Mária Ágnes

Mária Ágnes adatlapja

Regisztráció2016.11.15
Utoljára itt2024.03.23

Gyenge 2024. március 4.barátokkal járt itt
Életemben ennyi sértést és hazugságot, átverés szállás-ügyben még nem tapasztaltam. Pedig Magyarországon már számtalan helyen voltam. A Tesco Útra Készen Club keretein belül foglaltam és fizettem. Konkrétan: 1. A szállás és félpanzió ára 26000 Ft volt, 2+2 éjszaka. Ezt már régen kifizettem.
Kiváló 2016. november 15.barátokkal járt itt
Tiszta,ízléses apartman. Külön kérésre földszintit kaptunk. A barátnőm idős édesapjának ez fontos volt! Közel van mindenhez. A fürdő és a boltok 100 méterre vannak. A szállásadó kedves,diszkrét ember. Érkezésünkkor elénk jött,mert késő volt és nehezen találtunk volna oda. Nagyon jó ár/érték arány.
Kiváló 2018. november 10.a párjával járt itt
Nagyon szép,igényes a kastély. Kívülről,belülről kifogástalan. A virágdíszítés különösen tetszett. Az ősparkban remekül lehet sétálni,békés a hangulat. A szoba tágas,nagyon szépen berendezett. A wellness is kiváló. Az étkezés hangulatos környezetben. A kiszolgálás kedves. A személyzet viselkedése nagyon követlen,de nem tolakodó.