Marla

Marla adatlapja

Ilyen vagyok
Ár-érték figyelő  •  Édesszájú  •  Nagyétkű  •  Aktívan pihenő  •  Gyógyvízben ázó  •  Mindenevő
Regisztráció2016.05.23
Utoljára itt2017.11.25

Kiváló 2017. november 25.gyerekekkel járt itt
Három tökéletes éjszakát töltöttünk ott el. Az ételek nagyon finomak (délután volt korlátlan sütemény- és kávéfogyasztás, ilyet máshol még nem kaptunk) és változatosak, a személyzet kedves, és a legjobb, a közvetlen átjárás a fürdőbe és az Aqua Palace - ba. Csodálatosan pihentető.
Kiváló 2017. november 25.a párjával járt itt
Többször vacsoráztunk már ezen a helyen, és mindig tökéltes kiszolgálást kaptunk, finomabbnál finomabb palacsintákat, amelyekről csak szuperlatívuszokban lehet beszélni. Nagyon finomak mind az édes, mind a sós palacsinták, mindenkinek ki van elégítve az igénye. Kizárólag pozitívat és jót tudok elmondani erről a helyről.
2016. május 25.a párjával járt itt
Öt kellemes napot töltöttünk el a Hotel Vénusz nevezetű szárnyban. A szoba megfelelő és tiszta volt. A wellness részleggel annyi gondunk volt, hogy egyrészt kicsik a medencék, másrészt hideg a vize, és éppen csak megmártózásra kellemes, nagyon fürödni benne nem. A jacuzzi már hőmérsékletileg jobb, de sokszor várni kellett rá, hogy beférjen az ember.