maszatka

maszatka adatlapja

Regisztráció2013.05.23
Utoljára itt2016.05.06

Átlagos 2014. augusztus 28.a párjával járt itt
Amikor megérkeztünk akkor a szobában 32 fok volt és közölték, hogy nem működik a légkondi. A svédasztalos reggeli nagyon gyenge volt párizsi és olasz szalámi. . . . . A csomagban volt 1-1 30 perces masszázs mindkettőnknek amire már nem volt szabad hely. Amikor ezt meghallottam akkor azt mondtam, hogy intézzék el mindenképpen vagy beszélni szeretnék a tulajdonossal,érdekes mindjárt lett masszázs.
Átlagos 2013. június 1.a párjával járt itt
Amikor megérkeztünk akkor 10 percig a recepciós szóba sem állt velünk. Amikor végre megkérdezte ,hogy mit szeretnénk akkor sem volt valami kedves. A szobába belépve iszonyatos bűz fogadott ami kiderült,hogy a fürdőszobából jön. Többszöri kérés ellenére is csak este hárították el a hibát ez is csak ideiglenes volt mert másnap reggel ugyanerre ébredtünk.
Kiváló 2016. május 5.a párjával járt itt
2015. augusztusában töltöttünk itt 4 napot a kedvesemmel. Már a recepción is úgy fogadtak mintha haza érkeztem volna. Kifogástalan fogadtatás, tisztaság és kényelem várt a szállodában. A személyzet minden óhajunkat teljesítette, a kilátás gyönyörű a hotel elhelyezkedése minden szempontból optimális.
Felhasználó fényképei:
Hotel Eger & Park Eger - Hotel Eger & Park Eger - Hotel Eger & Park Eger - Hotel Eger & Park Eger - Hotel Eger & Park Eger - Hotel Eger & Park Eger -