Fehértói Halászcsárda Szeged
6728 Szeged, Budapesti út 41.

Fehértói Halászcsárda Szeged a térképen

Fehértói Halászcsárda Szeged értékelése:

2. helyezett a 194 szegedi étterem közül
8. helyezett Dél Alföldön - 887 étterem közül

csárda, halászcsárda, szálláshely étterme
hagyományos magyar fogások ...
Élőzene:
cigányzene
magyar, angol, német, román, szerb
Visa, EC/MC
Dreher Classic, Pilsner Urquell

Fehértói Halászcsárda Szeged képei

Fehértói Halászcsárda Szeged vélemények

Mobilról küldte. | 2020. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. október 6.
Szegeden járva igazi tiszai halászlét akartunk enni. Egy töltőállomáson ajánlották a fehértói halászcsárdát. (Innen is egy nagy köszönet érte. )
A hely kellemes, kényelmes és tiszta. A kiszolgálás gyors és udvarias. Ellenére a kínálat bőségének, maradtunk az eredeti tervnél, halászlé és harcsapaprikás túróscsuszával.

2020. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 11.
Többször jártunk már a csárdában, mivel eddig sosem csalódtunk, mint ahogy most sem. Széles ételválaszték, különleges, házias ételek, kiváló fűszerezést, egyedi köretek, mosolygós "felszolgáló" még vasárnap délután is :) Gyors kiszolgálás. Falusias, hagyományőrző dekorációkkal díszített külső éttermi "környezet". A szakács(ok)nak HATALMAS RESPECT.

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 20.
Párommal esküvőre tartottunk Szerbiába,és útközben megéheztünk,az autópályáról le hajtva nem messzire megtaláltuk ezt a Halászcsárdát. Rendeltünk két fajta halászlevet,és két fajta halas másodikat. A halászlé mindkettőnknek nagyon ízlett,pláne a hozzá adott finom kenyérrel volt isteni finom. Másodiknak kis adag ennivalót kértünk,de ez is bőségesen elég volt a halászlé után.

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 12.
Kiváló ételeket ettünk, rendkívül finom filézett pontyhalászlét és túrós csuszát. A kiszolgálás gyors és udvarias volt.
Elégedetten távoztunk és biztos, hogy vissza fogunk jönni.
Mindenkinek ajánlom ezt a helyet, aki igazi szegedi halászlevet szeretne enni és igazi vendéglátásban szeretne részesülni.

Mobilról küldte. | 2019. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. március 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
Óriási csalódás! A felszolgáló arogáns,lassú,nemtörődöm volt. Az italok egy részére nagyon sokat kellett várni,volt,amit csak többszöri kérés után hozott ki,úgy,hogy,már három kollégájának is szóltunk,akik szintén hasonlóan viselkedtek. A rendelésnél pofákat vágott végig lekezelően viselkedett. A vegyes halászlé iztelen volt és a benne lévő bőrös haldarabok nagyon rossz
állott ízűek voltak.

Mobilról küldte. | 2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
Párommal átutazóban jártunk Szegeden és betértünk a csárdába ebédelni. Asztal volt bőségesen,nem volt teliház. Pincér azonnal jött is és hozta az étlapot valamint az ital rendelést is felvette. Cigánypecsenyét szerettem volna fogyasztani ezért a pincért kérdeztem,hogy tarjából lehet-e kérni, nem pedig karajból? A válasz: " Itt karajból van".

2017. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. december 10.
2017. decemberben baráti társassággal ebédelni mentünk. Ők már voltak itt és nagyon megvoltak elégedve az étteremmel. Megérkezésünkkor délben az étterem szinte üres volt. A pincér rögtön jött felvette a rendelést nagyon kevés várakozás után meghozta a halászlét és a belsőséget hozzá. Ettem már jobbat is a halászlé mennyisége bőséges volt, de a belsőség egy kis csészében nagyon kevés az árhoz viszonyítva.
Debrecen

2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 7.
Szegeden töltünk néhány napot,és ajánlás alapján keressűk fel a csárdát. Vacsorázni jöttünk,óvatosságból, foglalunk asztalt. Tömeg nincs,de vannak este 8-kor. Kiderül,hogy nonstop üzemü a hely. Asztalunk megvan,étlap azonnal jön,pincér rutinosan ,,mit hozhat inni,,kérdéssel nyit. Étlap többnyelvű,egy csárdához képest több mint bőséges.

2017. májusban, üzleti partnerrel járt itt
Értékelt: 2017. június 15.
Több éve visszajáró társaság meghívása alapján vacsoráztunk az étterem emeleti részén. Évekkel ezelőtt már voltam itt. A felújítás, dizájn kialakítás jól sikerült. Bár óriásinak tűnik az étterem, de van családias jellege. Szépen kialakított, sajátos hangulattal. Gyors és profi kiszolgálás (nagyba akasztatható előke, óriási és célszerű! ).

2017. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 23.
Nagyon régen jártam itt azelőtt és most újra betértünk feleségemmel. Sokat szépült a hely,hangulatos. Megrendeltük a bőséges kínálatból a vacsorát,amit elég hamar ki is hoztak,nekem nem ízlett a frissensült,de azért meg ettem. Desszert nagyon finom volt ami kicsit meghozta a kedvem. Pincérek kedvesek és gyorsak voltak. Helység tiszta volt.

Legnépszerűbb csomagok Szegeden és környékén
Szent János Hotel
Szeged
2 nap/1 éjszaka 7.600 - 34.200,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, szaunahasználattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.22. - 2022.01.31.
Art Hotel Szeged
Szeged
2 nap/1 éjszaka 12.600 - 26.100,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, bekészítéssel, fürdőköpeny használattal, internet elérhetőséggel
2017.01.16. - 2021.12.29.
2 nap/1 éjszaka 8.245 - 9.495,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2021.03.23. - 2021.09.30.
Homoki Lodge Boutique Hotel
Ruzsa
2 nap/1 éjszaka 13.600 - 54.856,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, üdvözlőitallal, kültéri medence használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.01.30. - 2021.12.20.
Auris Hotel Szeged
Szeged
3 nap/2 éjszaka 8.975,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, finn szauna és kültéri medence használattal, fürdőszobai bekészítéssel, kedvezményekkel
2021.04.06. - 2021.12.30.
Kertész Vendégház
Tiszaalpár
2021.05.28. - 2022.05.13.
Science Hotel
Szeged
2 nap/1 éjszaka 9.345 - 22.361,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, belépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.07.24. - 2022.01.01.

Szállodák Szeged környékén
Grand Hotel Glorius Szeged
A Grand Hotel Glorius Makó az országban egyedülálló design szálloda, mely az 1920-as évek...
Colosseum Wellness Hotel Szeged
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
Kisteleki feltöltődés (min. 3 éj)

Fehértói Halászcsárda SzegedX