Mártics

Mártics adatlapja

Regisztráció2013.06.20
Utoljára itt2013.06.21

Gyenge 2013. június 20.családjával járt itt
Én személy szerint nem eszek húst általában, körülbelül két évente eszek szarvast, ebbe az étterembe is ezért mentünk a szüleimmel. Az első csalódás akkor ért, mikor megláttam a szegényes leveskínálatot (fácánlevest választottam). Sajnos az én ízlésem szerint semmi különös nem volt benne, a fűszer hiányzott, olyan volt, mintha egy ízetlenebb csirkelevest kanalazgatna az ember, csakhogy dupla annyiért.
Kiváló 2013. június 21.családjával járt itt
Szeged egyik - ha nem a legjobb halászlevét készítik! Rendszeresen járunk a családommal, ha valakinek finom, csípős hallére vásik a foga! A kiszolgálás átlagos, de az étlap különleges! A szarvastatár kiemelkedő, egyszerűen elvarázsolt! Egyébként minden fogás kiadós, a halászlé mellé pedig nem kell főétel!
Kiváló 2013. június 20.családjával járt itt
Minden ételük remek, a felszolgálók maximálisan kedvesek, korrekt árakon számolnak, az adagok bőségesek (még kis adagok esetén is kihívás egy leves és egy főétel)! Házhoz szállítást is vállalnak, szintén jó áron és az étel mindig melegen érkezik meg! Bátran merem ajánlani az összes levesüket, a rántott velőt és a velővel vagy gombával töltött palacsintát rántva!