Hotel Millennium Pécs ★★★★

Hotel Millennium Pécs
7625 Pécs, Kálvária u. 58.

Hotel Millennium Pécs a térképen

Hotel Millennium Pécs értékelése:

2. helyezett a 74 pécsi szállás közül
13. helyezett Dél Dunántúlon - 497 szállás közül

Akciós csomagok

Hotel Millennium Pécs bemutatkozása

Közvetlenül Pécs történelmi belvárosa fölött, a Kálvária domb déli oldalán, mindössze öt percnyi sétára a főtértől, található a Hotel Millennium, a magyar mediterrán vidék egyik legszebb szállodája, ahonnan egyedülálló kilátás nyílik a városra és a környező hegyekre. A szálloda természetvédelmi területen fekszik, környékén több múzeum és műemlék található.

Hotel Millennium Pécs képei

Hotel Millennium Pécs
Szállások Pécs városában
Wellness csomagok Pécs városában

Hotel Millennium Pécs vélemények

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 3.
nagyon nem tetszett, hogy a vacsorához kb 600m-t kellett dombon le és fel menni. azonkívül a welness részleg nem fedte a valóságot a fényképekhez képest. a reggeli átlagos volt.

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 21.
A Hotel megközelíthetősége, a parkolás főleg kisbusszal nagyon nehézkes. A kért pótágy a szivacs vékonysága miatt nagyon kényelmetlen volt. Rontotta az össz élményt a vacsora átmeneti jellegű, vendéglőben történő megoldása, főképp a vendéglőben történt megkülönböztetés és várakoztatás miatt, illetve a reggeli választéka, amely többféle volt ugyan, de minden nap ugyanaz.
2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 6.
Csodálatos kilátással a zölddel benőtt várfalra és a dóm négy tornyára. Közel mindenhez. A reggeli és a vacsora felséges volt, a személyzet kedves és készséges. A szobánk a pótágy miatt kicsit szükös volt, de ezt mi választottuk. Ezért is volt hihetetlenül olcsó. Mindenkinek ajánlom.

2019. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. április 25.
A szálloda elhelyezkedése kiváló. A város összes nevezetessége és látnivalója pár perces sétával elérhető. A tisztasággal nagyon meg voltunk elégedve, naponta takarítottak és a törölközőket is cserélték. A személyzet általában udvarias és segítőkész volt, azonban rettenetesen lassú volt a kiszolgálás.

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 18.
Csodálatos kilátás nyílt a városra, ez mindent felülmúlt!! A wellness részleg nagyon kellemes, a medence vízének hőmérséklete pont jó volt,szauna szuper!! Ki is használtuk!!
A központ közelsége, a városi idegenvezetés, mind mind pozitívum!!
Szép hétvége volt!
Köszönjük Hotel Millenium!
Köszönjük Pécs!!!

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 3.
Mivel a szállodát, a panoráma végett választottuk,ezért meglepetésként ért bennünket,hogy kilátás sem volt a szobából.Egyébként a személyzet nagyon udvarias volt, a tisztaság kiváló.Az ételek fantasztikus jó ízűek ,bőséges választékkal./külön köszönet a séfnek/ Összegezve: nagyon jól éreztük magunk,mindenkinek tudjuk ajánlani.
2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 2.
A szálloda elhelyezkedése gyönyörű, közel a természethez és a belvároshoz. Az idegenvezetés nagyon tetszett, sokmindent megtudtunk erről a szép és érdekes városról. A személyzet bár kedves volt és szolgálatkész, de szerintünk kevesen voltak, ami főleg az étkezéseknél mutatkozott meg. Többször kellett szólni, hogy hiányzik valami, az ételek feltöltése nem volt folyamatos.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 8.
A legzseniálisabb a helyben a fekvése. A belváros tényleg 5 perc, mégis csendes. Mivel felfelé esik a központtól, a kilátás is jó, de ami még fontosabb, a Mecsekbe elindulni is könnyű. (Ha még nem voltál Pécsett: érdemes! ) A személyzet kedves és segítőkész. Magában a szállóban nem sok időt töltöttünk, talán csak amikor wellness-eztünk.
2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 16.
A szálloda elhelyezkedése remek, közel van Pécs minden nevezetességéhez. A szobák tágasak, tiszták, klímával rendelkeznek. A személyzet fiatal, segítőkész. Elég sok negatív kritikát olvastam, de szerencsére pozitívan csalódtam.
Talán az étteremhez egy javaslat: a kávégép mellé nem ártana kávéscsészéket készíteni.
Elégedettek voltunk!

2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 3.
Nagyon vártam már, hogy pihenhessünk két ünnep között. Nem csalódtam. A szálloda szép helyen feküdt és közel volt a központhoz, alig 5 perc sétára. A személyzet nagyon kedves és segítőkész volt. A szoba tágas és szépen berendezett, sajnos a fürdőszoba elég kicsi. Az ételek mennyisége megfelelő volt,egy vacsoránál a csirkehúst még lehetett volna tovàbb grillezni.

Pécs
2 nap/1 éjszaka 11.205,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.19-ig
Pécs
2-3 éjszaka 11.817,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.01-ig
Hotel Arkadia
2 nap/1 éjszaka 8.650,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
Corso Hotel Pécs
Pécs
3 nap/2 éjszaka 33.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kedvezményes belépőjegyekkel, választható szilveszteri programokkal, szilveszteri gálavacsorával, tombolasorsolással, élőzenés szilveszteri mulatsággal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.30. - 2020.01.01.
Boutique Hotel Sopianae
Pécs
2 nap/1 éjszaka 11.201,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.12.01. - 2019.12.23.
Laterum Hotel
Pécs
3 nap/2 éjszaka 9.750,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Hotel Makár Sport & Wellness
Pécs
2-3 éjszaka 17.725,- Ft/fő/éj/ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, választható programmal, masszázzsal, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Centrum Apartmanhotel
Kálvária-Rácz Hotel
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.28-ig
Marilyn City Center Apartman
Érvényes: 2020.10.14-ig
Hotel Palatinus
Pécs
2 nap/1 éjszaka 5.891 - 6.694,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, szauna használattal, internettel
Érvényes: 2020.12.27-ig
Pécs
2-3 éjszaka 14.983,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőköntös és szaunalepedő bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.10.31-ig

Szállodák Pécs környékén
Ametiszt Hotel Harkány
Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda Sikonda
A Sikonda Wellness Hotel, a Mecsek festői völgyében épült exkluzív wellness-fürdő és...
Hotel Castello Siklós
A Hotel Castello a siklósi vár alatt található, nyugodt pihenést kínálva. Közvetlen átjárást...
Szilveszter Harkányban (min. 4 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
Kényeztető téli hétköznapok (min. 3 éj)

PécsX