Jobb Mint Otthon Kisvendéglő Szeged

2 éjszakás ajánlat
Hotel Elixír Mórahalom

Jobb Mint Otthon Kisvendéglő Szeged vélemények

2023. január 23.családjával járt itt
Kiemelkedő halászlé-élményeim jelentős része szegedi vagy Szeged környéki halászcsárdákhoz kötődik. A domaszéki Rózsakert vendéglő, az Algyői halászcsárda, a Kiskőrössy illetve Jobb, mint otthon, ezek hozták az 1995 óta eltelt több, mint negyed évszázadban a legjobb és legstabilabb élményeket.
Jobb Mint Otthon Kisvendéglő Szeged - EgyébJobb Mint Otthon Kisvendéglő Szeged - EgyébJobb Mint Otthon Kisvendéglő Szeged - EgyébJobb Mint Otthon Kisvendéglő Szeged - EgyébJobb Mint Otthon Kisvendéglő Szeged - EgyébJobb Mint Otthon Kisvendéglő Szeged - EgyébJobb Mint Otthon Kisvendéglő Szeged - EgyébJobb Mint Otthon Kisvendéglő Szeged - EgyébJobb Mint Otthon Kisvendéglő Szeged - EgyébJobb Mint Otthon Kisvendéglő Szeged - EgyébJobb Mint Otthon Kisvendéglő Szeged - EgyébJobb Mint Otthon Kisvendéglő Szeged - EgyébJobb Mint Otthon Kisvendéglő Szeged - EgyébJobb Mint Otthon Kisvendéglő Szeged - EgyébJobb Mint Otthon Kisvendéglő Szeged - EgyébJobb Mint Otthon Kisvendéglő Szeged - EgyébJobb Mint Otthon Kisvendéglő Szeged - EgyébJobb Mint Otthon Kisvendéglő Szeged - EgyébJobb Mint Otthon Kisvendéglő Szeged - EgyébJobb Mint Otthon Kisvendéglő Szeged - EgyébJobb Mint Otthon Kisvendéglő Szeged - EgyébJobb Mint Otthon Kisvendéglő Szeged - EgyébJobb Mint Otthon Kisvendéglő Szeged - Étel/italJobb Mint Otthon Kisvendéglő Szeged - EgyébJobb Mint Otthon Kisvendéglő Szeged - Étel/italJobb Mint Otthon Kisvendéglő Szeged - Étel/ital
Kiváló 2022. november 22.a párjával járt itt
Egy esős pénteken gondoltuk, békacombot eszünk. A Jobb Mint Otthon Kisvendéglőben volt erre lelhetőség. Foglaltunk gyorsan asztalt. Mikor kiértünk, nem sokan voltak, de ez hamar megváltozott. Két levest kértünk meg két adag rántott békacombot. A levest egy üvegtálban hozták. tetemes mennyiségben. A béka is jól nézett ki és finom is volt. Gyors, kedves kiszolgáló személyzet.
Kiváló 2022. április 18.barátokkal járt itt
Éttermet kerestünk Szegeden, véletlenül találtuk az éttermet, és utólag nagyon örültünk neki. Isteni halas tálat ettünk! Mindenkinek csak ajánlani tudom, aki Szegeden jár, menjen el. Nem fogja megbánni!
Jobb Mint Otthon Kisvendéglő Szeged - Étel/ital
Gyenge 2022. március 3.gyerekekkel járt itt
Én ilyen kiszolgalast még nem lattam sehol . Konyorogni kellett a Coláert vagy egyaltalan , hogy odajojjenek hozzank . Oda jott az elejen kiszolgalt azutan elment a pincer es nem is jott vissza . Szloni kellett neki allandoan mar nekunk volt ciki . Az etel minossege: A halaszlé felmelegitett szetparadicsomozott lé volt ! Ertekelese 10- bol talan 2-es .
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt már
Kiváló 2020. március 10.a párjával járt itt
Évek óta készültem felkeresni a helyet jó híre okán. Elnevezése alapján trendibb külsőségekre számítottam, de nem csalódás a kisvendéglői külcsín. Ételek választékában és a minőségben is nyújtja a jótól elvárt minőséget. A vendéglő erőssége a szomszédos halgazdaságra alapozott friss halra épülő kínálat.
Kiváló 2020. január 13.gyerekekkel járt itt
Családi összejövetelt tartottunk, 8 főre rendeltünk asztalt.
Mindennel elégedettek voltunk: az étterem hangulatos, a kiszolgálás készséges, udvarias, az ételek finomak.
Nem először jártunk itt, minden alkalommal külföldi vendégeket is hoztunk, akiknek nagyon tetszett a környezet és a magyaros "halas" ételek.
Mindenkinek szeretettel ajánljuk!
Kiváló 2019. július 29., kollégákkal járt itt
Többször sikerült már erre járnom, és ha már jobb mint otthon, hát benéztünk.
Személyzet kedves, segítőkész.
Ételek: Ízletesen elkészítve, akik a halat nem szeretik még azok is megkóstolják mert annyira finom.
Árak nem túlzók, jó ár érték.
A hely rendezett , tiszta. Gyönyörű a kilátás a Tisza holtágra.
Kicsit a város szélén van, de érdemes arra kanyarodni.
Gyenge 2018. augusztus 26.barátokkal járt itt
Nyolcan mentünk vacsorázni, fél 9re foglaltunk asztalt. A stégen kaptunk helyet, ami nagyon hangulatos volt. Kicsit előbb értünk oda, de ennek ellenére le tudtunk ülni. A pincér szólt, hogy kicsit várni kell. A kicsiből háromnegyed óra lett, de még oda se jöttek, hogy milyen italt hozhatnak, illetve étlapot sem kaptunk.
2018. augusztus 8.gyerekekkel járt itt
Egy baráti családdal mentünk vacsorázni. A stégen kaptunk helyet ami nagyon hangulatos volt, bár miután a gyerekek észrevették a rengeteg pókot amik a fejünk felet éldegéltek már nem volt olyan felhőtlen a hangulat. A pincérek erőltetett "humora", kicsi csipkelődéseik nekem nem nagyon tetszett.
Szörnyű 2018. augusztus 5.barátokkal járt itt
A hely nagyon jó, személyzet kritikán alulli, a pincéreket egytől egyig ki kell cserélni. Össze vissza szolgálnak az asztaloknál és kérdőre vonják a vendégeket mintha értük lenne a vendéglő nem a vendégeként! !
Elég furcsa a törzs vendégek száma egy ilyen rossz étteremben de velük mintha egy kevésbé másképp bántak volna a pincerek