Hotel Yacht Wellness & Business Siófok ★★★★

Hotel Yacht Wellness & Business Siófok
8600 Siófok, Vitorlás u. 14.

Hotel Yacht Wellness & Business Siófok a térképen

Hotel Yacht Wellness & Business Siófok értékelése:

2. helyezett a 221 siófoki szállás közül
6. helyezett Balatonon - 1122 szállás közül

Hotel Yacht Wellness & Business Siófok bemutatkozása

Siófok vitorláskikötőjében hangulatos kis szálloda várja vendégeit légkondicionált szobákkal, Internet-csatlakozással, szaunával, pezsgőfürdővel, fitnesz teremmel, panorámás napozóterasszal, kikötőre néző étteremmel, stranddal, sokszínű programokkal, és 2007 júniusától új tóparti fürdőházzal (25 méteres fedett medence, gyermekmedence): Hotel Yacht.

Hotel Yacht Wellness & Business Siófok képei

Hotel Yacht Wellness & Business Siófok

Hotel Yacht Wellness & Business Siófok vélemények

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 31.
Karácsonykor töltöttünk itt pár napot. Voltunk már máskor is- A szálló szobája nagyon kényelmes, akár melyik oldalt választja az ember a Balatont mindenhogy látja. A porta szolgálat mosolygós kedves. A wellness már tartogat gondokat. Egy ilyen szintű szállodában ez a törölközős jegyrendszer nem éppen vonzó, az pedig kifejezetten nevetséges, hogy a szauna előtérben arra kérik falragaszon a vendégeket, hogy a köveket ne locsolják.

2019. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. december 26.
Nagyon gondosan választottam wellness szállodá a karácsonyi időszakra, mivel az egyikünk vegetáriánus, erre többször rákérdeztem telefonon a hotel recepciójától mielőtt lefoglaltam a szobát. Megjegyzésben is leírtam. Sajnos este, semmilyen vegetáriánus étellel nem készültek, mikor ezt szóvá tettem a válasz az volt, hogy ez a hotel nem erre van berendezkedve.
Válasz az értékelésre - 2020. január 24.
Kedves Vendégünk!

Köszönjük visszajelzéseit, melyet kivizsgáltunk. Az Ön foglalásához előzetesen bekerült az információ, miszerint tojást és halat sem fogyaszt, reméljük, hogy ez helyesen lett rögzítve. Megvizsgáltuk a december 24-i és december 25-i ünnepi menüsorokat és mindegyikben találtunk olyan fogást, ami egyiket sem tartalmazza.
Hotel Yacht Kollégák (reservation) (Hotel Yacht Wellness & Business)

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 16.
A szálloda csendes helyen fekszik, saját strandja nincsen, kilátás a hajókikötőre.Tisztaság megfelelő, személyzet kedves, ételválaszték jó.Wellness részlege gyenge, van egy úszómedence és egy kicsi jacussi. 1-2 éjszakára megfelelő, de hosszabb időt nem töltenék el itt. Ajánlom a helyet másoknak.

Balatoni_Bea TOP fotófeltöltő
   Mobilról küldte. | 2019. májusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. május 16.
Tiszta, szép szobák, kellemes környezet. A kikötőben a hajókra rálátni, üde színfolt. A svédasztalos étkezéseken gazdag a választék. A személyzet kedves, segítőkész. A wellness részleg pihentető.

Mobilról küldte. | 2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 17.
Minden tetszett.Nagyon jó volt
az úszómedence, és a jacussi.Finom ételek.Nyugalom. Visszamennnék!

Mobilról küldte. | 2018. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. január 20.
Mesébe illő, gyönyörű esküvőt és szolid, de elegáns lagzit sikerült a hotelben megszerveznunk a lányunknak. Egy csodás wellness hétvége is volt a szűk családnak e varázslatos ünnep mellett.

2019. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. január 3.
Nagyon kedves volt a személyzet ( 1 fő kivételével mindenki ) . Az étel finom volt, a szoba, tiszta rendes. A barátainkkal utaztunk egy 2x2 ágyas szilveszteri csomagra fizettünk még a nyár végén. 2 szobában voltunk elhelyezve, ugyanannyi pénzért az egyik szoba kb. 1/2 akkora volt mint a másik, és nem is egymás mellett volt - ez a mai napig rejtély, hogy miért volt így.

2019. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. január 3.
Kiváló a vízforraló és tea bekészítés a szobában. A szekrény viszont nagyon hiányzott! A nyitott polc nem pótolta a szekrény hiányát. 60 év felettiek vagyunk, így a lenti polchoz nehéz volt a hajlongás. Nagy kár, hogy a wellnessben nem működött a gőzkabin!

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 28.
Kellemesen töltöttünk a karácsonyt a szállodájukban. Kényelmesek az ágyak, tiszta és barátságos volt a szoba (216). A személyzet rendkívül udvarias. A Wellness oázis nagyon tetszett - főleg, hogy úszni is lehetett. Ez a lehetőség más szállodákban ez eddig hiányzott. A szauna részleg szép. Kissé zavart, hogy textiles szauna.

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 5.
Az első napunkon a vacsorával nem voltunk annyira megelégedve. A wellness részleg jó, de több medence is lehetett volna. A szobákban túl kevés a szekrény, ahova bepakolhattuk volna a ruháinkat. 2 éjszakára pont elfértünk, ha többre maradtunk volna akkor biztosan nem. Összességében nem volt rossz, jól éreztük magunkat. A wifi nagyon gyenge. Az 1.

Hotel Yacht Wellness & Business
3 nap/2 éjszaka 14.117 - 29.065,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.02-ig
Hotel Yacht Wellness & Business
3 nap/2 éjszaka 20.761 - 33.217,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.26. - 2020.09.01.
Residence Konferencia és Wellness Hotel
2 nap/1 éjszaka 11.000,- Ft/fő/éj ártól: szállás és ellátás a választott szobatípus szerint, fürdőköpeny bekészítéssel, élményfürdő használattal, wellness oázis használattal, szaunavilággal, gyermekjátszó használattal
2020.10.22. - 2020.10.26.
Hotel Magistern Konferencia & Wellness
5 nap/4 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, ajándék balatoni sétahajózással, fürdőköntös bekészítéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.01. - 2020.06.19.
Prémium Hotel Panoráma
3 nap/2 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.12. - 2020.06.25.
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel
3 nap/2 éjszaka 14.400 - 35.300,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, internettel
Érvényes: 2021.01.01-ig
Dorina Wellness Apartman
4 nap/3 éjszaka 6.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.04.06-ig
CE Plaza Hotel
3 nap/2 éjszaka 14.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kuponokkal, szórakoztató- és gyermekprogramokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.19. - 2020.08.30.
Apartman Bella Panzió
3 nap/2 éjszaka 6.725,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, állatkert belépővel, kései kijelentkezéssel, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.04.26-ig
Balla Apartmanház
4 nap/3 éjszaka 20.400,- Ft/család/éj ártól: önellátással
Érvényes: 2020.04.14-ig
Hotel Azúr
2 nap/1 éjszaka 17.600 - 59.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fürdőköntös használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.27-ig
Hotel Yacht Wellness & Business
2 nap/1 éjszaka 16.609 - 29.065,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, késői kijelentkezéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.05.28-ig

Szállodák Siófok környékén
Holiday Hotel Csopak Csopak
Nereus Park Hotel Balatonalmádi
A Nereus Park Hotel Balatonalmádiban, közvetlenül a Balaton partján található egy két hektáros...
Senior ajánlat (min. 3 éj)
Szilveszter
Félpénzes napok (min. 3 éj)

SiófokX