Marcsi Apartmanok Hajdúszoboszló
4200 Hajdúszoboszló, Dankó u. 26.

Marcsi Apartmanok Hajdúszoboszló a térképen

Szállások Hajdúszoboszló városában
Wellness csomagok Hajdúszoboszló városában

Marcsi Apartmanok Hajdúszoboszló vélemények

2020. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. október 18.
A szállás jó helyen van tiszta. A reggelit előre a 4 napra el hozta az első reggel 3 csomag 80g os lidli szalámi 1 vaj 1 kis üveg lekvár 1 maci sajt 2 db paradicsom 2db 5g os méz cukor 2az1 kV. A pék árut ill 6 szelet kenyeret minden nap akkor rakta be a házba mikor nem voltunk ott ez nem tetszett. Meleg víz nem volt de nem szólt sőt mikor második nap fel hívtam még nem is tetszett.

2020. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2020. október 11.
Még januárban vásároltam a szállásközvetítőn [moderálva - a szerk. ] keresztül ezt a 6 nap, 5 éjszakás utalványt, a vírus miatt többször kellett átváltoztatni az időpontokat, mire most okt. 7-12. ig megtörtént a pihenés. Mivel ez egy akciós utalvány volt, egy kicsit féltünk, hogy milyen helyet kapunk, de a valóság minden tekintetben nagyon pozitiv csalódás volt.

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 30.
Már második éve foglalunk szállást [moderálva - a szerk. ] utazási utalvánnyal a Marcsi Apartmanokból, mindkét alkalommal elégedettek voltunk a szolgáltatásokkal. Ennek bizonyítéka, hogy már a következő év júniusára is itt foglaltunk szállást. A szálláshely elfoglalása problémamentes és gyors volt, a megbeszélt időpontban át tudtuk venni.

2019. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2019. december 29.
A szállás hangulatos, tiszta, kellemes, de sokat kellett küzdeni, hogy azt kapjuk, amit kértünk a telefonos foglalásnál és a helyszínen is. A robogó méretű rokkantkocsi parkolása még egyszer annyi, mint egy autóé, de a tájékoztatással ellentétben az utcán nem fizetős a parkolás. A nehezen mozgó nagymamát először az emeleti lépcsős apartmanba akarták elszállásolni, pedig előre lefoglaltuk a földszintit.

2019. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 8. - 2 látogató hasznosnak vélte
A csomagot ajándékba kaptuk, tehát az alapárat nem tudom, a hétvégi és gyerek felárral együtt 27 ezer forintot fizettem pluszba, ezt kissé sokallom a 2 éjszakáért. Az elhelyezkedés tényleg kiváló, csendes helyen van, de könnyen megközelíthető minden.

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 24. - 3 látogató hasznosnak vélte
Júliusban töltöttünk itt 5 éjszakát,családi nyaralásként párommal és 7 éves kislányunkkal. Csendes,nyugodt övezetben található a nyaraló,a fürdőtől 20 perc sétára. A reggeli bőséges volt,előző délután készítette be a személyzet,mire megjöttünk a strandról,már bent volt minden a hűtőben. Én az igazi kávét hiányoltam csak a reggelimhez,mert csak 2 az 1-ben,leöntős kávé állt rendelkezésre.

2017. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. június 21. - 4 látogató hasznosnak vélte
2017. 06. 16. 17. 18. -án tartózkodtunk itt. Sajnos pont rossz időt fogtunk ki. A szállás a fürdőhöz közel van (Gabi ház) az állomástól viszont messze. 19. 990 Ft volt tesco utazás-on keresztül. Mivel hétvégén vettük igénybe+kellett fizetni IFA-t, "adminisztrációs díjjat" (soha sehol se fizettem még ilyet)a vége 30. 000 Ft lett.

2015. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 14. - 5 látogató hasznosnak vélte
4 napot töltöttünk el az apartmantban, nekünk nagyon megfelelt és semmi gond nem volt. A wifi nem mindig működött, de nem internetezni mentünk így lényegtelen volt számunkra. A szállás adó velünk korrekt volt nagyon. A reggeli bekészítésük nagyon bőséges volt. A Hotel Délibáb wellness fürdője nagyon szépen és elegáns.

2015. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. április 16. - 13 látogató hasznosnak vélte
A Relax7. hu-n keresztul vásároltam 2 kupont, amit elore kifizettem. A választott idopont helyett a Húsvét elotti hetet ajánlotta a tulajdonos felesége. Persze, nem szólt elore, hogy ez feláras idoszak! ! A tobbi vendégnek sem szóltak errol. Egy fiatal pár kifejezetten olyan idopontot kért, amikor nem kell felárat fizetni.

2014. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 7. - 10 látogató hasznosnak vélte
Két gyermekkel béreltük ki at apartmant. Az épülettel és a berendezéssel nem volt gond, megegyezett a meghirdetettel. Viszont a főzőlap hibás volt és ezt a tulajdonos/átadó "elfelejtette" megemlíteni. Amikor rákérdeztem, annyi válaszuk volt, hogy "Ilyen az élet". Kártalanítás, bocsánatkérés temészetesen szba sem jött, mint ahogy a számlaadás sem.

Hunguest Hotel Béke
Érvényes: 2021.11.29-ig
Hunguest Hotel Aqua-Sol
3 nap/2 éjszaka 18.500 - 34.200,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, internettel
Érvényes: 2022.01.02-ig
Silver Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.835 - 50.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness szolgáltatásokkal, bowling kedvezménnyel, wellness-masszázs kedvezménnyel, fürdőköpeny, hajszárító és széf használattal, internettel
Érvényes: 2022.01.10-ig
Hunguest Hotel Apollo
3 nap/2 éjszaka 9.500 - 53.700,- Ft/fő/éj között: reggelivel, fitnesz terem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.31-ig
Hotel Aurum
3 nap/2 éjszaka 12.807 - 14.562,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fogadó itallal, korlátlan wellness- és termálrészleg használattal, szállodai köntös bekészítéssel
2020.12.11. - 2021.12.20.
Hotel Rudolf
1-3 éjszaka 9.100,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.31-ig
Hotel Hőforrás
6 nap/5 éjszaka 8.640,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kedvezményes fürdőkezeléssel, beltéri és kültéri medencék használatával, egészséghét programokkal, szabadidős játékokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.03.31-ig
Park Hotel Ambrózia
Akár 1 éjszaka 11.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal
Érvényes: 2021.01.31-ig
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference
3 nap/2 éjszaka 21.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, bekészítéssel, sütivel és forralt borral, wellness-részleg és fitneszrészleg használattal, gyerekjátszó használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.22. - 2020.12.27.
Márvány Panzió
4 nap/3 éjszaka 7.998,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, gerincnyújtó és akupunktúrás méregtelenítő masszázzsal
Hotel Korona Hajdúszoboszló
5 nap/4 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.04.30-ig
Wellness Hotel-M
2 nap/1 éjszaka 14.386 - 15.439,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, kedvezményekkel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.19-ig

Szállodák Hajdúszoboszlón és környékén
Hotel Divinus Debrecen
Erdőspuszta Club Hotel Debrecen
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló
Karácsony (min. 2 éj)
Karácsonyi meghittség (min. 2 éj)
Karácsonyi hét az Atlantisban (min. 2 éj)

HajdúszoboszlóX