Sándor Hotel Pécs ★★★★

Sándor Hotel Pécs
7625 Pécs, Kálvária u. 58.

Sándor Hotel Pécs a térképen

Sándor Hotel Pécs értékelése:

2. helyezett a 77 pécsi szállás közül
16. helyezett Dél Dunántúlon - 506 szállás közül

Sándor Hotel Pécs bemutatkozása

Közvetlenül Pécs történelmi belvárosa fölött, a Kálvária domb déli oldalán, mindössze öt percnyi sétára a főtértől, található a Hotel Millennium, a magyar mediterrán vidék egyik legszebb szállodája, ahonnan egyedülálló kilátás nyílik a városra és a környező hegyekre. A szálloda természetvédelmi területen fekszik, környékén több múzeum és műemlék található.

Sándor Hotel Pécs képei

Sándor Hotel Pécs
Szállások Pécs városában
Wellness csomagok Pécs városában

Sándor Hotel Pécs vélemények

2020. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. június 29.
Nagyon kedves volt a személyzet, szuper volt a szoba a kertre nyíló terasszal. Finomak és bőségesek voltak az ételek. Könnyen megközelíthető volt minden nevezetesség a városban gyalogosan is. Mindenkinek csak ajánlani tudom! Ide még visszamegyünk! :-)

2020. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. január 14.
A welness részleg nem a 4 csillagos hotelnek megfelelő. Hideg a medence vize, nincs gőzkamra v. só kamra, jakuzzi vagy egyéb kiegészítő welness élmények. Az alapvető fürdő élmény a medence hideg vize miatt elmaradt. 25-ös szoba
A fürdőszoba büdös, az elszívó ventilátora zajos használhatatlan. Az ágy nyikorog (kínos hallgatni).

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 5.
Tiszta, csendes, családias kis szálloda. A személyzet kedves , udvarias. A parkolás ingyenes,fűtött garázsban, a wellnes kielégítő, bár lehetett volna kicsit nagyobb medencéjük. Az ellátás nekem kielégítő volt, de összességében inkább három csillag mint négy.

2019. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. január 2.
mindennel meg voltunk elégedve, csak a jakuzzit hiányoltuk egyedül.
Wellness szállóról lévén szó, gondoltuk, hogy rendelkeznek jakuzzival.
Egyébként ettől eltekintve úgy a szállással, mint az kiszolgálással a személyzet készségével, kedvességével nagyon meg voltunk elégedve.

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 30.
Kb. egy héttel Karácsony előtt foglaltam, azért ide, mert amit ígért a csomag jobban tetszett, mint más helyek. Minden várakozásunkat felülmúlt a hely. Az ár érték arány számunkra kiváló volt, több kellemes meglepetés is. Tiszta kényelmes, csendes szoba, mosolygós udvarias személyzet, választékos bőséges finom kaja, családias hangulat és végül barátságos tulajdonos, akinek szinte mindenkihez van pár kedves szava.

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 27.
A szoba és a fürdőszoba is nagyon pici és ráadásul manzárd , így még jobban leszűkült az élettér, az ágyat csak görnyedve lehetett megközelíteni. Lehet lejjebb szinteken kényelmesebb lett volna de ebben a szobában örültünk hogy lejárt a foglalásunk. Az étkezéskor is hagyott némi kritikát a szálloda ,nagyon össze voltunk zsúfolva nem értettük miért nem lehetett az asztalokat szétszedni és nem összetolt nagy 6-8 személyes asztaloknál szorongani .

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 3.
nagyon nem tetszett, hogy a vacsorához kb 600m-t kellett dombon le és fel menni. azonkívül a welness részleg nem fedte a valóságot a fényképekhez képest. a reggeli átlagos volt.

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
A Hotel megközelíthetősége, a parkolás főleg kisbusszal nagyon nehézkes. A kért pótágy a szivacs vékonysága miatt nagyon kényelmetlen volt. Rontotta az össz élményt a vacsora átmeneti jellegű, vendéglőben történő megoldása, főképp a vendéglőben történt megkülönböztetés és várakoztatás miatt, illetve a reggeli választéka, amely többféle volt ugyan, de minden nap ugyanaz.
2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 6.
Csodálatos kilátással a zölddel benőtt várfalra és a dóm négy tornyára. Közel mindenhez. A reggeli és a vacsora felséges volt, a személyzet kedves és készséges. A szobánk a pótágy miatt kicsit szükös volt, de ezt mi választottuk. Ezért is volt hihetetlenül olcsó. Mindenkinek ajánlom.

2019. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. április 25.
A szálloda elhelyezkedése kiváló. A város összes nevezetessége és látnivalója pár perces sétával elérhető. A tisztasággal nagyon meg voltunk elégedve, naponta takarítottak és a törölközőket is cserélték. A személyzet általában udvarias és segítőkész volt, azonban rettenetesen lassú volt a kiszolgálás.

Pécs
2-3 éjszaka 13.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőköntös és szaunalepedő bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Pécs
2-3 éjszaka 13.317,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, Pécs térképpel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Boutique Hotel Sopianae
Pécs
2 nap/1 éjszaka 10.887,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.09.01. - 2020.12.29.
Corso Hotel Pécs
Pécs
2 nap/1 éjszaka 8.419 - 17.234,- Ft/fő/éj között: Napi árak, ellátás nélkül, WIFI-vel
Érvényes: 2022.06.25-ig
Hotel Arkadia
Pécs
2 nap/1 éjszaka 8.650 - 9.950,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
Érvényes: 2021.08.16-ig
Laterum Hotel
Pécs
3 nap/2 éjszaka 9.450 - 10.800,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.26-ig
Hotel Makár Sport & Wellness
Pécs
3 nap/2 éjszaka 20.125,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, választható programmal, masszázzsal, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.21-ig
Kálvária-Rácz Panzió
Pécs
2 nap/1 éjszaka 7.850,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.06.30-ig
Marilyn City Center Apartman
Érvényes: 2021.07.12-ig
Palatinus Grand Hotel
Pécs
3 nap/2 éjszaka 7.509 - 16.854,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, szauna használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.31-ig
Várfal Apartman
Pécs
4 nap/3 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.07.12-ig
Pécs
3-5 éjszaka 29.980,- Ft/család/éj ártól: félpanziós ellátással, választható belépőjeggyel, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel

Szállodák Pécs környékén
Ametiszt Hotel Harkány
Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda Sikonda
A Sikonda Wellness Hotel, a Mecsek festői völgyében épült exkluzív wellness-fürdő és...
Thermal Hotel Harkány Harkány
Wellness akció Harkányban (min. 2 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
Szenzációs senior akció (min. 2 éj)

PécsX