Hotel Yacht Wellness & Business Siófok ★★★★

Hotel Yacht Wellness & Business Siófok
8600 Siófok, Vitorlás u. 14.

Hotel Yacht Wellness & Business Siófok a térképen

Hotel Yacht Wellness & Business Siófok értékelése:

5. helyezett a 222 siófoki szállás közül
15. helyezett Balatonon - 1114 szállás közül

Hotel Yacht Wellness & Business Siófok bemutatkozása

Siófok vitorláskikötőjében hangulatos kis szálloda várja vendégeit légkondicionált szobákkal, Internet-csatlakozással, szaunával, pezsgőfürdővel, fitnesz teremmel, panorámás napozóterasszal, kikötőre néző étteremmel, stranddal, sokszínű programokkal, és 2007 júniusától új tóparti fürdőházzal (25 méteres fedett medence, gyermekmedence): Hotel Yacht.

Hotel Yacht Wellness & Business Siófok képei

Hotel Yacht Wellness & Business Siófok

Hotel Yacht Wellness & Business Siófok vélemények

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 16.
A szálloda csendes helyen fekszik, saját strandja nincsen, kilátás a hajókikötőre.Tisztaság megfelelő, személyzet kedves, ételválaszték jó.Wellness részlege gyenge, van egy úszómedence és egy kicsi jacussi. 1-2 éjszakára megfelelő, de hosszabb időt nem töltenék el itt. Ajánlom a helyet másoknak.

Balatoni_Bea TOP szállásértékelő
Balatoni_Bea TOP étteremértékelő
Balatoni_Bea TOP egyébhely értékelő
Balatoni_Bea TOP fotófeltöltő
   Mobilról küldte. | 2019. májusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. május 16.
Tiszta, szép szobák, kellemes környezet. A kikötőben a hajókra rálátni, üde színfolt. A svédasztalos étkezéseken gazdag a választék. A személyzet kedves, segítőkész. A wellness részleg pihentető.

Mobilról küldte. | 2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 17.
Minden tetszett.Nagyon jó volt
az úszómedence, és a jacussi.Finom ételek.Nyugalom. Visszamennnék!

Mobilról küldte. | 2018. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. január 20.
Mesébe illő, gyönyörű esküvőt és szolid, de elegáns lagzit sikerült a hotelben megszerveznunk a lányunknak. Egy csodás wellness hétvége is volt a szűk családnak e varázslatos ünnep mellett.

2019. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. január 3.
Nagyon kedves volt a személyzet ( 1 fő kivételével mindenki ) . Az étel finom volt, a szoba, tiszta rendes. A barátainkkal utaztunk egy 2x2 ágyas szilveszteri csomagra fizettünk még a nyár végén. 2 szobában voltunk elhelyezve, ugyanannyi pénzért az egyik szoba kb. 1/2 akkora volt mint a másik, és nem is egymás mellett volt - ez a mai napig rejtély, hogy miért volt így.

2019. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. január 3.
Kiváló a vízforraló és tea bekészítés a szobában. A szekrény viszont nagyon hiányzott! A nyitott polc nem pótolta a szekrény hiányát. 60 év felettiek vagyunk, így a lenti polchoz nehéz volt a hajlongás. Nagy kár, hogy a wellnessben nem működött a gőzkabin!

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 28.
Kellemesen töltöttünk a karácsonyt a szállodájukban. Kényelmesek az ágyak, tiszta és barátságos volt a szoba (216). A személyzet rendkívül udvarias. A Wellness oázis nagyon tetszett - főleg, hogy úszni is lehetett. Ez a lehetőség más szállodákban ez eddig hiányzott. A szauna részleg szép. Kissé zavart, hogy textiles szauna.

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 5.
Az első napunkon a vacsorával nem voltunk annyira megelégedve. A wellness részleg jó, de több medence is lehetett volna. A szobákban túl kevés a szekrény, ahova bepakolhattuk volna a ruháinkat. 2 éjszakára pont elfértünk, ha többre maradtunk volna akkor biztosan nem. Összességében nem volt rossz, jól éreztük magunkat. A wifi nagyon gyenge. Az 1.

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 24.
Mindenkinek ajánlom, aki pihenésre vagy esemény ünneplésére kíván menni!
Mindennel megvoltunk elégedve, nagyszerű és választékos az étterem kínálata!
Válasz az értékelésre - 2018. október 2.
Kedves Tamás!

Köszönjük, hogy időt szánt arra, hogy megossza kellemes tapasztalatait, ezek a visszajelzések a szálloda dolgozóihoz is eljutnak! Reméljük, hamarosan újra üdvözölhetjük szállodánkban!
Lantos Eszter (Hotel Yacht Wellness & Business)

grocceni TOP szállásértékelő
grocceni TOP étteremértékelő
grocceni TOP egyébhely értékelő
grocceni TOP fotófeltöltő
2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 28.
Mindjárt az elején megjegyzem, hogy óriási meglepetés volt a hotel. Ilyen kellemeset régen csalódtunk. Profi módon kivitelezett épületben ízléses és praktikus szobák, melyeket hozzáértő szobaasszonyok készítenek fel a vendégek fogadására. A wellness sem utolsó. Aztán a végére hagytam az étkezést: reggel és este egyaránt óriási választékban és kiváló minősgben sorakoztatták fel az ételkölteményeket.

Hotel Yacht Wellness & Business
3 nap/2 éjszaka 11.998 - 12.855,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.01-ig
Hotel Yacht Wellness & Business
3 nap/2 éjszaka 13.624,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.01. - 2019.12.22.
Residence Konferencia és Wellness Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.600 - 16.150,- Ft/fő/éj között: bőséges büféreggelivel és büfévacsorával, köszöntőitallal, fürdőköpeny bekészítéssel, élményfürdő használattal, wellness oázis használattal, szaunavilággal, gyermekjátszó használattal
Érvényes: 2020.12.22-ig
Hotel Magistern Konferencia & Wellness
3 nap/2 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, fürdőköntös és infrakabin használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.11.23. - 2019.11.25.
Prémium Hotel Panoráma
3 nap/2 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázskedvezménnyel, kerékpár használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.11.14-ig
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel
4 nap/3 éjszaka 18.067,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, wellness használattal, internettel
2019.12.22. - 2019.12.27.
Dorina Wellness Apartman
6 nap/5 éjszaka 6.667,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.10.21-ig
CE Plaza Hotel
3 nap/2 éjszaka 11.225,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázs és koktél kuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.05.29-ig
Apartman Bella Panzió
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, WIFI-vel
Érvényes: 2020.10.21-ig
Janus Boutique Hotel & Spa
3 nap/2 éjszaka 12.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.04-ig
Balla Apartmanház
2 nap/1 éjszaka 5.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.02.01. - 2020.10.21.
Hotel Yacht Wellness & Business
2 nap/1 éjszaka 13.951 - 14.948,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, Wellness Centrum és Szauna Világ használattal, a Hotel Móló strandjának korlátlan használatával, fürdőköpeny és törölköző bekészítéssel, internettel
Érvényes: 2021.08.28-ig

Szállodák Siófok környékén
Hotel Laroba Alsóörs
A Laroba Hotel Budapesttől egy órányi autóútra, a Balaton északi partján, Alsóörsön...
Hotel Wellamarin Zamárdi
Károlyi Kastély Hotel & Restaurant  Fehérvárcsurgó
Akciós őszi-téli wellness pihenés (min. 2 éj)
Őszi szünet (min. 2 éj)
Kedvezményes szobaár félpanzióval (min. 2 éj)

SiófokX