Maya

Maya adatlapja

Regisztráció2015.06.16
Utoljára itt2024.03.28

Átlagos 2021. szeptember 11.barátokkal járt itt
Számomra csalódás volt, a képek alapján jobbra számítottam. 4 napot voltunk ebből 2 nap csak az egyik medence volt feltöltve termál vízzel. 2 nap után töltötték a másik medencét amiben félig töltésnél épp hogy langyos volt a víz. a másik medencét pedig elkezdték leengedni.
2015. június 16.családjával járt itt
Tavaly 4 napot töltöttünk itt.A kiszolgálás és a konyha kiváló,nagyon jól megközelíthető és mindenhez közel van.Amit a csomagban ígértek azt korrektül teljesítették ezen felül jó a partner kapcsolatos rendszerűk. pl.,városnéző kisvasút,marcipán múzeum,Szépasszony völgyi pincesor,strand,Török fürdő,
2021. szeptember 11.családjával járt itt
3 nap 2éjt voltunk, augusztusban. Nagyon tetszettek a szobák és a programok. Nagyon finomak és változatosak voltak az ételek. Itt tényleg a gyerekek körül forog minden.Sajnos nem lehet ki csekkolás után tovább maradni. Ha már csak 2-4-től lehet bejelentkezni. A kinti csúzdás medencében nagyon hideg volt a víz!
Kolping Hotel Spa & Family Resort válasza
Kedves Vendégünk! Örömmel olvastuk, hogy szobáinkban otthoni kényelemre találtak, és programjainkon is sok szép élményt gyűjtöttek. Ha a foglaltság engedi, akkor van lehetőség későbbi kijelentkezésre is, az aktuális lehetőségekről érdemes a recepción érdeklődni. Bízom benne, hogy egy következő alkalommal ezt is sikerül majd kihasználni.
2021. november 17., Kolping Hotel Spa & Family Resort