Hotel Millennium Pécs ★★★★

Hotel Millennium Pécs
7625 Pécs, Kálvária u. 58.

Hotel Millennium Pécs a térképen

Hotel Millennium Pécs értékelése:

2. helyezett a 76 pécsi szállás közül
18. helyezett Dél Dunántúlon - 503 szállás közül

Akciós csomagok

Hotel Millennium Pécs bemutatkozása

Közvetlenül Pécs történelmi belvárosa fölött, a Kálvária domb déli oldalán, mindössze öt percnyi sétára a főtértől, található a Hotel Millennium, a magyar mediterrán vidék egyik legszebb szállodája, ahonnan egyedülálló kilátás nyílik a városra és a környező hegyekre. A szálloda természetvédelmi területen fekszik, környékén több múzeum és műemlék található.

Hotel Millennium Pécs képei

Hotel Millennium Pécs
Szállások Pécs városában
Wellness csomagok Pécs városában

Hotel Millennium Pécs vélemények

2020. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. január 14.
A welness részleg nem a 4 csillagos hotelnek megfelelő. Hideg a medence vize, nincs gőzkamra v. só kamra, jakuzzi vagy egyéb kiegészítő welness élmények. Az alapvető fürdő élmény a medence hideg vize miatt elmaradt. 25-ös szoba
A fürdőszoba büdös, az elszívó ventilátora zajos használhatatlan. Az ágy nyikorog (kínos hallgatni).

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 5.
Tiszta, csendes, családias kis szálloda. A személyzet kedves , udvarias. A parkolás ingyenes,fűtött garázsban, a wellnes kielégítő, bár lehetett volna kicsit nagyobb medencéjük. Az ellátás nekem kielégítő volt, de összességében inkább három csillag mint négy.

2019. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. január 2.
mindennel meg voltunk elégedve, csak a jakuzzit hiányoltuk egyedül.
Wellness szállóról lévén szó, gondoltuk, hogy rendelkeznek jakuzzival.
Egyébként ettől eltekintve úgy a szállással, mint az kiszolgálással a személyzet készségével, kedvességével nagyon meg voltunk elégedve.

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 30.
Kb. egy héttel Karácsony előtt foglaltam, azért ide, mert amit ígért a csomag jobban tetszett, mint más helyek. Minden várakozásunkat felülmúlt a hely. Az ár érték arány számunkra kiváló volt, több kellemes meglepetés is. Tiszta kényelmes, csendes szoba, mosolygós udvarias személyzet, választékos bőséges finom kaja, családias hangulat és végül barátságos tulajdonos, akinek szinte mindenkihez van pár kedves szava.

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 27.
A szoba és a fürdőszoba is nagyon pici és ráadásul manzárd , így még jobban leszűkült az élettér, az ágyat csak görnyedve lehetett megközelíteni. Lehet lejjebb szinteken kényelmesebb lett volna de ebben a szobában örültünk hogy lejárt a foglalásunk. Az étkezéskor is hagyott némi kritikát a szálloda ,nagyon össze voltunk zsúfolva nem értettük miért nem lehetett az asztalokat szétszedni és nem összetolt nagy 6-8 személyes asztaloknál szorongani .

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 3.
nagyon nem tetszett, hogy a vacsorához kb 600m-t kellett dombon le és fel menni. azonkívül a welness részleg nem fedte a valóságot a fényképekhez képest. a reggeli átlagos volt.

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
A Hotel megközelíthetősége, a parkolás főleg kisbusszal nagyon nehézkes. A kért pótágy a szivacs vékonysága miatt nagyon kényelmetlen volt. Rontotta az össz élményt a vacsora átmeneti jellegű, vendéglőben történő megoldása, főképp a vendéglőben történt megkülönböztetés és várakoztatás miatt, illetve a reggeli választéka, amely többféle volt ugyan, de minden nap ugyanaz.
2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 6.
Csodálatos kilátással a zölddel benőtt várfalra és a dóm négy tornyára. Közel mindenhez. A reggeli és a vacsora felséges volt, a személyzet kedves és készséges. A szobánk a pótágy miatt kicsit szükös volt, de ezt mi választottuk. Ezért is volt hihetetlenül olcsó. Mindenkinek ajánlom.

2019. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. április 25.
A szálloda elhelyezkedése kiváló. A város összes nevezetessége és látnivalója pár perces sétával elérhető. A tisztasággal nagyon meg voltunk elégedve, naponta takarítottak és a törölközőket is cserélték. A személyzet általában udvarias és segítőkész volt, azonban rettenetesen lassú volt a kiszolgálás.

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 18.
Csodálatos kilátás nyílt a városra, ez mindent felülmúlt!! A wellness részleg nagyon kellemes, a medence vízének hőmérséklete pont jó volt,szauna szuper!! Ki is használtuk!!
A központ közelsége, a városi idegenvezetés, mind mind pozitívum!!
Szép hétvége volt!
Köszönjük Hotel Millenium!
Köszönjük Pécs!!!

Pécs
3-4 éjszaka 17.487,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, városnézéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.04.09. - 2020.04.14.
Pécs
3 nap/2 éjszaka 13.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, ajándék borral, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.02.29-ig
Bagolyvár Panzió
Pécs
2 nap/1 éjszaka 9.000 - 10.000,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Hotel Arkadia
Pécs
2 nap/1 éjszaka 8.650 - 9.950,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
Érvényes: 2021.02.08-ig
Corso Hotel Pécs
Pécs
3 nap/2 éjszaka 16.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, romantikus bekészítéssel, belépőkkel, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.02.16-ig
Laterum Hotel
Pécs
3 nap/2 éjszaka 10.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.26-ig
Hotel Makár Sport & Wellness
Pécs
2 nap/1 éjszaka 12.623 - 15.689,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.21-ig
Kálvária-Rácz Panzió
Pécs
2 nap/1 éjszaka 7.850,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Marilyn City Center Apartman
Érvényes: 2021.02.16-ig
Danubius Hotel Palatinus
Pécs
2 nap/1 éjszaka 6.930 - 12.600,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, szauna használattal, internettel
Érvényes: 2021.12.22-ig
Várfal Apartman
Pécs
3 nap/2 éjszaka 4.600,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.02.16-ig
Pécs
2-3 éjszaka 13.317,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, Pécs térképpel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig

Szállodák Pécs környékén
Ametiszt Hotel Harkány
Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda Sikonda
A Sikonda Wellness Hotel, a Mecsek festői völgyében épült exkluzív wellness-fürdő és...
Dráva Hotel Thermal Resort Harkány
A Dráva Hotel Thermal Resort Harkányban, a Villányi-hegység lábánál fekvő mediterrán klímájú...
Március 15. Harkányban (min. 2 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
Pihenő napok (min. 2 éj)

PécsX