Camping Étterem Dombóvár

Aura Hotel Balatonfüred - Last minute ajánlat
Last minute ajánlat
Aura Hotel Balatonfüred

Camping Étterem Dombóvár vélemények

Smaragd fokozatú értékelőOrszágjáró - 79 városban járt márFelfedező - 101 helyen első értékelőNépszerű író - 990 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagság
Átlagos 2021. augusztus 8.a párjával járt itt
A szállodai félpanziót itt vettük igénybe, de előtte, amikor már ellátás nélkül 2 napot egy apartmanban töltöttünk, eljöttünk az a'la carte étkezést kipróbálni. Ezt végül nem próbáltuk ki, mert a tulajdonos a svédasztalos étkezésre beszélt rá, mint utóbb kiderült szerencsére.
Kiváló 2019. január 3.a párjával járt itt
Az étterem tiszta, barátságos a kiszolgálás, finomak az ételek. Szilveszterkor nagyon hangulatosa volt megterítve, a svédasztalos ételek guszták, változatosak és finomak voltak. Figyeltek a vendégekre, az asztalokról igyekeztek leszedni a tányérokat ha már nem evett a vendég,
az üres italos üvegek sem álltak az asztalon fölöslegesen. Lehet SZÉP kártyával fizetni, ami előny.
Kiváló 2018. június 20.gyerekekkel járt itt
Korrekt kiszolgálás annak ellenére h majd 2 órát késtünk mégis az ételek frissessége az hozta az elvártakat, minden vendégemnek ízlett, igaz volt aki azt mondta a levest csakis forrón szeretné hát az is meglett,nem volt gond,valamint az ételek adagjait érdemes kiemelni. .
2018. június 9. járt itt
Kedves személyzet és finom ételek. Jól éreztük itt magunk. Svéd asztalos reggelit és vacsorát nyújtanak a közeli szálloda és camping részére.
Camping Étterem Dombóvár - Külső kép
Kiváló 2018. május 21.a párjával járt itt
A gunarasi Camping éttermet ajánlom mindenkinek. Nagyon barátságos személyzet és gyors kiszolgálás. Tiszta rendezett környezet. Az ételek finomak és nagy adagok. Svédasztalos étkezésre is van lehetőség, ahol mindenki talál kedvére való ételt.
Én személy szerint ma étlapról választottam a Cigánypecsenyét és nagyon finom és nagy adag volt. Mindenkinek ajánlom kóstolja meg, érdemes.
Camping Étterem Dombóvár - Étel/ital
Gyenge 2017. október 25.a párjával járt itt
A szálló rendben volt, tiszta, kulturált, de az étterem a szomszédban! A Camping étteremről van szó, na ez egy emberiség ellenes bűntett. Ha nem mentünk időben, a jobb ételek elfogytak, pl. húsételek, maradt a töltöttkáposzta, vagy spagetti, hát ezt egye, aki szereti. Nem töltöttek utána, ha valami elfogyott, desszert soha nem volt, de 200-300 forintos mini Icetea persze az volt. Nagyon-nagyon szerény vendéglátás volt ez. . . . . . . . .
Kiváló 2017. március 19.gyerekekkel járt itt
A svédasztalos reggelinél bőséges volt a választék a hideg és meleg finomságokból is, teák, üdítő, müzlik, gabonapelyhek, zöldségek és gyümölcsök mind nagyon finomak voltak. A vacsora is nagyon finom volt, nagyon jó volt, hogy minden nap volt hideg és meleg leves is, főételekben és salátákban is bőséges volt a választék. Reggelinél és vacsoránál is kiváló volt a felszolgálás!
Kiváló 2017. február 26.a párjával járt itt
Megérte ilyen messze elutazni a Svábbálért!
A várakozásainknak megfelelően szuper volt a svábbál!
A büfévacsora is kiváló volt és bőséges. A salátaféleségek különös ízlettek.
Az italok ára is megfelelő.
A pincérek minden kívánságunk teljesítették!
Jövőre is megyünk,mindenkinek ajánlani tudjuk!
Camping Étterem Dombóvár - BelsőCamping Étterem Dombóvár - BelsőCamping Étterem Dombóvár - Belső
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt márNépszerű író - 63 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
2016. november 4.gyerekekkel járt itt
A közeli hotelben töltött napok során a svédasztalos reggelit és a büfévacsorát itt szolgálták fel a vendégek részére. A felszolgálók és a szakács nagyon kedves, segítőkész, allergén információkról gyorsan tudtunk kommunikálni. Változatos, finom ízek a tapasztalataim mindkét étkezéssel kapcsolatban, dicséret a szakácsnak.
Szörnyű 2015. május 7.a párjával járt itt
Hát mit mondjak,ide többet soha! Nagy vonalakban az itt szerzett "élményekről" . Ott kezdődött,hogy Szép kártyával szerettünk volna fizetni,ezért elsőként megkérdeztük,lehetséges-e. Természetesen van rá lehetőség, jött a válasz. Vacsorázni szerettünk volna,kapásból a "gazdaságos" svéd asztalt ajánlotta a pincér.
Camping Étterem Dombóvár a térképen
7200 DombóvárTó u. 3.
• kerthelyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • sportközvetítés • szabadtéri • széles borválaszték • táncos hely • zártkörű rendezvény lehetősége
magyar
van