Hotel Yacht Wellness & Business Siófok ★★★★

Hotel Yacht Wellness & Business Siófok
8600 Siófok, Vitorlás u. 14.

Hotel Yacht Wellness & Business Siófok a térképen

Hotel Yacht Wellness & Business Siófok értékelése:

6. helyezett a 222 siófoki szállás közül
22. helyezett Balatonon - 1133 szállás közül

Hotel Yacht Wellness & Business Siófok bemutatkozása

Siófok vitorláskikötőjében hangulatos kis szálloda várja vendégeit légkondicionált szobákkal, Internet-csatlakozással, szaunával, pezsgőfürdővel, fitnesz teremmel, panorámás napozóterasszal, kikötőre néző étteremmel, stranddal, sokszínű programokkal, és 2007 júniusától új tóparti fürdőházzal (25 méteres fedett medence, gyermekmedence): Hotel Yacht.

Hotel Yacht Wellness & Business Siófok képei

Hotel Yacht Wellness & Business Siófok

Hotel Yacht Wellness & Business Siófok vélemények

2020. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 7.
Gyerekkel utaztunk, az első este nem volt babakád, amit a személyzet annyival tudott le, hogy másap reggel lehet panaszt tenni. Hosszas "unszolás" után végül sikerült elérni, hogy egy olyan szobához kapjunk fürdés időre kártyát, ahol van kád. Étterem: átlagos, de nem túl nagy a választék, konyha semmi extra (sőt. .

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 31.
Karácsonykor töltöttünk itt pár napot. Voltunk már máskor is- A szálló szobája nagyon kényelmes, akár melyik oldalt választja az ember a Balatont mindenhogy látja. A porta szolgálat mosolygós kedves. A wellness már tartogat gondokat. Egy ilyen szintű szállodában ez a törölközős jegyrendszer nem éppen vonzó, az pedig kifejezetten nevetséges, hogy a szauna előtérben arra kérik falragaszon a vendégeket, hogy a köveket ne locsolják.

2019. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. december 26.
Nagyon gondosan választottam wellness szállodá a karácsonyi időszakra, mivel az egyikünk vegetáriánus, erre többször rákérdeztem telefonon a hotel recepciójától mielőtt lefoglaltam a szobát. Megjegyzésben is leírtam. Sajnos este, semmilyen vegetáriánus étellel nem készültek, mikor ezt szóvá tettem a válasz az volt, hogy ez a hotel nem erre van berendezkedve.
Válasz az értékelésre - 2020. január 24.
Kedves Vendégünk!

Köszönjük visszajelzéseit, melyet kivizsgáltunk. Az Ön foglalásához előzetesen bekerült az információ, miszerint tojást és halat sem fogyaszt, reméljük, hogy ez helyesen lett rögzítve. Megvizsgáltuk a december 24-i és december 25-i ünnepi menüsorokat és mindegyikben találtunk olyan fogást, ami egyiket sem tartalmazza.
Hotel Yacht Kollégák (reservation) (Hotel Yacht Wellness & Business)

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 16.
A szálloda csendes helyen fekszik, saját strandja nincsen, kilátás a hajókikötőre.Tisztaság megfelelő, személyzet kedves, ételválaszték jó.Wellness részlege gyenge, van egy úszómedence és egy kicsi jacussi. 1-2 éjszakára megfelelő, de hosszabb időt nem töltenék el itt. Ajánlom a helyet másoknak.

Balatoni_Bea TOP fotófeltöltő
   Mobilról küldte. | 2019. májusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. május 16.
Tiszta, szép szobák, kellemes környezet. A kikötőben a hajókra rálátni, üde színfolt. A svédasztalos étkezéseken gazdag a választék. A személyzet kedves, segítőkész. A wellness részleg pihentető.

Mobilról küldte. | 2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 17.
Minden tetszett.Nagyon jó volt
az úszómedence, és a jacussi.Finom ételek.Nyugalom. Visszamennnék!

Mobilról küldte. | 2018. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. január 20.
Mesébe illő, gyönyörű esküvőt és szolid, de elegáns lagzit sikerült a hotelben megszerveznunk a lányunknak. Egy csodás wellness hétvége is volt a szűk családnak e varázslatos ünnep mellett.

