Marosi Évi

Marosi Évi adatlapja

Regisztráció2018.12.27
Utoljára itt2023.01.02

Gyenge 2023. május 29.a párjával járt itt
A 2022-es szoba megközelíthetősége: labirintusból kijutni könnyebb, mint onnan oda, és visszajutni! Rossz tervezés! A szobából kilátás gazos területre nézett. Wellness részleg, nyomasztó, ablaktalan, gépészet időnként sípol, az élményelemek gyengén, és nagyon rövid időszakokra működtek.
CE Plaza Hotel válasza
Kedves Vendégünk!
Köszönjük szíves észrevételét, melyen igyekszünk javítani, az esetlegesen okozott kellemetlenségekért szíves elnézésüket kérjük. Reméljük, a későbbiekben még Vendégeink között köszönthetjük Önöket és pozitív tapasztalattal távoznak.
2023. június 28., , CE Plaza Hotel
Kiváló 2018. december 27.a párjával járt itt
Barátságos fogadtatás, kedves személyzet, maximálisan minden a vendég kényleméért. Imádtam, visszamegyünk ! Az étkezésekhez üditő téitésmentes lehetne.
Kiváló 2022. december 29.barátokkal járt itt
A szálloda külső, belső környezete egyaránt praktikus, elegáns, és modern. Szépen karbantartott kert, este diszkivilágitásban, impozáns belső tér üveglifttel, és egy majd 7 méteres feldiszitett karácsonyfával kápráztatott el minket. A kiszolgáló személyzetről (takarítók, recepciósok) csakis a lehető legjobb véleménnyel voltunk.
Felhasználó fényképei:
Wellness Hotel Katalin Gyenesdiás - Wellness Hotel Katalin Gyenesdiás - Wellness Hotel Katalin Gyenesdiás - Wellness Hotel Katalin Gyenesdiás -