Margó_6912

Margó_6912 adatlapja

Regisztráció2018.05.21
Utoljára itt2019.12.20

Kiváló 2018. május 21.a párjával járt itt
A gunarasi Camping éttermet ajánlom mindenkinek. Nagyon barátságos személyzet és gyors kiszolgálás. Tiszta rendezett környezet. Az ételek finomak és nagy adagok. Svédasztalos étkezésre is van lehetőség, ahol mindenki talál kedvére való ételt. Én személy szerint ma étlapról választottam a Cigánypecsenyét és nagyon finom és nagy adag volt.
Felhasználó fényképei:
Camping Étterem Dombóvár -
Kiváló 2018. május 21.a párjával járt itt
A gunarasi Hotel Európa egy nagyon jó hely. Kedvező árak, félpanziós ellátás. A személyzet barátságos, segítőkész. Szobák szépek, modernek. A szomszédos Camping étteremben lehet igénybevenni a félpanziós ellátást. A szálloda szobái légkondicionáltak, redőnnyel és szúnyoghálóval ellátottak.
Átlagos 2019. március 25.a párjával járt itt
Az apartmanház elhelyezkedése jó, minden megtalálható a közelben (bolt, posta, buszállomás, éttermek, stb. ). A felújított részben a szoba szép, viszon a régebbi apartmanok siralmas állapotben vannak. A konyha felszereltsége elfogadható. A wifi szolgáltatás gyenge. A wc-tartály folyik, a fürdőszobai csap olyan vízköves, hogy alig folyik ki a víz, konyhai csap tiszta zöld vízköves.