. A wellness részleg gondozott volt. Külön szeretnénk kiemelni, hogy a félpanziós ellátást kitűnőre értékelnénk .
Kiváló 2020. június 29.barátokkal járt itt
Nagyon kedves volt a személyzet, szuper volt a szoba a kertre nyíló terasszal. Finomak és bőségesek voltak az ételek. Könnyen megközelíthető volt minden nevezetesség a városban gyalogosan is. Mindenkinek csak ajánlani tudom! Ide még visszamegyünk! :-)
Gyenge 2020. január 14.barátokkal járt itt
A welness részleg nem a 4 csillagos hotelnek megfelelő. Hideg a medence vize, nincs gőzkamra v. só kamra, jakuzzi vagy egyéb kiegészítő welness élmények. Az alapvető fürdő élmény a medence hideg vize miatt elmaradt. 25-ös szoba
A fürdőszoba büdös, az elszívó ventilátora zajos használhatatlan. Az ágy nyikorog (kínos hallgatni).
4Ár / érték arány
Átlagos 2020. január 5.a párjával járt itt
Tiszta, csendes, családias kis szálloda. A személyzet kedves , udvarias. A parkolás ingyenes,fűtött garázsban, a wellnes kielégítő, bár lehetett volna kicsit nagyobb medencéjük. Az ellátás nekem kielégítő volt, de összességében inkább három csillag mint négy.
4Személyzet
4Ár / érték arány
3Étkezés
Kiváló 2020. január 2.családjával (gyerekekkel) járt itt
mindennel meg voltunk elégedve, csak a jakuzzit hiányoltuk egyedül.
Wellness szállóról lévén szó, gondoltuk, hogy rendelkeznek jakuzzival.
Egyébként ettől eltekintve úgy a szállással, mint az kiszolgálással a személyzet készségével, kedvességével nagyon meg voltunk elégedve.
Kiváló 2019. december 30.a párjával járt itt
Kb. egy héttel Karácsony előtt foglaltam, azért ide, mert amit ígért a csomag jobban tetszett, mint más helyek. Minden várakozásunkat felülmúlt a hely. Az ár érték arány számunkra kiváló volt, több kellemes meglepetés is. Tiszta kényelmes, csendes szoba, mosolygós udvarias személyzet, választékos bőséges finom kaja, családias hangulat és végül barátságos tulajdonos, akinek szinte mindenkihez van pár kedves szava.
Átlagos 2019. december 27.a párjával járt itt
A szoba és a fürdőszoba is nagyon pici és ráadásul manzárd , így még jobban leszűkült az élettér, az ágyat csak görnyedve lehetett megközelíteni. Lehet lejjebb szinteken kényelmesebb lett volna de ebben a szobában örültünk hogy lejárt a foglalásunk.
2Ár / érték arány
4Étkezés
Átlagos 2019. szeptember 3.a párjával járt itt
nagyon nem tetszett, hogy a vacsorához kb 600m-t kellett dombon le és fel menni. azonkívül a welness részleg nem fedte a valóságot a fényképekhez képest. a reggeli átlagos volt.
3Személyzet
3Ár / érték arány
2Szolgáltatások
2Étkezés
54 értékelés / 6 oldalon
Sándor Hotel Pécs a térképen
7625 PécsKálvária u. 58.
Foglalás: +36 1 2253384 (Szállásvadász)
Bejelentkezés
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
Szép kártya elfogadás
• OTP SZÉP kártya • K&H SZÉP kártya • MKB SZÉP kártya
Parkolás info
• Mélygarázs, kamerával felügyelt: 2000 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• Garázs, kamerával felügyelt: 2000 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• Parkolás a szálloda előtt, kamerával felügyelt: 2000 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Nagy testű kutya, 50 kg-ig: 4000 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
Étkezés
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség
Legnépszerűbb cikkek
Érdekes cikkeink