Kemencés Fogadó Étterme Tardos

4,4Kiszolgálás
4,7Hangulat
4,5Ár / érték
4,8Tisztaság
Láttad már a nyereményjátékunkat?Megnézem, nyerni szeretnék!
Népszerű szállások a környéken
2022.12.20-ig
Hotel Bellevue Esztergom
62.000 Ft / 2 fő / 2 éj-től félpanzióval

Kemencés Fogadó Étterme Tardos vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 205 városban járt márFelfedező - 418 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat7 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 6956 feltöltött kép
2021. november 24.egyedül járt itt
Jöttem kifelé valahonnan a Gerecséből, sokáig eléggé hányatott erdei utakon, egyszer csak kiértem egy nagy főútra, ami már nem a sorompókkal védett kátyús erdei kategóriába tartozik, esteledett is. Hirtelen ki volt írva, hogy balra Tardos, jobbra Süttő. . . jaj, mi legyen, melyikben lehet egy jót enni? Gyorsan döntöttem, legyen Tardos!
4Ételek / Italok
Itt fényképeztem:
Kemencés Fogadó Étterme Tardos - Külső képKemencés Fogadó Étterme Tardos - Külső képKemencés Fogadó Étterme Tardos - BelsőKemencés Fogadó Étterme Tardos - BelsőKemencés Fogadó Étterme Tardos - BelsőKemencés Fogadó Étterme Tardos - Étel/italKemencés Fogadó Étterme Tardos - BelsőKemencés Fogadó Étterme Tardos - BelsőKemencés Fogadó Étterme Tardos - BelsőKemencés Fogadó Étterme Tardos - BelsőKemencés Fogadó Étterme Tardos - BelsőKemencés Fogadó Étterme Tardos - BelsőKemencés Fogadó Étterme Tardos - BelsőKemencés Fogadó Étterme Tardos - Belső
Még több kép (11 db) >>
2019. december 3.családjával járt itt
Tardoson, a Kemencés Fogadóban mindig finomat, és sokat lehet enni. A kiszolgálás, a forgalom ellenére gyors, pontos, kedves! öten voltunk, és senkinek semmi kifogásolnivalója nem volt az ételekkel, italokkal, sőt még ezt-azt el is kellet csomagoltatnunk mert nem tudtuk egyszerre elfogyasztani. . . Mindenkinek bátran ajánlom a helyet! Asztalt erősen ajánlott időben lefoglaltatni. Máskor is fogunk menni!
4Kiszolgálás
4Tisztaság
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 35 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Átlagos 2018. november 20.családjával járt itt
A napokban jártunk itt,hétvégén amikor is nehéz asztalt kapni ha nem foglalsz előre mert indig van valami rendezvény,esküvő. Délbe leültünk rendeltünk ,sok udvarias fiatal személyzet volt ami pozitív ,na meg a hely kialakítása sem utolsó ,szépen őrzik a hagyományokat,ízléses a belső tér és van egy óriási terasz is ami télen is használható.
3Ételek / Italok
4Kiszolgálás
4Tisztaság
Kiváló 2017. augusztus 2.a párjával járt itt
Rendkívül udvarias, kedves és figyelmes kiszolgálás, remek ételek jó áron, mindez csodaszép környezetben. Fantasztikus volt, megyünk még! :) Szép kártyát elfogadnak. A szoba, fürdőszoba tágas és tiszta, mindenben szívesen segítenek. Vendégszerető, figyelmes, mosolygós a személyzet (általam megismert) minden tagja!
Kiváló 2016. december 2.a párjával járt itt
Éppen esküvőre készültek, ezért a teraszon foglaltunk helyet, ami kicsit hűvös volt már, de nagyon hangulatos. A felszolgálók nagyon kedvesek voltak, az étel, amit rendeltünk pedig isteni. Itt tényleg kemencében készül minden, az étlapon annyi finomság volt, hogy nehéz volt választani. Az adagok nagyok, az árak alacsonyak. Még biztos visszajövünk ide!
Itt fényképeztem:
Kemencés Fogadó Étterme Tardos - Étel/italKemencés Fogadó Étterme Tardos - Étel/ital
Kiváló 2016. október 31.családjával járt itt
Finom, bőséges ételek, kedves kiszolgálás, kellemes környezet, megfelelő ár-érték arány. A két személyes Gerecse tállal hárman nagyon-nagyon jóllaktunk! Nem először és garantáltan nem utoljára jártunk itt. Az étterem nagyon szép környezetben található. A környék a csodálatos erdőkkel, a közeli arborétummal remek kirándulóhely, akár autóval, akár gyalogosan érkezik az ember.
Bronz fokozatú értékelő
Kiváló 2016. október 19.a párjával járt itt
Egy barátom ajánlására mentünk a Kemencés fogadóba ebédelni.
Tiszta tágas szép környezet fogadott bennünket. A pincér egy régi vágású" úriember,nagyon gyorsan és udvariasan szolgált ki .
Az ételek nagyon finomak és bőségesek voltak. Nagyon jól laktunk,annyira tetszett,hogy azóta még egyszer visszamentünk ebédelni oda. Csak ajánlani tudom mindenkinek,remek hely!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. szeptember 22., kollégákkal járt itt
Egy nagyon eldugott helyen egy nagyon hangulatos kis étterem. Bőséges választékkal és bőséges tányérokkal. A felszolgálás tanítani való, mindenre odafigyeltek, hogy mi a legjobban érezzük magunkat. Az ételek frissek és nagyon jó alapanyagokból készültek! ! Kértünk egy előételt, de ketten nem bírtuk megenni.
Kiváló 2016. augusztus 28.a párjával járt itt
Kirándulásból hazafelé tévedtünk be az étterembe ahol egy szolgálatkész kedves pincér fogadott bennünket. Hamar megegyeztünk az ételekben amit gyorsan meg is kaptunk kiváló minőségben. Mindenkinek ajánlom a fogadót, bár én csak az éttermi részéről nyilatkoztam, de ahol ilyen jó az étterem feltételezhető, hogy a fogadó is ezen a színvonalon van.
Kiváló 2016. augusztus 23.barátokkal járt itt
Online foglaltunk szállást egy 11 fős társaság részére, ahol is több alkalommal étkeztünk is.
Flottul, olajozottan ment minden, a szállás, és az éttermi részben is.
Az ételek kiadósak, választékosak és finomak voltak, a kiszolgálás figyelmes, udvarias - de nem tolakodó - volt.
Nyugodtan merem ajánlani az arra járó idegennek is.
19 értékelés / 2 oldalon