Stüszi Vadász Étterem Szeged

Stüszi Vadász Étterem Szeged
Stüszi Vadász Étterem SzegedStüszi Vadász Étterem Szeged
Stüszi Vadász Étterem SzegedStüszi Vadász Étterem Szeged

Stüszi Vadász Étterem Szeged bemutatkozása

Éttermünk specialitásai a vadakból készült ételek. A vadételeken kívül megtalálhatók a szárnyasokból, halból, sertés-, és marhahúsból készült ételek is, valamint gondoltunk a vegetáriánus vendégekre is. Minőségi alapanyagokból készült ételekkel, gazdag italválasztékkal, udvarias kiszolgálással várjuk vendégeinket minden nap.

Tisza Hotel Szeged - Napi ár reggelivel
Kedvezményes ár félpanzióval
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom

Stüszi Vadász Étterem Szeged vélemények

2023. szeptember 29.barátokkal járt itt
Kis mellék utcában, egyáltalán nem feltünő helyen találtunk rá erre a kellemes étteremre. Az udvarban igényesen kialakitott kerthelyiség fogadott. A kiszolgáló azonnal megjelent és a megrendelt menűt is hamar kihozta. Meglepő volt az asztalon elhelyezett szodásszifon. Nagyon jólesett ez a figyelmesség.
Stüszi Vadász Étterem Szeged - EgyébStüszi Vadász Étterem Szeged - Egyéb
Kiváló 2023. január 5.a párjával járt itt
Igen jó konyhával, bőséges svédasztalos reggelivel, és tiszta szállással várja a vendégeit. Jól éreztük magunkat. A kiszolgálás udvarias, és az egész családias. Nem nagyok a terek, de pont elegendő mindenhol.
Stüszi Vadász Étterem Szeged - EgyébStüszi Vadász Étterem Szeged - EgyébStüszi Vadász Étterem Szeged - Egyéb
Átlagos 2021. október 22., csoporttal járt itt
Osztálytalálkozón voltunk itt, előre kiadott menük közül lehetett választani.

A menük adagja határozottan kevés volt, ellenben az ízük jó volt.

Az italok normál árban vannak, nincs lehúzás.

A pincérnő nagyon szép és kedves.
2019. január 7.a párjával járt itt
Márton nap alkalmából a speciális liba menüből választottunk. Nehéz volt helyet foglalni két nappal előre, sokan elvitelre kérték az ételt ezért a konyha lassú volt, de erre számítottunk ezen a napon. A kacsa leves finom volt, a libacomb kitűnő, bár a nagyon szép tálalás mellett éppen élég volt az adag, a párolt lila káposzta újra gondolása jól sikerült, de nagyon kevés volt.
Kiváló 2018. február 6.a párjával járt itt
Nagyon barátságos és hangulatos környezetben költöttük el egy nagyon finomra sikerült ebédet ebben az étteremben. A közelben szálltunk meg egy panzióban ahol ajánlották e helyet. A vadételekből válogattunk, annyira sok finomra leltünk, hogy másnap is itt ebédeltünk. Vad ételeket ettünk, mert az mindkettőnk kedvence.
Kiváló 2017. szeptember 5.családjával járt itt
A hely csodálatos. 2017. szeptember 3-án voltam itt a szüleimmel. Most jártam még először ebben az étteremben, de a kiszolgálás és az ételek is csodálatosak voltak, csak rengeteg ennivalót kaptunk. Máskor is szívesen elmegyek oda. Kedves, segítőkész a személyzet, kellemes, igényes hangulatos hely, finom, választékos ételek, kedvező ár-érték arány. Biztos visszatérünk még. Köszönjük a finom ételeket.
Kiváló 2015. augusztus 18.a párjával járt itt
Már a neve is tetszett a helynek, ez alapján választottuk a panziót is, és szerencsére nem is csalódtunk. Nagyon kellemes a belső udvara, igazán udvariasak és közvetlenek a pincérek, és bár halat ettünk, az is nagyon finom volt. Csak dicsérni tudom. A díszekkel kissé zsúfolt az étterme, de tök jó az atmoszférája.
Kiváló 2015. augusztus 16.a párjával járt itt
Egy napos kirándulást tettünk Szegeden. Először egy halászcsárdába tértünk be, ahol figyelemre se méltattak bennünket, amit már nem bánunk, mert nagyon kellemesen éreztük magunkat, a kirándulásunkat is szebb emlékké tették az étteremben. Udvarias, segítőkész kiszolgálásban volt részünk.
Szörnyű 2015. július 14., csoporttal járt itt
A vadételeinek hirdetéseiről ismert vendéglőben jártunk. Borzasztó egy hely. A vadételek ízetlenek, vagy minden egy ízben kapható. Nem tudom ki a főszakács de ezen a napon valami baja lehetett. Ha így marad akkor ki fog ürülni mert enni nem érdemes ide jönni. A pincéreken még látszódott az akarás, de az ételek. . . . .
2015. március 8. járt itt
Valentin napon jártunk itt, nem volt asztalfoglalásunk, de mégis kaptunk asztalt. A pincérek segítőkészek voltak, találtak nekünk helyet. Jó az étterem hangulata(lufi,élőzene). A rendelés után gyorsan kihozták az ételt, ami finom volt, de az adaghoz képest túl drágának találtuk. 2 személyes bőségtálat ettünk. Az ételek különleges ízvilággal rendelkeztek.
Stüszi Vadász Étterem Szeged a térképen
6721 SzegedMaros u. 37.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • étel elvitelre • fix áras • házhozszállítás • napi menü • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-Szo
V