Jobb Mint Otthon Kisvendéglő Szeged
6728 Szeged, Napos u. 5/B.

Jobb Mint Otthon Kisvendéglő Szeged a térképen

Szállások Szeged városában
Wellness csomagok Szeged városában

Jobb Mint Otthon Kisvendéglő Szeged vélemények

2020. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. március 10.
Évek óta készültem felkeresni a helyet jó híre okán. Elnevezése alapján trendibb külsőségekre számítottam, de nem csalódás a kisvendéglői külcsín. Ételek választékában és a minőségben is nyújtja a jótól elvárt minőséget. A vendéglő erőssége a szomszédos halgazdaságra alapozott friss halra épülő kínálat. Ketten érkeztünk.

2020. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. január 13.
Családi összejövetelt tartottunk, 8 főre rendeltünk asztalt.
Mindennel elégedettek voltunk: az étterem hangulatos, a kiszolgálás készséges, udvarias, az ételek finomak.
Nem először jártunk itt, minden alkalommal külföldi vendégeket is hoztunk, akiknek nagyon tetszett a környezet és a magyaros "halas" ételek.
Mindenkinek szeretettel ajánljuk!

2018. szeptemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2019. július 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
Többször sikerült már erre járnom, és ha már jobb mint otthon, hát benéztünk. Személyzet kedves, segítőkész. Ételek: Ízletesen elkészítve, akik a halat nem szeretik még azok is megkóstolják mert annyira finom. Árak nem túlzók, jó ár érték. A hely rendezett , tiszta. Gyönyörű a kilátás a Tisza holtágra. Kicsit a város szélén van, de érdemes arra kanyarodni.

2018. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nyolcan mentünk vacsorázni, fél 9re foglaltunk asztalt. A stégen kaptunk helyet, ami nagyon hangulatos volt. Kicsit előbb értünk oda, de ennek ellenére le tudtunk ülni. A pincér szólt, hogy kicsit várni kell. A kicsiből háromnegyed óra lett, de még oda se jöttek, hogy milyen italt hozhatnak, illetve étlapot sem kaptunk. Ültünk, vártunk, bosszankodtunk.

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 8.
Egy baráti családdal mentünk vacsorázni. A stégen kaptunk helyet ami nagyon hangulatos volt, bár miután a gyerekek észrevették a rengeteg pókot amik a fejünk felet éldegéltek már nem volt olyan felhőtlen a hangulat. A pincérek erőltetett "humora", kicsi csipkelődéseik nekem nem nagyon tetszett. Nem volt túl sok vendég mégis nagyon sokat kellett várni az ételre.

2018. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 5.
A hely nagyon jó, személyzet kritikán alulli, a pincéreket egytől egyig ki kell cserélni. Össze vissza szolgálnak az asztaloknál és kérdőre vonják a vendégeket mintha értük lenne a vendéglő nem a vendégeként!!
Elég furcsa a törzs vendégek száma egy ilyen rossz étteremben de velük mintha egy kevésbé másképp bántak volna a pincerek

2018. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. július 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Házassági évfordulónkra szervezte a lányom, meglepetésként ezt az ebédet. A helyet előre lefoglalta, így nem küldtek el bennünket mint azt a sok betévedőt ! Nagyon meleg volt ,jól esett a stégre épített étteremrészen lenni. Az ételekre várni kellett ,de a csodás környezet feledtette ! A halászlé finom és bőséges,a kenyér puha és ropogós .

Mobilról küldte. | 2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 15.
Születésnapi vacsorán voltunk itt, kellemes környezetben finom, friss ételeket ettünk, a kiszolgálás udvarias, közvetlen és mégsem tolakodó volt, és mind ez reális áron.
Aki ennél többre vágyik, véletlenül se jöjjön ide! :)

Átutazó  TOP fotófeltöltő
2017. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. december 20.
Ha halászlevet szeretnénk enni, akkor felkeressük ezt a horgásztó melletti éttermet. Nyáron külön élmény a stégre épített étteremrész. A kiszolgálás hibátlan, a halászlé olyan, mint ami a nagykönyvben meg van írva. Az étterem számtalan halból készít különféle halételt,mesterfokon. Emellett természetesen kapható más húsokból készült étel is.

2016. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. április 4.
Családdal járunk az étteremben egy hétvégi szegedi vadaspark látogatása után. Az étterem gyönyörű szép, igényesen kialakított, tiszta. A személyzet figyelmes segítőkész ,kedves. Természetesen halászlét ettem ami akkora adag, hogy két embernek is bőségesen elég. A többi étel is nagy adag úgyhogy szerintem nem marad éhen aki ide betér ebédelni, még ha csak egy halászlét eszik akkor sem.

Legnépszerűbb csomagok Szegeden és környékén
Vén Diófa De Lux Panzió
Szeged
2 nap/1 éjszaka 7.500 - 10.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.05.17. - 2022.05.12.
Dream Horse Apartman
Cserkeszőlő
2 nap/1 éjszaka 5.980 - 9.430,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2021.05.12. - 2022.01.03.
Szent János Hotel
Szeged
2 nap/1 éjszaka 7.600 - 34.200,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, szaunahasználattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.22. - 2022.01.31.
Sun City Vízisport Paradicsom
Hódmezővásárhely
2 nap/1 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, strand belépővel, parkolással
2021.05.01. - 2021.08.31.
Turul Tanya
Mórahalom
2 nap/1 éjszaka 5.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.05.12. - 2021.12.01.
2 nap/1 éjszaka 6.750 - 9.495,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2020.10.21. - 2022.04.30.
Aqua Hotel Kistelek
Kistelek
4 nap/3 éjszaka 9.983,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázzsal, fürdőbelépővel, fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.05.07. - 2021.08.31.
Karolina Vendégház
Szentes
2 nap/1 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.23. - 2022.01.31.
Solaris Apartman & Resort
Cserkeszőlő
3 nap/2 éjszaka 8.975,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, termálvíz használatával, parkolással
2021.05.01. - 2021.06.30.
Elixír Medical Wellness Hotel
Mórahalom
3 nap/2 éjszaka 14.550 - 39.418,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és a Szent Erzsébet Gyógyfürdő medence és szauna szolgáltatásainak használatával, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel
2018.03.28. - 2023.04.16.
Nyugi Tanya
Magyartés
3 nap/2 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
2021.05.12. - 2022.05.12.

Szállodák Szeged környékén
Grand Hotel Glorius Szeged
A Grand Hotel Glorius Makó az országban egyedülálló design szálloda, mely az 1920-as évek...
Colosseum Wellness Hotel Szeged
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
Kisteleki feltöltődés (min. 3 éj)

Jobb Mint Otthon Kisvendéglő SzegedX