2019. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. január 3.
Nagyon kedves volt a személyzet ( 1 fő kivételével mindenki ) . Az étel finom volt, a szoba, tiszta rendes. A barátainkkal utaztunk egy 2x2 ágyas szilveszteri csomagra fizettünk még a nyár végén. 2 szobában voltunk elhelyezve, ugyanannyi pénzért az egyik szoba kb. 1/2 akkora volt mint a másik, és nem is egymás mellett volt - ez a mai napig rejtély, hogy miért volt így.

2019. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. január 3.
Kiváló a vízforraló és tea bekészítés a szobában. A szekrény viszont nagyon hiányzott! A nyitott polc nem pótolta a szekrény hiányát. 60 év felettiek vagyunk, így a lenti polchoz nehéz volt a hajlongás. Nagy kár, hogy a wellnessben nem működött a gőzkabin!

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 28.
Kellemesen töltöttünk a karácsonyt a szállodájukban. Kényelmesek az ágyak, tiszta és barátságos volt a szoba (216). A személyzet rendkívül udvarias. A Wellness oázis nagyon tetszett - főleg, hogy úszni is lehetett. Ez a lehetőség más szállodákban ez eddig hiányzott. A szauna részleg szép. Kissé zavart, hogy textiles szauna.

Hotel Yacht Wellness & Business
3 nap/2 éjszaka 13.861 - 21.093,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness centrum és szauna világ használattal, korai bejelentkezéssel és késői kijelentkezéssel, masszázs fotellel, X-box használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.11.01. - 2020.11.30.
Hotel Yacht Wellness & Business
2 nap/1 éjszaka 15.687 - 52.290,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, Wellness Centrum és Szauna Világ használattal, a Hotel Móló strandjának korlátlan használatával, fürdőköpeny és törölköző bekészítéssel, internettel
Érvényes: 2022.02.23-ig
Residence Konferencia és Wellness Hotel
3 nap/2 éjszaka 17.194 - 29.690,- Ft/fő/éj között: bőséges büféreggelivel és büfévacsorával, köszöntőitallal, fürdőköpeny bekészítéssel, élményfürdő használattal, wellness oázis használattal, szaunavilággal, gyermekjátszó használattal
Érvényes: 2021.12.22-ig
Prémium Hotel Panoráma
3 nap/2 éjszaka 19.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, üdvözlőitallal, szauna szeánsszal, karácsonnyi ünnepi büfévacsorával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.24. - 2020.12.27.
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel
2021.04.02. - 2021.10.15.
Hotel Magistern Konferencia & Wellness
3 nap/2 éjszaka 11.100,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, infrakabin használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel. 12 éves korig INGYENES!
Érvényes: 2020.10.30-ig
CE Plaza Hotel
4 nap/3 éjszaka 19.950,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, ünnepi műsorral és programokkal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázs és koktél kuponnal, játszóház használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.23. - 2020.12.29.
Apartman Bella Panzió
3 nap/2 éjszaka 6.725,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, állatkert belépővel, kései kijelentkezéssel, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.05.20-ig
Balla Apartmanház
5 nap/4 éjszaka 8.850,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, ajándék üveg pezsgővel, jakuzzi és szauna használattal
2020.12.24. - 2021.01.03.
Vicze Apartman
2 nap/1 éjszaka 6.000 - 6.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Érvényes: 2021.10.15-ig
Jókai Villa
1-2 éjszaka 8.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kedvezményekkel, szaunarészleg használattal, ajándék pezsgővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.01. - 2021.02.28.
Hotel Yacht Wellness & Business
3 nap/2 éjszaka 21.448,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Wellness Centrum és Szauna Világ használattal,fürdőköpeny és törölköző bekészítéssel, internettel
2020.12.22. - 2020.12.27.

Szállodák Siófok környékén
Hotel Wellamarin Zamárdi
Őszi szünet Balatonfüreden (min. 2 éj)
Előrefizetési kedvezmény félpanzióval
Őszi szünet (min. 2 éj)