Meli89

Meli89 adatlapja

Regisztráció2014.09.18
Utoljára itt2014.11.02

Átlagos 2014. szeptember 18.családjával járt itt
Szép hely, főleg a gyógyfürdő része, a hotelben sajnos nem volt jó tapasztalatunk. A hotelszemélyzet kedves, közvetlen. Az étel persze finom, a svédasztalos étkezést jobban szeretjük mint az a la cartot. Az étterem személyzete viszont nem mosolyog, egy hölgy volt, aki a nagy rohanásban mindig megállt,hogy hogy vagyunk, de mikor augusztusban visszamentünk már sem ő, sem a szintén kedves fiatalember nem volt ott, és ez nem az első.
Szörnyű 2014. szeptember 18.családjával járt itt
Jó helyen van, bár a konkurencia megkörnyékezi minden irányból. Könnyen megközelíthető, imádom a kovácsoltvas korlátot. Családiassá próbálta tenni a vezetőség. Az ár. . 900 forint a reggeli,jó-jó tartalmas is,de nincs benne meleg étel, a kávé pedig a porkávé. 2 recepcióssal találkoztam, egy fiúval és egy nagyon közvetlen Leonóra nevű hölggyel.
Kiváló 2014. szeptember 18., csoporttal járt itt
2 hetet töltöttem a Hotelben, és a vendégházban is jártam. Nagyon értékelem,hogy saját termesztésű ételeik vannak,az eperlekvár nagyon finom :) A tisztaság kritizálhatatlan, gyönyörű csendes a környezet, a személyzet segítőkész. 1-2 alkalommal a reggelinél volt egy kisebb hiba, de hát a felszolgálónak is lehet rossz reggele.