Club Mendan Apartmanház Zalakaros

Club Mendan Apartmanház Zalakaros
Club Mendan Apartmanház ZalakarosClub Mendan Apartmanház Zalakaros
Club Mendan Apartmanház ZalakarosClub Mendan Apartmanház Zalakaros

Club Mendan Apartmanház Zalakaros bemutatkozása

A Club MenDan Apartmanház a híres fürdőváros, Zalakaros strand- és termálfürdőjétől 50 méterre várja a pihenni vágyókat. Szobái kicsi és nagyobb családok, baráti társaságok számára is kényelmes pihenést biztosítanak. Wellness részlegében finn és infra szauna, úszómedence és különféle masszázs szolgáltatások ígérnek tökéletes kikapcsolódást.

Orwa Apartman II. Zalakaros - Legjobb ár
2024.06.30-ig
Orwa Apartman II. Zalakaros
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - 2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2025.01.06-ig

Club Mendan Apartmanház Zalakaros vélemények

Átlagos 2023. november 19.gyerekekkel járt itt
A Club Mendan eredetileg, ha jól tudom, üdülési jogos apartmanházként épült a szintén MenDan nevet viselő wellness hotel szomszédságában, azonban az apartmanok jó részét befektetési céllal vásárolták, kiadásra, vendégfogadásra. Elhelyezkedés tökéletes, a központban, a Termáltó mellett, mindenhez közel, bár a Termálfürdő téli bejárata messzebb esik, a Dísz tér felőli bejárat novemberben nem volt nyitva.
Club Mendan Apartmanház Zalakaros - Külső képClub Mendan Apartmanház Zalakaros - BelsőClub Mendan Apartmanház Zalakaros - Külső képClub Mendan Apartmanház Zalakaros - BelsőClub Mendan Apartmanház Zalakaros - BelsőClub Mendan Apartmanház Zalakaros - EgyébClub Mendan Apartmanház Zalakaros - Egyéb
Szörnyű 2022. szeptember 8.családjával járt itt
Óvodásoknak való ágyak. Kb. 10-15 cm. magasak
Emelődarú nincs mellékelve.
A régi ágyak is selejtezésre szorulnak.
A medence túlfolyó zöld algás.
Mellékhelyiségek húgykövesek.
A meg lévő négy csillagból kettőt rögtön megvonnék.
Az igazolványokat bejelentkezéskor bescannelik, de a régi bejelentkezési lapot is ki kell tölteni.
Hátra megyünk, nem előre.
Club Mendan Apartmanház Zalakaros - EgyébClub Mendan Apartmanház Zalakaros - EgyébClub Mendan Apartmanház Zalakaros - EgyébClub Mendan Apartmanház Zalakaros - EgyébClub Mendan Apartmanház Zalakaros - Egyéb
Átlagos 2019. augusztus 15.a párjával járt itt
Az apartmanház elhelyezkedése kiváló, hiszen mindenhez közel van. -Maga az épület balkáni hangulatú, de nekünk szerencsére "szép" tiszta szoba jutott, bár a filc burkolat visszataszító volt. -Igaz, hogy tóra néző szobát ígértek, első szinten lett belőle strand kiszolgáló épület látványa.
Átlagos 2019. március 25.a párjával járt itt
Az apartmanház elhelyezkedése jó, minden megtalálható a közelben (bolt, posta, buszállomás, éttermek, stb. ). A felújított részben a szoba szép, viszon a régebbi apartmanok siralmas állapotben vannak. A konyha felszereltsége elfogadható. A wifi szolgáltatás gyenge. A wc-tartály folyik, a fürdőszobai csap olyan vízköves, hogy alig folyik ki a víz, konyhai csap tiszta zöld vízköves.
2018. augusztus 5.a párjával járt itt
Az apartmanház elhelyezkedése központi, minden könnyen és gyorsan elérhető, azonban az árak magasak. A szoba nagyon tágas, minden igényt kielégítő felszereltséggel rendelkezik, beleértve a konyhát is. A wifi szolgáltatás gyenge. A medence vize tiszta, kellemes hőmérsékletű. Ottlétünk alatt felújítási munkálatok folytak a folyosón, ez a pihenést zavarta. Jó dolog, hogy a strandra meg lehet venni a belépő jegyet a recepción.
Szörnyű 2018. július 26.üzleti partnerrel járt itt
A Club MenDan Apartmanház kopott, piszkos, kelletlen személyzettel. Egy konferencia kísérőjeként kerültem ide és pontosan ugyanazt az árat számolták fel érte, mintha a 4*-os MenDan hotelben helyeztek volna el. A 2*-os színvonalú elhelyezés árát távozáskor (és egyúttal fizetéskor) tudtam meg: 21. 000 Ft/fő/éjszaka.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 13 városban járt márNépszerű író - 20 hasznos szavazat
Kiváló 2018. január 23.a párjával járt itt
Nem először vagyunk Zalakaroson és biztos nem utoljára. Most olyan szállás kerestünk, ahol az étkezést magunk oldhatjuk meg, de van wellness lehetőség. Az apartmanhotel elhelyezkedése nagyon jó, belépve az épületbe is kellemes érzés fogott el. A recepción kedvesen fogadtak, és ugyan apró elszámolási hiba akadt, de amikor szóvá tettem, korrektül visszatérítették.
Club Mendan Apartmanház Zalakaros - SzobákClub Mendan Apartmanház Zalakaros - SzobákClub Mendan Apartmanház Zalakaros - SzobákClub Mendan Apartmanház Zalakaros - Szobák
Szörnyű 2017. január 3.gyerekekkel járt itt
Az apartman konyhája tele van csótányokkal,ha nálunk volt a többi helyiségben is van. Az udvar koszos, az erkély burkolata hiányos,wifi jelszó nem jó. A repciós 2 számot nem tud össze adni. Előre kell fizetni mindent. 4 nap helyett pár óra alatt haza is utaztunk.
Club Mendan Apartmanház Zalakaros - Egyéb
Átlagos 2016. szeptember 29.a párjával járt itt
A Mendam Apartmanház elhelyezkedése tökéletes, mert a fürdőt nagyon gyorsan el lehet érni a szállóból. A személyzet nincs mindig a toppon, de mivel mi szinte az egész hétvégét a fürdőben töltöttük és ott is étkeztünk, ezért nem szereztünk rossz benyomást. A szoba kényelmes volt.
Átlagos 2016. február 3.a párjával járt itt
Az apartmanház elhelyezkedésével semmi gond, könnyen oda lehet találni, viszont a többi kérdésre már nem lehet ilyen kedvező választ adni. A recepciós hölgy "elfoglalt" volt, és a szoba kulcs átadásán kívül másra nem ért rá (volt még másik 2 vendég). Semmilyen tájékoztatást nem adott, magunk fedeztünk fel mindent.
Club Mendan Apartmanház Zalakaros - SzobákClub Mendan Apartmanház Zalakaros - WellnessClub Mendan Apartmanház Zalakaros - Szobák