Szidónia Kastélyszálloda Röjtökmuzsaj ★★★★

Szidónia Kastélyszálloda Röjtökmuzsaj
9451 Röjtökmuzsaj, Röjtöki út 37.

Szidónia Kastélyszálloda Röjtökmuzsaj a térképen

Szidónia Kastélyszálloda Röjtökmuzsaj értékelése:

1. helyezett az 1 röjtökmuszaji szállás közül
231. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1060 szállás közül

Szidónia Kastélyszálloda Röjtökmuzsaj bemutatkozása

A Hotel Szidónia Soprontól mindössze 20 kilométerre, Nyugat-Magyarország parányi szegletében várja vendégeit. A 2007-es év kastélyszállója letűnt korszakot idéz, ugyanakkor a modern élet minden kényelmét kínálja a wellness, a pihenés és a rendezvények különleges világában.

Szidónia Kastélyszálloda Röjtökmuzsaj képei

Szidónia Kastélyszálloda Röjtökmuzsaj

Szidónia Kastélyszálloda Röjtökmuzsaj vélemények

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az egyik legborzalmasabb szálloda ahol jártam. Tudom, hogy egy kastélyszállónak megvannak a sajátos adottságai. Számítottam is némi kényelmetlenségre, pl. nehezen záródó ablakra, nyikorgó ágyra. De elvártam volna igényességet, tisztaságot, finom ételeket. Vagy legalább átlagos ételeket azért az árért. Első este borjú bécsit ettem.

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 10.
Nagyon szép,igényes a kastély.Kívülről,belülről kifogástalan.A virágdíszítés különösen tetszett.Az ősparkban remekül lehet sétálni,békés a hangulat.A szoba tágas,nagyon szépen berendezett.A wellness is kiváló.Az étkezés hangulatos környezetben.A kiszolgálás kedves.A személyzet viselkedése nagyon követlen,de nem tolakodó.Még biztosan megyünk!!

grocceni TOP szállásértékelő
grocceni TOP étteremértékelő
grocceni TOP egyébhely értékelő
grocceni TOP fotófeltöltő
2015. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. május 6. - 2 látogató hasznosnak vélte
Egy nagy kedvezményt tudunk igénybe venni (50 %), így elkezdek kutatni. Először a honlapot: a hu-en-de-slo nyelvű honlapon nam találok impresszumot. Akkor kiről is van szó? Vonzó dolgokat írnak a saját forrásból származó ásványvízről, a helyi repülőtérről, magáról a kastélyszállóról. OK, vágjunk bele! Azért az lejön, hogy főleg az osztrák vendégekre építenek.

Mobilról küldte. | 2016. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. január 16. - 3 látogató hasznosnak vélte
A szállodában töltött 3 nap meggyőzött arról, hogy egy ilyen pici faluban is lehet magas színvonalú szállodát működtetni. A személyzet minden tagja olyan kedves, segítőkész, hogy az már mesébe illő. Más helyeken járva azt tapasztaltam, hogy a kevés vendég a minőség rovására megy. Na ez a Szidoniára nem igaz!

Írisz TOP szállásértékelő
Írisz TOP étteremértékelő
2013. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 31.
Nagyon jól éreztük magunkat. a személyzet rendkívül kedves és segítőkész volt. Az elhelyezés és a környezet szép, ápolt és ízléses volt. Biztos, hogy visszatérünk még ide. A színvonalat lehetne még emelni só-, illetve aromakamrával. A főételek nagyon finomak voltak. első este a desszertválaszték szegényes volt.
2013. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. július 27.
A kastély parkja sajnos eléggé elhanyagolt, lényegesen több gondozást igényelne. A kastély műszaki állapota még megfelelő, de véleményem szerint egy éven belül szükség lenne egy részleges felújításra. ( festés, mázolás,ajtók, ablakok asztalos javítása )
A szúnyog invázió elég kellemetlen, legalább a frekventált helyeken ( éttermi teraszok, szabadtéri medence ) valamilyen lokális riasztó rendszerrel meg kellene oldani a problémát.
2013. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. április 25.
Ami tettszett:finom ételek, figyelmes, kedves kiszolgálás. Érkezésünkkor hideg volt a szobánk. Kérésünkre azonban rögtön megnyitották a radiátorokat, melyekről megfeledkeztek. Valószínűleg a kései tavasz miatt a parkban lévő munkálatokkal késésben voltak. A tóra nagyon ráférne a takarítás. A mesés nyugalom, madárdal, mókusok, halak látványa azonban mind ezt feledtette.
2013. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. február 6.
Sajnos az eltöltött idő alatt egyetlen egyszer sem volt lehetőségünk ( mint az összes többi vendégnek egyaránt, kivéve a fiatal és nagyon bátrakat )a medencét használni Oka: hideg volt a vize, a kiírás 29 fokot jelzett, míg a megmérés alkalmával 24 fokos volt a víz hőmérséklete! ! ! Melegítették, hiába, a hétvége eltelt úgy, hogy wellnes valójában nem történt.

Hotel Piroska
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 14.160 - 14.720,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, masszázskuponnal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.03-ig
Apartman Hotel
Bük, Bükfürdő
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.02-ig
Rábahídvég
Napi árak, parkolással, WIFI-vel
Józsi Bácsi Szállodája & Vendéglője
Szombathely
4 nap/3 éjszaka 7.425,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, finn szauna használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérehtőséggel
2020.04.10. - 2020.04.13.
Joó Fogadó Wellness Panzió
Rábapaty
3 nap/2 éjszaka 10.850,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és konditerem használattal
Érvényes: 2020.12.28-ig
Szent András Fogadó
Hidegség

Szállodák Röjtökmuzsaj környékén
Hotel Viktória Sárvár
Caramell Premium Resort Bük, Bükfürdő
Hotel Írottkő Kőszeg
Kőszeg legismertebb és legnagyobb férőhelyű szállodája, a Hotel Írottkő a...
Wellness ízelítő (min. 2 éj)
Caramell a legjobb áron (min. 2 éj)
Illatos kisvárosi tavasz (min. 2 éj)

RöjtökmuzsajX